Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Massachusetts Amherst

University of Massachusetts Amherst

University of Massachusetts Amherst

מבוא

ב-UMass Amherst, אנו מזמינים אותך להצטרף לקהילה המגוונת והמכילה שלנו של חולמים, חדשנים, יוצרים ועושים. גלה כיצד תוכל לחקור את תחומי העניין שלך ולבנות מיומנויות כדי להטביע את חותמך על העולם עם חינוך UMass.

זה הרגע שלך.

זו ההזדמנות שלך.

זה UMass.

UMass במבט חטוף

במהלך העשור האחרון, אוניברסיטת מסצ'וסטס המשיכה בעלייה המטאורית שלה הן במוניטין והן במצוינות. מאז 2010, UMass Amherst עלתה למקום ה-26 במדריך המכללות הטובות ביותר של US News & World Report, מה שהופך אותה לאחד המוסדות המשופרים ביותר מבין האוניברסיטאות הציבוריות המובילות באמריקה. UMass Amherst, הממוקמת באמהרסט, מסצ'וסטס, שוכנת על כמעט 1,450 דונם בעמק הפיוניר הציורי של מערב מסצ'וסטס, 90 מיילים מבוסטון ו-175 מיילים מניו יורק. הקמפוס מספק סביבה תרבותית עשירה בסביבה כפרית קרובה למרכזים עירוניים מרכזיים. University of Massachusetts Amherst מוסמכת על ידי ועדת ניו אינגלנד להשכלה גבוהה.

גדל משורשים עמוקים

מאז הקמתנו ב-1863 כאוניברסיטה הענקת קרקע הידועה בשם המכללה החקלאית של מסצ'וסטס, University of Massachusetts Amherst הייתה מחויבות בלתי מעורערת לשינוי חברתי וליצירת עולם טוב יותר. היינו מסורים לחינוך הציבור, יצירת ידע חדש ויישום תגליות לשיפור החברה - משימה שאנו עומדים בה עד היום. במשך יותר מ-150 שנה, אנו עומדים בחזית כמה מהשינויים הגדולים ביותר בחברה שלנו, מתמיכה בזכויות נשים והקשרים שלנו עם תנועת הביטול המוקדם ועד לתסיסה החברתית שהתרחשה בקמפוס שלנו וברחבי הארץ ברחבי הארץ. המאה ה -20.

כיום, אנו עומדים בגאווה בין 200 התוכניות המובילות בעולם ב-29 דיסציפלינות אקדמיות וממשיכים לזכות בהכרה עולמית על מצוינות במחקר, מלגות ויזמות. אקטיביזם והסברה חיים וקיים בקמפוס UMass. אנו ממשיכים לחגוג את השורשים העמוקים שלנו בשינוי חברתי באמצעות המחויבות שלנו לגיוון, שוויון והכלה עבור כל התלמידים. מהגישה שלנו לאקדמאים ועד לארגוני הסטודנטים המשגשגים בקמפוס שלנו, קהילת הסטודנטים, הסגל והצוות של UMass ממשיכה לשנות את העולם בכל צעד ושעל.

אנחנו מהפכנים

University of Massachusetts Amherst , רוח מהפכנית עוברת בעורקינו. אנו מבקשים לענות על שאלות חדשות, לאתגר מוסכמות ישנות ולבנות עולם שבו לכל אחד, לא משנה הרקע שלו, יש את החופש להיות הוא עצמו. אנו מעצימים אחד את השני לעשות טוב יותר, להגיע רחוק יותר ולהשיג יותר בחתירה למצוינות. כשמדובר באתגר, אנו רואים אפשרויות, לא בעיות. כשמשהו נראה בלתי אפשרי, אנחנו עובדים קשה יותר, חופרים לעומק ויוצרים חידושים שיכולים לשנות את העולם.

כי ב-UMass Amherst, אנחנו מהפכנים.

פורץ דרך חדשה

לאורך ההיסטוריה שלה, UMass Amherst הוכיחה מחויבות מוסדית חזקה להרחבת ההשפעה של המחקר והמלגה שלה לכיוונים חדשים, עם שותפים חדשים, ובאמצעות גישות יצירתיות לשיתוף פעולה.

למעשה, חוקרי UMass על פני תארים ודיסציפלינות משתפים פעולה עם התעשייה כדי להביא את פירות המחקר שלהם לשוק. החל מאתגר החדשנות - תחרות יזמות חוצה קמפוסים בת ארבעה חלקים לסטודנטים ובוגרים צעירים - ועד למתן קרנות סיכון ממשתפי פעולה בין תחומים, UMass מעודדת את הרוח היזמית שממלאת את הקהילה שלנו בחדשנים.

המחויבות שלנו אליך

University of Massachusetts Amherst יש מחויבות ארוכת שנים להתקדמות חברתית, ערך עמוק לנקודות מבט שונות ודחף למצוינות כוללת.

כמוסד ציבורי להענקת קרקעות, ל-UMass Amherst יש אחריות היסטורית ועכשווית לספק גישה והזדמנויות לכל האנשים. אנו מטפחים קהילה של כבוד הדדי על ידי הבטחת קמפוס בטוח, מתקדם ומבין לכולם.

חינוך ברמה עולמית. בכל זמן בכל מקום.

UMass Amherst היא אוניברסיטה אמיתית ללא חומות (UWW). UWW דוגל בגישות חדשות ושבירת מחסומים מסורתיים לחינוך, ומציעה ללומדים מגוון רחב של תוכניות חינוכיות באיכות הגבוהה ביותר - מהשלמת תואר ועד תכניות לתואר שני ועד לפיתוח מקצועי - בפורמטים חדשניים וגמישים. אנו מובילים את המשימה לשילוב מלא של חוויות חינוכיות וירטואליות פנים אל פנים ב-UMass Amherst, ומספקים גישה מהפכנית לכל הלומדים.

קבלה

מיקומים

  • Amherst

    Amherst, ארצות הברית

    שאלות