Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Fashion - Online Fashion Design School

University of Fashion - Online Fashion Design School

University of Fashion - Online Fashion Design School

מבוא

לחץ כאן למידע נוסף על הרשמה לאוניברסיטת אופנה

למד עיצוב אופנה באינטרנט מאנשי מקצוע

 • ספריית עיצוב האופנה המקוונת והגדולה באינטרנט וסרטוני הווידאו העסקיים בעולם
 • שיעור נלמד על ידי פרופסורים באוניברסיטת אופנה ואנשי מקצוע בתעשייה
 • הירשם ותיהנה מגישה בלתי מוגבלת ליותר מ -500 שיעורי וידיאו המלמדים את כל ההיבטים של עיצוב אופנה
 • בקר באתר University of Fashion ב UniversityofFashion.com כדי לדפדף בתצוגות מקדימות הזמינות לכל השיעורים, ולראות את התכונות המיוחדות הרבות באתר

איך זה עובד

אנו עובדים לפי מנוי. כאשר אתה נרשם לאוניברסיטת האופנה, אתה מקבל גישה מיידית לפי דרישה לכל 500+ השיעורים שלנו ב -13 תחומי אופנה שונים. אתה יכול לצפות בהם בכל זמן, מכל מקום. רוב בתי הספר גובים שכר לימוד נפרד לכל קורס. עמלות אלה יכולות להסתכם בכמה אלפי דולרים לפני סיום הלימודים. בנוסף, עליך לנסוע פיזית לכיתות בית הספר במשך מספר שנים כדי ללמוד את מה שאתה צריך לדעת. אבל, עם אוניברסיטת האופנה, תמורת 189 $ בלבד, תוכל ליהנות מגישה של שנה שלמה לכל הקורסים שלנו (מעל 500) ולהיות מסוגל ללמוד עיצוב אופנה מכל מקום במהירות או באיטיות שתרצה.

שיעורים בהפקות מקצועיות

הספרייה של אוניברסיטת אופנה מכילה מאות שיעורים המדגימים כל היבט של עסקי אופנה ועיצוב אופנה, כגון תלתלים, יצירת דוגמאות, אמנות אופנה, פיתוח מוצרים, CAD, תפירה, עסקי אופנה, סריגים, הרצאות ועוד ועוד. השיעורים שלנו מאורגנים על ידי מתחילים, מתקדמים ומתקדמים הן לחינוך סטודנטים מתחילים לאופנה והן למעצבי אופנה מנוסים ומקצועיים וביוב ביתי המעוניינים להרחיב את כישוריהם.

נלמד על ידי אנשי מקצוע, לעולם לא חובבנים

השיעורים שלנו מועברים אך ורק על ידי פרופסורים באוניברסיטת אופנה ואנשי מקצוע בתעשיית האופנה.

שיעורים קלים לעקוב

שיעורי הווידאו שלנו מסבירים כיצד לעשות הכל בעצמך, שלב אחר שלב. חלק מהסרטונים שלנו קצרים, למשל 10 דקות בערך. אבל, אחרים רצים שעה וחצי. רוב השיעורים שלנו נמשכים בממוצע 30-40 דקות.

שאל אותנו כל דבר

אם יש לך שאלות בזמן הצפייה בשיעורים שלנו או אם נתקלת בבעיה בעת העבודה על אחד הפרויקטים שלנו, פשוט כתוב לנו! האתר שלנו מספק טופס יצירת קשר פשוט. כמעט תמיד אנו עונים לתלמידינו על שאלות תוך 24 שעות, אפילו בסופי שבוע.

כלים ואספקה

כל השיעורים שלנו כוללים רשימה של הציוד והכלים הדרושים לך כדי ליצור את הפרויקט המוצג של השיעור. אם אינך מכיר כלי נדרש או שאין לך את כל הציוד הדרוש לך או את כולם, יש לנו דף כלים לעיצוב אופנה המסביר כיצד כל כלי נראה ועושה, ומספק דרכים שונות לקנות מה אתה צריך.

