Keystone logo
University of Essex Online

University of Essex Online

University of Essex Online

למד תואר ראשון עם Essex Online - סמינר מקוון

28 בפברואר בין השעות 13:00 - 14:00 GMT

מבוא

ה- University of Essex Online מספק 100% קורסים מקוונים ומשרה חלקית בעסקים, מחשוב, חינוך, בריאות, משפטים, קרימינולוגיה ופסיכולוגיה. הכישורים שאנו מציעים כוללים תארים של CertHE ותואר ראשון ברמת התואר הראשון, ותארי PG Certs, PG Dips ותארים לתואר שני, עם משך לימודים שנעים בין 8 חודשים ל-4 שנים.

אתה יכול ללמוד איתנו מכל מקום עם חיבור לאינטרנט ובזמן המתאים ביותר ללוח הזמנים שלך. הקורס שלך יועבר באמצעות סביבת למידה וירטואלית מתקדמת (VLE), המספקת לך גישה 24/7 למשאבים באיכות גבוהה, כולל ליהקי הרצאות, פורומי דיונים, סמינרים חיים ומפגשי שאלות ותשובות, כמו כן. כמו ספרייה אלקטרונית נרחבת.

אפילו ההערכות שלך יושלמו באופן מקוון לחלוטין - לאף אחד מהקורסים שלנו אין דרישה לנסוע למתקני בדיקה או למרכזי בחינות. למעשה, ברוב הקורסים שלנו אין מבחנים כלל! עבור הקורסים המעטים שיש להם דרישות בחינות, אנו משתמשים במערכת פרוקטור וירטואלית המאפשרת לך לגשת לבחינות קפדניות מבחינה אקדמית מהנוחות של ביתך. אחרת, אתה תסיים מטלות כתובות, תיקח חלק בפורומי דיונים או תכתוב רשומות יומן רפלקטיביות.

בין אם אתה איש מקצוע מנוסה שמעוניין להתקדם בקריירה שלך או בוגר טרי שרוצה לשפר את קורות החיים שלו, לימוד מקוון הוא דרך חסכונית, נוחה וגמישה להתקדם.

למה ללמוד איתנו?

אנחנו אחד הספקים הוותיקים ביותר של 100% תארים מקוונים בבריטניה. כל הקורסים שלנו תוכננו במיוחד למסירה מקוונת, תוך שילוב של הוראה בסטנדרט הזהב עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר ומאפשרים לך לקבל השכלה ברמה הגבוהה ביותר מכל מקום בעולם.

השגנו דירוג זהב במסגרת המצוינות בהוראה הממשלתית (TEF 2018) על מתן הוראה, למידה ותוצאות מצטיינים באופן עקבי לתלמידים שלנו. עם דירוג שביעות רצון של 89%, אנחנו גם הספק המקוון בלבד בעל הדירוג הגבוה ביותר בסקר הסטודנטים הלאומי (NSS 2020).

המדריכים המקוונים שלנו הם רשויות ומומחים מובילים בתחומם. הם נלהבים ממה שהם מלמדים ומשלבים את הידע שלהם בפרקטיקה בתעשייה עם מסירה אקדמית באיכות גבוהה, ומציעים לכם חווית למידה שאין שני לה.

צוות יועצי הסטודנטים והמומחים המסור שלנו ללימודים מספקים חונכות ותמיכה אקדמית ברמה עולמית מהיום הראשון ועד לסיום הלימודים. הצוות יעמוד לרשותך כדי לעזור ולהדריך אותך במהלך התקדמות הלימודים. לא משנה מה השאלה או הנושא, הם יעבדו איתך כדי למצוא פתרון.

כל הכישורים שלנו מוענקים ומאומתים על ידי אוניברסיטת אסקס, אוניברסיטה עטורת פרסים עם מורשת של 50 שנה של מצוינות הוראה ומחקר. עם סיום הלימודים, תוזמן לסיים את לימודיך בקמפוס קולצ'סטר של אוניברסיטת אסקס. תקבל את אותה תעודה כמו סטודנטים בקמפוס - אופן הלימוד שלך מוזכר רק בתמליל האקדמי שלך.

מלגות ומימון

עמלות ואפשרויות מימון

השכלה אוניברסיטאית היא אחת ההשקעות הגדולות בעצמך ובקריירה שלך. שכר הלימוד שלנו זהה לכל התלמידים, בבריטניה ובעולם - והוא כולל את כל חומרי ההוראה והקריאה הנדרשת. אין חיובים נסתרים עבור הערכות או בדיקות חוזרות!

אנו גם מציעים לסטודנטים מגוון הנחות בשכר לימוד, מלגות ואפשרויות תשלום עבור הקורסים המקוונים שלנו.*

 • הנחה לבוגרים: בוגרי אוניברסיטת אסקס או University of Essex Online זכאים להנחה של 10%.
 • הנחה בתשלום מלאה: שלם את מלוא שכר הלימוד מראש ותקבל הנחה של 5%.
 • מלגה בינלאומית: מלגה חלקית זמינה לסטודנטים בינלאומיים המתגוררים באזורים ספציפיים מחוץ לבריטניה.
 • הלוואת סטודנטים: תוכניות ה-CertHE והתארים שלנו לתואר ראשון ושני מיועדים להלוואות סטודנטים מ- Student Finance England.
 • תוכנית תשלום חודשית: זמינה למי שמממן את עצמו.

*שימו לב שניתן להחיל מקסימום שתי הנחות או מלגות, ולא ניתן להחיל שתי מלגות בשילוב. למידע נוסף על ההנחות והמלגות שלנו וכדי לדון בזכאותך, צור קשר עם צוות הקבלה שלנו.

סטטיסטיקת בוגרים

דירוגים

TEF

אנו גאים להיות מדורגים ככסף במסגרת המצוינות בהוראה (TEF) שבוצעה על ידי המשרד לסטודנטים (OfS). זה מכיר במחויבות שלנו לספק חוויות סטודנטים באיכות גבוהה, עם דירוגים יוצאי דופן שהושגו עבור סביבת הלמידה ותמיכה אקדמית - כמו גם הערכה ומשוב בהוראה.

NSS

University of Essex Online משיגה מצוינות בהוראה, למידה ותמיכה אקדמית בסקר הסטודנטים הלאומי לשנת 2023 (NSS).

מיקומים

 • Leeds

  Albion Street, LS1 5ES, Leeds

 • QM88+QV

  QM88+QV, הממלכה המאוחדת

Chat with students

שאלות