Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Florida Online

University of Florida Online

University of Florida Online

מבוא

עלינו

ברוך הבא לאוניברסיטת פלורידה לבריאות, מרכז הבריאות האקדמי המקיף ביותר בדרום מזרח וחלק מאחת מאוניברסיטאות המחקר הציבוריות המובילות במדינה.

UF Health מייצגת את המחויבות של יותר מ- 26,500 עובדים להגיע גבוה יותר ורחוק יותר, הן תרגום תגליות מדעיות להתקדמות בטיפול בחולים והן ביישום שלהם כדי לעזור לאנשים לחזור לחיות את החיים הטובים ביותר האפשריים שלהם.

על בריאות UF

אנו ייחודיים למערך המגוון שלנו של מכללות בריאות, מרכזים ומכונים ובתי החולים שלנו, פרקטיקות הסגל ותוכניות הטיפול בחולים.

מרכזי בריאות אקדמיים מגלים תגליות המובילות לפריצות דרך בטיפול בחולים. המטופלים שלנו הם לב ליבם של כל מה שאנחנו עושים כשאנו שואפים לתוצאות הקליניות, האיכות והבטיחות הטובים ביותר בקרב מרכזי הבריאות האקדמיים. אנו מציעים טיפול רחום עם דגש על תוצאות ברמה עולמית לכל, לא משנה כמה פשוט או מורכבת המחלה שלהם, ואנחנו מציעים תקווה - ותוצאות - למי שנאמר להם במקום אחר שנגמרו להם האפשרויות.

המשימה שלנו היא לקדם בריאות באמצעות טיפול מצטיין ואיכותי בחולים; חינוך חדשני וקפדני במקצועות הבריאות ומדעי הביו-רפואה; ומחקר בעל השפעה רבה על כל ספקטרום החקירה הבסיסית, התרגום והקליני.

מי אנחנו

UF Health כוללת את המכללות לרפואת שיניים, רפואה, סיעוד, רוקחות, מקצועות בריאות הציבור ובריאות ורפואה וטרינרית; משפחת חולות הבריאות של UF; המרכז הרפואי של UF Health Jacksonville; UF בריאות צפון; וקמפוס אקדמי בג'קסונוויל, בו שוכנת מכללת UF לרפואה - ג'קסונוויל וכולל תכניות לימודים המוצעות על ידי המכללות לסיעוד ולרוקחות. זה כולל גם שיטות טיפול ראשוניות והתמחות ברחבי צפון מרכז וצפון מזרח פלורידה, כמו גם דרום מזרח גרוזיה.

UF ו- UF Health מושכים אנשי מקצוע מקצועיים בתחום הבריאות וצוותים מכל רחבי הארץ. הסביבה האוניברסיטאית הדינמית מעודדת צמיחה ופיתוח של עסקים, קריירה ופיתוח קהילתי. רשת הבריאות UF של בתי חולים ורפואה מנהלת יותר מ -3 מיליון ביקורים באשפוז ובאשפוז מדי שנה ומשרתת חולים מכל 67 מחוזות פלורידה, מרחבי המדינה וממעל ל -30 מדינות.

UF Health Shands, מערכת בתי החולים הפרטית ללא כוונת רווח של UF Health הממוקמת בגיינסוויל, כוללת שבעה בתי חולים:

 • בית החולים UF Health Shands
 • בית החולים לסרטן UF Health Shands
 • בית חולים לילדים של UF Health Shands
 • בית חולים לב וכלי דם של UF
 • בית החולים לנוירו-רפואה של UF
 • בית החולים לגמילה מבית UF Health Shands
 • בית החולים הפסיכיאטרי של UF Health Shands

משימה, חזון וערכים

המשימה שלנו

 • טיפול בחולה
 • מחקר
 • חינוך
 • שירות קהילתי

החזון שלנו

יחד אנו שואפים ליצור מומנטום בלתי ניתן לעצירה לקראת המטרה לשפר את בריאות הפרט והקהילה באמצעות גילוי, מדע וטכנולוגיה קלינית ותרגומית, השכלה יוצאת דופן וטיפול רפואי חדשני וממוקד בחולים.

זהו החזון שלנו כשאנחנו רותמים את כוחם של יחד.

הערכים שלנו

גלגל תנופה של UF Health ב- UF Health, הערכים המוסדיים המרכזיים שלנו מתרכזים סביב המחויבות שלנו למטופלים שלנו ותפקידנו לשרת את הקהילות שלנו:

 • דין וחשבון
 • גיוון
 • אקסלנס
 • חדשנות
 • יושרה
 • עבודת צוות
 • אמון

הנחישות שלנו מניעה אותנו. אנחנו פותרים בעיות, עובדים יחד כדי לקדם רפואה. החוקרים שלנו תורמים לפריצות דרך מיידיות או עתידיות שמתורגמות לפרקטיקות המסייעות לאנשים לחזור לחיים מלאי איכות. אנו שואפים למקסם את ההשפעה של מימון ממלכתי ופדרלי לתוכניות UF המקדמות מדע ביולוגי, קליני ואוכלוסייה; לשתף פעולה בהזדמנויות בינתחומיות עם שותפים ברחבי UF; להביא גילוי מדעי וטכנולוגיה לשימוש מסחרי בכדי לשפר את בריאותם של החולים.