הפגנות נראות לעין

השיעורים שלנו מיוצרים באופן מקצועי באולפן גדול ומואר באמצעות צלמי וידיאו מקצועיים וטכנאי סאונד המפעילים מצלמה, ציוד תאורה והקלטה באיכות גבוהה. כל השיעורים שלנו נלמדים מנקודת המבט של המעצב, כלומר להסתכל למטה על העבודה שלך כפי שהיית עושה כשאתה יוצר משהו, עצמך. זוהי דרך הרבה יותר טובה ללמוד מאשר לצפות בהפגנה שלפניכם, שבה תוכלו לראות רק מה המורה עושה מנקודת מבט לאחור או "הפוכה".

כתוביות ותמלילים

כל השיעורים שלב אחר שלב שלנו כוללים תמלול מלא, כך שתוכל לקרוא בדיוק את מה שהמדריך אמר בשיעור. כל הסרטונים שלנו כוללים גם כיתובים סגורים אופציונליים כדי להפוך אותם למובנים יותר.

איכות שמע מעולה

כל השיעורים שלנו מיוצרים עם מסלול נייד קולי מתוזמן המתאים בדיוק לפעולות של מורה על המסך. אתה תמיד יכול לשמוע ולהבין כל שלב בשיעור אוניברסיטת אופנה. בלי הפסקות ארוכות ומשעממות. אין טעויות. אין לעשות גמרות.

משאבי אופנה שימושיים רבים

רבים מהשיעורים שלנו כוללים קבצים מועילים להורדה שיעזרו לך להבין טוב יותר מושגי מפתח, לבצע חישובי מדידה מסובכים או להתאים אישית את הפרויקט שלך לדגמים בגדלים שונים.

רבים מהמנויים שלנו רשומים כיום בבית ספר לאופנה

אנו תומכים גדולים בבתי ספר לאופנה. אם אי פעם החמצת שיעור מפתח, אז אתה יודע שכמעט בלתי אפשרי לשחזר את ההפגנה הזו, גם כאשר אתה לווה פתקים של חבר. מילים כתובות פשוט אינן יכולות לתאר את כל התנועות הפיזיות המורכבות בהן משתמש המדריך בעת יצירת בגד. אבל, אוניברסיטת האופנה באמת יכולה לעזור לך כאן! רוב הסיכויים שיש לנו שיעור שמתקרב למדי להראות בדיוק מה הפרופסור שלך הפגין בכיתה.

המנויים שלנו אוהבים את היכולת לשחק שוב ושוב את השיעורים שלנו, לצפות במה שהמדריך עושה ואז לעשות את אותם הצעדים, בעצמם, באמצעות הבדים והכלים שלהם. תלמידינו הרציניים חוזרים על עשיית מה שהמדריך עשה באחד השיעורים שלנו מספר פעמים עד שהם באמת שולטים במיומנות הנלמדת. זה יכול להיות ההבדל בין קבלת A או C כאשר המונח מסתיים. אלפים רבים של סטודנטים ממיטב בתי הספר לאופנה בעולם צפו בשיעורים שלנו כדי להשלים את השכלתם הפורמלית באופנה ולעזור להם להשיג שיעורי בית ופרויקטים מיוחדים.

