Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Wyoming

University of Wyoming

University of Wyoming

מבוא

University of Wyoming מציעה חינוך ברמה העולמית בקהילה הקטנה Laramie, Wyoming. האוניברסיטה, שנוסדה בשנת 1886, מברכת בכל שנה יותר מ- 14,000 סטודנטים מכל 50 המדינות ו -90 מדינות . כאוניברסיטה להענקת קרקע אנו מחויבים לשרת את מדינת ויומינג ולהפיק בוגרים שהמשיכו להיות מנהיגים עולמיים. כאן תוכלו ללמוד הכל החל מאגרונומיה לזואולוגיה, צדק פלילי ועד תיאטרון ומחול.

החיים בלרמי

כשאתה נרשם University of Wyoming , אתה לא רק נרשם לחינוך נהדר במחיר שווה לכל נפש; אתה גם הופך לחלק מקהילה שמתגאה באתגר, להתעלות לאירוע ולחבק את הסביבה המקומית שלנו. תוכלו למצוא אינסוף הרפתקאות חוצות ארבע עונות, אומנות ותרבות, מרכז העיר התוסס וקהילת קמפוס מסבירת פנים.

אנחנו אותנטיים

University of Wyoming אשר הוקמה במסורות המערב, מוקפת בהרי הרוקי המחוספסים, הוקמה בשנת 1886, והיא מוסד מחקר המוענק על ידי מענק קרקעות עם סגל מומחים, אקדמאים מהשורה הראשונה ומתקנים ברמה העולמית.

אנחנו מחוברים

נצל את מידות הכיתה הקטנות, הפרופסורים התומכים והתמיכה המקומית והמדינתית שאוניברסיטת ויומינג היחידה של ארבע שנים נהנית ממנה. ופעם אחת, קאובוי, תמיד קאובוי פירושו שתזכה בקשרים לכל החיים עם בוגרים ללא קשר לאן המסע שלך לוקח אותך.

אנחנו גלובליים

חווה את העולם ככיתתך עם ההענקה הגדולה ביותר למחקר בחו"ל של כל אוניברסיטת ארה"ב שנמצאת ארבע שנים במענק קרקע. סטודנטים באוניברסיטת UW לומדים כמעט 50 מדינות בכל שנה ב- 400 מקומיים ולומדים בחו"ל .

אנחנו הרפתקנים

מצא את וויומינג שלך בתוך 30 מיילים של מסלולי סקי קרוס קאנטרי מטופחים, 300 מיילים של מסלולי אופני שלג ויותר ממאה מייל של שבילי אופני הרים, בתוספת דיג, טיפוס צוקים, 2.9 מיליון דונם של יער לאומי ועוד. המגזין בחוץ הכיר ב- UW כאחד מבתי הספר המובילים בחוץ במדינה .

10 סיבות להיות קאובוי

 1. יחס נמוך בין סטודנטים לפקולטה של 15: 1.
 2. מוסד מחקר מוכר לאומית.
 3. תכנית מלגות שאין דומה לה בחו"ל.
 4. 200 ארגוני סטודנטים והזדמנויות התנדבות.
 5. מתקני חינוך ומחקר ברמה העולמית.
 6. תוכניות אתלטיות IA של חטיבה תחרותית.
 7. צור קשרים גלובליים דרך רשת הבוגרים של UW.
 8. להגיע לתמיכה לכל פינה בוויומינג ומחוצה לה.
 9. מוכר כבית ספר הרפתקאות מוביל בחוץ.
 10. השכלה ברמה הגבוהה ביותר בעלת ערך מצוין.

