Keystone logo
© BIMM University
University of Exeter Online

University of Exeter Online

University of Exeter Online

מבוא

לימוד מקוון באוניברסיטת אקסטר

כחבר בקבוצת האוניברסיטאות היוקרתית של ראסל, אנו מחויבים לשמור על המחקר הטוב ביותר, חווית הוראה ולמידה יוצאת דופן, וקשרים ללא תחרות עם העסקים והמגזר הציבורי.

כל הסטודנטים שלנו, הן בקמפוס והן באינטרנט, נהנים מגישה לאקדמאים שהם מובילים בתחומם ונלהבים להביא את המחקר האחרון שלהם לכיתה. הם יאתגרו אותך לחקור רעיונות חדשים, לשאול שאלות ולפתור בעיות. על ידי לימוד תואר שני מקוון באוניברסיטת אקסטר, תגלה כיצד לכוון את הלמידה שלך ולקחת חלק פעיל ביצירת ידע, מה שמבטיח שתלמד כיצד לחשוב ולא רק מה לחשוב. תוכל לשתף פעולה עם אקדמאים וסטודנטים אחרים ולפתח הבנות שמשפיעות על חייך המקצועיים והאישיים כאחד.

למה ללמוד באינטרנט?

לימודים מקוונים מספקים גישה גמישה לחינוך לתואר שני, המאפשר לך לשפר את הקריירה שלך מבלי להפריע לה. בעולם שבו נראה שאנחנו רק נהיים עסוקים יותר והתקדמות בקריירה היא רק אחת מהצלחות הרבות שאנו מסתובבים, מחקר מקוון עונה לקריאתם של אנשי עסקים כמוך שמחפשים לשפר את המיומנויות מבלי לקחת הפסקה. לימוד מקוון מספק את הגמישות האולטימטיבית להכתיב לא רק מתי אתה לומד, אלא את מה שאתה לומד כלומר אתה יכול להתאים את התוכנית שלך כדי לענות על הצרכים שלך.

למה ללמוד איתנו באינטרנט?

תארים מאסטר מקוונים שלנו הם בעלי ערך שווה לכישורינו בקמפוס ומאתגרים מבחינה אקדמית. הם מציעים גמישות לסטודנטים בעלי קריירה מבוססת, כמו גם ליזמים המעוניינים לשפר את כישורי המנהיגות שלהם ובמקביל להצמיח את העסק שלהם.

למד בקצב שלך

אנו מבינים שלהטט בין התחייבויות אישיות ועבודה עם לימוד מקוון יכול להיות אתגר. לכן אנחנו שמים אותך במושב הנהיגה; אתה יוצר לוח זמנים שמאפשר לך ללמוד לצד המשך השגת המטרות המקצועיות שלך. לגמישות אולטימטיבית, אנו מציעים שלושה תאריכי התחלה במהלך השנה ואפשרות לקחת הפסקות בעת הצורך, כל עוד תסיים את הלימודים תוך חמש שנים. אנו מציעים גם את האפשרות לבצע כישורי PGCert ו-PGDip, אשר לאחר מכן ניתן לשדרג לתואר שני כאשר הזמן או ההתחייבויות הכספיות מאפשרות.

שפר את הקריירה שלך

הלימודים אצלנו מציעים לא רק הזדמנויות יוצאות דופן לפיתוח קריירה, אלא גם הזדמנות להתחבר לרשת עמיתים ועסקית עולמית. בנוסף, למידה בסביבה וירטואלית משפרת ומדגימה כישורים חיוניים שמעסיקים מחפשים במקום העבודה המודרני, כגון מיומנויות תקשורת וניהול זמן, היכולת להניע עצמי ולכוון, וקלות עם טכנולוגיות דיגיטליות מתפתחות.

כיצד פועלים ההוראה והלמידה באינטרנט?