תעודות ותארים

איננו מעניקים תעודות או תארים רשמיים. רבים מהתלמידים שלנו כבר עובדים או לומדים בבית ספר לאופנה, במשרה מלאה. רבים מהסטודנטים שלנו נרשמים לאוניברסיטת האופנה כדי שיוכלו מאוחר יותר לעבוד בעצמם בעסקי העיצוב שלהם. סטודנטים אחרים באוניברסיטת אופנה גרים רחוק מדי מבית ספר לאופנה טוב מכדי שיוכלו ללמוד בו, או שיהיו להם ילדים לדאוג ויכולים ללמוד אופנה רק בלילה או בסוף השבוע, או שפשוט לא יכולים לעמוד בעלות ההליכה. לבית ספר רגיל. אנו נותנים לסטודנטים אלה דרך הרבה יותר זולה וגמישה ללמוד עיצוב אופנה. עם זאת, המנויים שלנו עדיין יכולים להשתמש בהכשרה שלנו כדי לקבל עבודה ממעסיקים מסורתיים. סטודנטים באוניברסיטת אופנה מפגינים את יכולתם בפני מעסיקים בכך שהם מראים למעסיקים את עשרות הבגדים שיצרו בעצמם באמצעות השיעורים שלנו. זו הוכחה הרבה יותר טובה ליכולת מאשר פיסת קלף.

סיכום ההטבות

 • תהנה מגישה בלתי מוגבלת לספרייה המכילה הרבה ממאות שיעורי וידאו בעיצוב אופנה, כולם נלמדים על ידי מעצבי אופנה מקצועיים
 • למד בכל שעה ביום או בלילה, על מחשבים, סמארטפונים או טאבלטים, בכל מקום שהוא
 • תוכל לחזק עוד יותר את הלמידה שלך על ידי קריאת תמלילי השיעור המלאים שלנו
 • קבל תשובות לשאלותיך, מהר. יש לנו צוות של מעצבי אופנה מנוסים המוכנים לענות על שאלותיכם ולפתור את בעיותיכם.
 • קבל רשימה של הכלים והחומרים הדרושים לכל שיעור, ולרבים, דרך קלה לרכוש אותם
 • צור הוכחה גלויה לכישוריך החדשים להראות למעסיקים פוטנציאליים ולמכללות אופנה
 • תהנה מהרצאות אופנה רבות, מראיונות מעצבים, מסיורים בחברות ובמוזיאונים ועוד עם המנוי שלך.
 • נצל את המשאבים הרבים שלנו בחינם עם המנוי שלך, למשל השתמש במילון הטרמינולוגיה שלנו, עיין בספרים, במגזינים ובבלוגים המומלצים שלנו והורד קרוקיס בחינם.

עֲלוּת

המנוי השנתי שלנו עולה רק 189 $ לשנה. אנו מציעים גם שיעור מנוי חודשי חוזר של 19.95 $ לחודש. בתמורה תקבל גישה בלתי מוגבלת לפי דרישה לכל המשאבים שלנו ושיעורי הווידאו. הכל! תסתכל מסביב באינטרנט. רוב קורסי האופנה המקוונים האחרים עולים מאות רבות, אם לא אלפי דולרים עבור שיעור אחד בלבד! לעולם לא תמצא ערך טוב יותר מזה של אוניברסיטת האופנה.

ההיסטוריה שלנו

אוניברסיטת האופנה נוסדה ופותחה על ידי פרנצ'סקה סטרלצ'י. פרנצ'סקה סיימה את לימודיה במכון הטכנולוגיה לאופנה (FIT) בניו יורק. היא ייסדה את פרנצ'סקה סטרלצ'י בע"מ, מותג מעצבים יוקרתי בניו יורק שנמכר לסאקס, נורדסטרום ולחנויות יוקרה רבות אחרות ברחבי העולם. לאחר מכן החלה ללמד ב- FIT ובסופו של דבר קמה להיות הכיסא שלה לעיצוב אופנה. פרנצ'סקה כתבה ספרי כתיבה רבים על אופנה, בעיקר "עיצוב עור אופנה", "מילון היסטורי של תעשיית האופנה", ובשנת 2019 סדרה בת 3 ספרים: "טכניקות תפירה למתחילים", "טכניקות להכנת תבניות למתחילים" ו- "טכניקות העטיפה למתחילים".

לחץ כאן למידע נוסף על הרשמה לאוניברסיטת אופנה

מיקומים

 • New York

  220 Madison Ave. Suite PH-H

  שאלות