ברוק קאגל / Unsplash

ברוך הבא ללרמי

עיר הפנינה ויומינג

עיירת הרכבת הזו, שנמצאת בין רכסי הרים בגובה 7,200 רגל, היא כיום ביתם של כמעט 32,000 תושבים, מספר מוזיאונים מכובדים ואינספור חנויות ומסעדות מסוג אחד. תריסר ציורי קיר תוססים, שצוירו על ידי אמנים מקומיים, מחיים את העיר לרמיי ההיסטורית לחיים, ואילו רעש הרכבות מזכיר לעיר המערבית הזו את שורשיה. בין אם אתם פונים אל נהר Laramie או אגמים של הטווח המושלג כדי לדוג, או ניצול 2.9 מיליון דונם של יער לאומי קרוב לטיול, אופניים, מחנות או סקי, הרפתקה אפית מחכה לכל הכיוונים.

היסטוריה של UW

University of Wyoming נוסדה בשנת 1886 כאשר ויומינג הייתה עדיין טריטוריה. בספטמבר 1887, UW פתחה את שעריה בפני 42 סטודנטים וחמישה חברי סגל - כיאה לאוניברסיטה של "מדינת השוויון", הן הסטודנטים והן הפקולטה כללו נשים מהיום הראשון. Old Main, שנבנה בפרברי העיר בפארק העיר של לרמי, היה הבניין הראשון של UW וערך שיעורים, הספרייה ומשרדי הניהול במהלך השנים הראשונות לקיומה של האוניברסיטה.

נשיא האוניברסיטה הראשון, ג'ון ווסלי הויט, הקים תכנית לימודים המתמקדת באמנויות ומדעי הרוח ויצר בית ספר לתארים מתקדמים ונורמלי. בנוסף, כמוסד הענקת הקרקעות של וויומינג, האוניברסיטה לימדה קורסים בחקלאות, הנדסה וטקטיקות צבאיות.

UW צמחה מאז לאוניברסיטה מרכזית בהוראה ובמחקר ובה כ- 13,500 סטודנטים ויותר מ- 700 חברי סגל. לאורך כל קיומה, UW הייתה האוניברסיטה היחידה בארבע שנים במדינת ויומינג, אם כי שמרה על קשר הדוק עם המכללות הקהילתיות של המדינה.

תוכניות כמו אתלטיקה, הרחבה חקלאית, שיתופי פעולה ממלכתיים ופדרליים - ויוזמות עדכניות יותר כמו בית הספר למשאבי אנרגיה ומרכז מחשבי העל NCAR-Wyoming - מילאו תפקידים חשובים בחייהם של תושבים וקהילות רבות בוויומינג במשך כמעט 125 שנה.

ארכיוני האוניברסיטה במרכז המורשת האמריקאית הם משאב נהדר לגישה לחומרים היסטוריים על אירועים חשובים ואלפי תצלומים באוספים הדיגיטליים המקוונים שלה.

נקודות גאווה

גאווה UW היא יותר מסתם בגדים צבעוניים - זוהי גישה נועזת שמושכת על מורשת עשירה של חינוך, חקר ויזמות, ומסמלת את רוח המערב . UW חוגג את הישגיהם של האנשים המייצגים את המוסד שלנו כולל סטודנטים, סגל, צוותים, בוגרים ותורמים, כמו גם את הקשר הייחודי שלו עם תושבי ויומינג.

UW Pride מציגה גם את מחויבותנו למצויינות במתקנים ותוכניות הנתמכים על ידי תרומות ציבוריות ופרטיות, החל ממתקן STEM של Michael B. Enzi ומרכז בוקנאן לאמנויות הבמה ועד יוזמת המדע העליונה ונאמני חינוך הנאמנים.

ללמוד קשה, לשחק קשה. במשך יותר ממאה שנים, אוהדי פוקס מריעים את קבוצות האתלטים האהובות עליהם ב- UW תוך כדי ספורט את מיטב החום והזהב. ספורטאי הסטודנטים-מצטיינים שלנו מתחרים הן במחלקת ה- IA של NCAA והן בספורט המועדונים ושואפים למצוינות על המגרש ומחוצה לו. לך חיטים!

מיקומים

 • Laramie

  East University Avenue,1000, 82071, Laramie

שאלות