Keystone logo
© BIMM University
UP Learn Business School LTD

UP Learn Business School LTD

UP Learn Business School LTD

מבוא

מי אנחנו

UP Learn Business School LTD נוצר כדי לענות על הצרכים של סטודנטים, אנשי מקצוע וחברות שרוצים לעבור קורס ממוקד בשפה האנגלית או שיעורי שיווק מקוונים.

אנו מציעים קורסים עסקיים לכל הרמות כמו התוכנית לתואר שני בשיווק דיגיטלי, משאבי אנוש ואימון עסקי . אנו מציעים גם אנגלית עסקית, והכנה למבחני ESOL רשמיים של קיימברידג', IELTS, קורות חיים וראיונות עבודה. הקורסים החיים והמשולבים שלנו זמינים גם לחברות באינטרנט או פנים אל פנים באזור לונדון.

מאז 2022 אנו מציעים גם את "קורס Bootcamp לאנשי מקצוע וחברות" החדש שלנו שמגיע עם 9 מפגשי אסטרטגיית שיווק בשידור חי כדי לעזור לך עם העסק שלך ולהשיג את יעדי השיווק שלך במהירות רבה.

כרגע אנו מציעים גם תואר שני מקוון בניהול שיווק דיגיטלי לבוגרים ואנשי מקצוע באנגלית ובשפה האיטלקית, ומספקים לך לשפר מיומנויות שיווק דיגיטלי עבור משרות ואוניברסיטאות.

יש לנו צוות מקצועי של מורים ילידי אנגלית שיעזור לך לרכוש 100% שליטה באנגלית ישירות מהבית שלך.

הקורסים יתקיימו באמצעות סקייפ/זום או בזמנים המתאימים לדרישותיכם, כולל במהלך סוף השבוע.

איזה בית ספר?

UP Learn Business School LTD נוסד בלונדון, בריטניה בשנת 2018 כבית ספר לשפה אנגלית ולאחר מכן התמחה בשנת 2019 לבית ספר לעסקים מן המניין שמטרתו לספק הכשרה ברמה גבוהה ואיכותית לאנשי מקצוע, סטודנטים וחברות.

מגוון רחב של קורסים זמינים כגון תואר שני בשיווק דיגיטלי, שכבר מועבר בצורה של פלטפורמה מקוונת ובהשתתפות סטודנטים בינלאומיים מכל רחבי העולם וזה בשיווק חברתי ומשפיעים שמטרתם לספק גם כללי וידע מעשי כיצד להפוך למומחה אמיתי במדיה החברתית ולפיכך למשפיען בתעשיית האופנה אך גם בתחומים נוספים כגון קמעונאות, קייטרינג ומגזרי שוק רבים אחרים. כעת ה-Influencer הוא תפקיד העבודה הנפוץ ביותר והוא יהפוך ליותר ויותר בעתיד, אז UP Learn Business School LTD חשב על נוסחה מהירה, יעילה וברמה גבוהה להכשרת משאבים בתחום הספציפי הזה.

הקורס במשרה חלקית שלנו, הנמשך 4 חודשים, מאפשר לך לשלב עבודה ולימוד בשעות הערב על מנת לנהל את הכל בצורה גמישה יותר. לבעלי צרכים מיוחדים, אנו מציעים גם אפשרות לבנות מאסטר בהתאמה אישית לצרכיו.

אנו מציעים פתרונות גמישים לסטודנטים שלנו הן מבחינת תשלום והן מבחינת ארגון דידקטי עם קורסים במשרה חלקית ומלאה, בהתאם לצרכים האישיים. השיעורים שלנו מאוד אינטראקטיביים ומעשיים, מבוססים על החיים האמיתיים ועל עולם השיווק הדיגיטלי והמשפיעים.

אנו גם מארגנים קורסי הכשרה פנימיים לעובדים שלך ולקידום קריירה.

מה אנחנו עושים - על זום

אורח החיים העמוס של היום לא תמיד מאפשר לך את הזמן להקדיש את עצמך ללמידה, לתחביבים שלך או לתחומי העניין שלך.

UP Learn Business School LTD מצא את הפתרון המתאים עבורך. עכשיו אתה יכול לעקוב אחר שיעורים מקוונים וללמוד אנגלית או שיווק ישירות מהנוחות של הספה או המיטה שלך בסביבה המרגיעה של הבית שלך.

תקבלו שיעורים איכותיים ממורים לאנגלית שפת אם. המורה שלך יהיה זמין עד שעות הערב המאוחרות, כולל במהלך סוף השבוע.

מושלם לאנשים שיש להם זמן מוגבל ומעדיפים שיעורים מקוונים בכל עת כולל סוף השבוע.

שיעורי הזום שלנו הם בדרך כלל הבחירה הראשונה עבור אותם אנשים שאין להם זמן להשתתף בקורס אנגלית ביום חול. לכן אנו מספקים שירות זה עד 22:00 בערב.

אנו משתמשים בפלטפורמת LMS הייעודית שלנו עבור כל השיעורים המקוונים וכדי לאפשר לך להוריד את כל החומרים שאתה צריך כמו שיעורי בית, מדריכים ומשימות ולעקוב אחר ההתקדמות שלך.

השיעורים שלנו מועברים על ידי דוברי אנגלית עם ניסיון רחב בניהול רמות שונות ובקשות ספציפיות. השיעורים הם אינטראקטיביים עם כל הנושאים המכוסים כולל, דקדוק באנגלית, שיחה, האזנה, אוצר מילים וצפייה בסרטונים על מנת להבין מצבים חברתיים טובים יותר. לא תתאכזב מכיוון שהמורים שלנו יעזרו לך ללמוד אנגלית במהירות ויספקו לך את האיכות הטובה ביותר בתעריף תחרותי.

עבור שיעורים מקוונים, תזדקק לחיבור אינטרנט חזק ואמין ולמחשב שולחני או נייד, מחברת או אייפד. שיעורים אפשריים בסמארטפונים, אבל הם לא אידיאליים. אוזניות או אוזניות ומיקרופון חיצוני עשויים להיות יתרון. יהיה עליך להיות מסוגל להשתמש בזום או באפליקציה דומה.

מיקומים

  • London

    128 CITY ROAD, EC1V2NX, London

    שאלות