רופאי הבריאות של אוניברסיטת פלורידה, העיסוק הגדול בפקולטה למגוון תחומי התמחות של מכללת UF לרפואה, מציעים גישה ליותר מ -1,000 ספקים בלמעלה ממאה תחומי התמחות. אנו מכשירים בוגרים המצטיינים ומובילים בתחום הטיפול הקליני, מדע, הוראה ובריאות הקהילה. אנו שואפים להיות מודל לאומי לחינוך רפואי מקצועי ולהגביר את הבכורה בחינוך לתארים מתקדמים.

כל מה שאנו עושים סובב סביב שיפור הבריאות והרווחה עבור המטופלים שלנו, משפחותיהם והקהילות שלנו.

עבודת צוות

אירוח ושירות מתחילים באופן בו אנו תומכים ומתייחסים זה לזה. מערכות היחסים שלנו עם חברי הצוות שלנו והצוות במחלקות אחרות נותנות את הטון לאופן שבו אנו מתנהגים כלפי מטופלינו ומבקרינו. לא נוכל לספק טיפול מצטיין בחולים אם לא נתמוך זה בזה כעמיתים לבריאות UF. שירותי בריאות יכולים להיות סביבה מאוד בלחץ. עבודה בשיתוף פעולה עם עמיתינו בסביבת צוות תומכת היא קריטית ליכולתנו לספק טיפול בטוח ואיכותי ושירות קשוב. מדי יום הפעולות האישיות שלנו תורמות למורל, לביצועים ולהישגים של הצוות שלנו.

תִקשׁוֹרֶת

תקשורת היא הדרך בה אנו מחליפים מידע ויוצרים קשר אישי המוביל לטיפול מעולה בחולים ולחוויה חיובית לכולם ב- UF Health. באמצעות תקשורת אנו יכולים להיות הפותרים הטובים ביותר, בעבודה משותפת לקידום הרפואה.

מקצועיות ואחריות

כנציגים של UF Health, אנו שגרירים בארגון העומד על התרופה הטובה ביותר להציע. אנו משרתים חולים המגיעים לבריאות UF מכל רחבי דרום מזרח, המדינה ומדינות רבות. כל הניסיון שלהם - השירות והאירוח שאנו מספקים - צריך להתאים לאיכות הגבוהה של הטיפול הרפואי שהם מקבלים.

המטופלים שלנו מגיעים אלינו מכיוון שהם סומכים על הרופאים, האחיות והצוותים הקליניים שלנו שיעניקו את הטיפול הטוב ביותר, הקשוב והחומל ביותר שיש.

באמצעות הכישורים, הידע, ההחלטות הטובות וההתנהגויות המנומסות שלנו, כל אחד מאיתנו מייצג את הארגון ברמה העולמית שלנו. תפיסת הלקוחות שלנו מעצבת את החוויה שלהם.

דירוגים

אירוח ושירות

המטופלים שלנו נמצאים בלב של כל מה שאנו עושים ב-UF Health. העדיפות העליונה שלנו היא לספק את שירותי הבריאות האיכותיים ביותר ואת החוויה הטובה ביותר האפשרית לכל מטופל, בן משפחה ומבקר שעוברים בדלתותינו.

אירוח ושירות הם מצב נפשי - גישה שבאה לידי ביטוי בכל הפעולות שלנו לאורך היום. זה מתחיל בצורה שבה אנחנו תומכים ומתייחסים זה לזה כקולגות ולקוחות פנימיים. מערכות היחסים הפנימיות שלנו יוצרות את הבסיס לאופן שבו אנו משרתים את אלה שסומכים עלינו בטיפולם. המחויבות הפנימית הזו מודגשת על ידי ההכרה שלנו ברשימת "המעסיקים הטובים ביותר באמריקה" של פורבס. UF Health הגיע למקום ה-21 ב-Indeed.com דירוג "מקומות העבודה הטובים ביותר" לשנת 2017 של בתי חולים או מערכות בריאות בארה"ב. בשנת 2018, UF Health נבחרה בין 100 "מקומות העבודה המובילים בתחום הבריאות" על ידי Becker's Healthcare. UF Health, כולל בית החולים UF Health Shands, היה אחד מארבעה היחידים בפלורידה שדורגו ב-25 הראשונים.

המחויבות שלנו לספק את הטיפול האיכותי והבטוח ביותר למטופלים באה לידי ביטוי בתוצאות הקליניות שלנו ובהכרה הלאומית שאנו זוכים בעקביות בין 50 בתי החולים הטובים ביותר למבוגרים ולילדים במדינה, על פי US News & World Report. לבית החולים UF Health Shands יש את התוכניות המדורגות ביותר מכל בית חולים בפלורידה. אירוח ושירות הם סימני ההיכר של החוויה של המטופלים שלנו. העובדים המעורבים שלנו פועלים מתוך אמונה שאנחנו יכולים להשפיע לטובה עם כל אינטראקציה כדי ליצור סביבה שבה אנשים מרגישים שמקבלים הכרה, מובנים, בטוחים ומוערכים.

מיקומים

 • Gainesville

  University of Florida Gainesville, FL, 32611, Gainesville

שאלות