כל הלמידה שלך תהיה גישה מקוונת בסביבת הלמידה המקיפה שלנו Exeter (ELE), כולל:

 • חומרי הוראה - כתוכן כתוב, מוקלט או מונפש
 • חידונים לבדיקת הלמידה וההבנה שלך
 • סרטונים, פודקאסטים, מאמרים לקריאה
 • גישה לספרים אלקטרוניים

הלמידה שלך תחולק ללוח זמנים שבועי כדי שתוכל לראות איזו עבודה אתה צריך לשאוף לעבור על בסיס שבועי. בנינו זמן להכנה והגשה של כל הערכות שיש לך ואז זמן בשבילך לקבל משוב על אלה לפני שתחליט להירשם ולשלם עבור המודול הבא שלך.

תכונות הקמפוס

שירותים לסטודנטים מקוונים

באוניברסיטת אקסטר, אנו מחויבים להפוך את חווית החינוך המקוונת שלך לחלקה ככל האפשר, כדי שתוכל למצות את מלוא הפוטנציאל שלך. אנו מאוד מעריכים ומבינים את המחויבות שלך לחינוך נעוצה לצד סדרי עדיפויות בעבודה, בית ואחרות. זו הסיבה שבאוניברסיטת אקסטר יש לנו מספר שירותי תמיכה שיעזרו לך לעבור את המסע המרגש הזה.

איך נתמוך בך?

תמיכה אקדמית

תהיה לך תמיכה קבועה מהמורה האקדמי שלך בצורה של פגישות מקוונות מתוכננות, כמו גם כל תמיכה אד-הוק שתדרוש, כולל מעבר לאוניברסיטה, הכנה להערכות, תגובה למשוב או כל עניין אחר שעשוי להשפיע על הלימודים שלך. מורה המודול שלך יתמקד בתמיכה בך בכל שאלה או הבהרה שיש לך על המודול שהם לימדו אותך, במטרה מפורשת לעזור להגשים את הפוטנציאל האקדמי שלך.

שירותי תמיכה בחינוך

יועצי התמיכה בחינוך שלנו כאן כדי לענות על כל השאלות הללו שאינן קשורות ישירות להעברת ההוראה שלך. הצוות שלנו מיומן במתן מענה לשאלותיך בזמן על נושאים החל ממועדי הערכה, כיצד לקבל הארכה או כיצד להגיש הערכות. אם הם לא יוכלו לענות לשאילתה שלך, הם יוכלו לשלוט עליך למישהו שיכול!

ספרייה דיגיטלית

ניתן לגשת לכל משאבי הספרייה הדרושים לך כדי להצליח בחינוך שלך דרך הספרייה הדיגיטלית המלאה שלנו, הזמינה מכל מקום ובכל זמן. אנו מתגאים ביכולתנו לספק שירות תמיכה ספרייה מותאם במיוחד, שאליו יכולים התלמידים המקוונים שלנו לגשת דרך ערוצים שונים, כולל צ'אט אינטרנט 24/7, דואר אלקטרוני ותמיכה 1:1 מספרנים באמצעות Microsoft Teams. אם הספרייה הדיגיטלית חדשה עבורך, יש לנו אוסף של מדריכים מקוונים שיתמכו בך כדי לנצל בצורה הטובה ביותר את המשאב הזה ללמידה ולמחקר שלך.

מיומנויות למידה

ייתכן שעבר זמן מה מאז הכתיבה האקדמית האחרונה שלך, או שזו יכולה להיות מיומנות חדשה לגמרי עבורך. אל תיכנס לפאניקה! אתה יכול להשתתף בסדנה מקוונת, לקפוץ לבית קפה וירטואלי לכתיבה או להזמין פגישה מקוונת עם יועץ אזור לימודים, שיכול להציע ייעוץ ותמיכה במספר תחומים הקשורים ללימודים, כולל:

 • אסטרטגיות קריאה והערת הערות
 • לימוד וניהול זמן
 • אבחון קריטי
 • כישורי הצגה
 • כתיבה אקדמית
 • הבנת משוב
 • אסטרטגיות עדכון ובחינה

המשאבים המקוונים שלנו המכסים תחומים אלה ועוד יהיו זמינים גם כאשר תתחיל את מסע הלמידה שלך איתנו.

בנוסף לשירותים אלה, אוניברסיטת אקסטר עבדה בשיתוף עם צוות Studiosity כדי להציע תמיכה בלימודים מקוונים לסטודנטים 24/7, 365 ימים בשנה. הגישה דרך ELE מאפשרת לך להעלות קטעי עבודה או טיוטות של מטלות עד 5,500 מילים לקבלת משוב מהיר אך שימושי על איות, דקדוק, מבנה, בחירת שפה והפניה. סטודנטים יכולים לבצע 10 הגשות בשנה, המתחדשות מדי ספטמבר.

שירותי רווחה

באוניברסיטת אקסטר, אנו נלהבים לתמוך בסטודנטים שלנו לבריאות גופנית ונפשית טובה כדי שיוכלו לקבל את החוויה האקדמית והסטודנטית הטובה ביותר. התמיכה בשירותי הרווחה שלנו מורכבת משלושה Pathways עיקריים:

 • טיפולים פסיכולוגיים Pathway
 • בריאות נפשית Pathway
 • יכולת גישה Pathway

אנו מחויבים לספק סביבת למידה המעניקה לכל התלמידים שלנו את התמיכה הדרושה להם כדי לשגשג. אנו תומכים בסטודנטים עם מוגבלות ארוכת טווח, כולל מצבים רפואיים כרוניים, ליקויים פיזיים ותחושתיים, הבדלי למידה ואלה עם הספקטרום האוטיסטי (ASC).

סעד

אנו מבינים שלפעמים, זה יכול להיות קשה לג'אגלינג בחינוך לצד מחויבויות אחרות כולל בית ועבודה. אם בריאותך הנפשית או הפיזית משפיעה על יכולתך ללמוד, או שהלימוד שלך יוצר בעיות בריאותיות, יועצי הרווחה בחינוך המנוסים שלנו זמינים לדבר איתך ולתמוך בך באופן סודי ולא שיפוטי.

יכולת תעסוקה

סביר להניח שמסע החינוך שלך הונע מהתשוקה שלך לנווט או לקדם את הקריירה שלך בכיוון מסוים או דרך אהבתך ללמידה. כך או כך, אנחנו כאן כדי לתמוך בכם במציאת הדרך המתבססת על הכישורים והניסיון המקצועי שלכם. לצד פיתוח מיומנויות תעסוקה באמצעות הקורס שלך, תוכל לגשת למגוון משאבים הנתמכים על ידי קריירה מוסמכת ויועצי יכולת תעסוקה המספקים גישה ל:

 • יצירת קורות חיים יעילים, מכתבי כיסוי וטפסי בקשה
 • משרות פנויות, ירידי קריירה, מצגות מעסיקים ובוגרים
 • מינויים להנחיית קריירה וסדנאות מיומנויות שיעזרו בתכנון קריירה, חיפוש עבודה והכנה לתהליכי בחירת עבודה

תמיכה טכנית

כאשר אתה לומד איתנו באינטרנט, תהיה לך גישה לאותה תמיכת IT כמו הסטודנטים שלנו בקמפוס. זה כולל:

 • כתובת דוא"ל של אוניברסיטת אקסטר
 • אחסון בענן של OneDrive
 • דלפק שירות IT מומחה לתמיכה בגישה ואיפוס סיסמאות

לאחר שתשלם ותירשם לקורס, תיצור שם משתמש וסיסמה לחשבון ה-IT האישי שלך. אתה תשתמש בזה כדי לגשת לקורס שלך דרך ELE, כמו גם לחשבון הדוא"ל שלך באוניברסיטה, שאליו יישלחו כל האימיילים הקשורים לקורס שלך.

  קבלה

  מיקומים

  • Exeter

   Stocker Road, EX4 4PY, Exeter

   שאלות