Keystone logo
© BIMM University
University of Bath Online

University of Bath Online

University of Bath Online

מבוא

בנה את כישורי העולם האמיתי כדי לפתח את הקריירה שלך

הקורסים המקוונים לתואר שני של אוניברסיטת באת' יעניקו לך אתגרים אינטלקטואלים קפדניים וניסיון בעולם האמיתי, ויספקו לך שער למחקר פורץ דרך וקריירה מבוקשות. עמוסים בתוכן מרתק ומאתגר, קורסי MSc המקוונים שלנו מתמקדים בתחומי העסקים, הכלכלה והמיומנויות הדיגיטליות החדשות ביותר, כאשר אנו מספקים את מערכי הכישורים והידע המבוקשים, החיוניים לסביבות עבודה עכשוויות. אוניברסיטת באת' נבחרה למקום ה-8 הטוב ביותר בסך הכל על ידי ה-Times ו-Sunday Times Good University Guide 2023, ומדורגת כאוניברסיטה מובילה ב-QS World University Rankings 2024, לאוניברסיטת באת' יש מוניטין של מצוינות במחקר והוראה הפונה לסטודנטים ברחבי העולם.

הקורסים שלנו מתמקדים ביישום בעולם האמיתי, המאפשר לך ליישם את הידע החדש שלך באופן מיידי לקריירה שלך, נותן לך את הכלים לבצע שינויים חיוביים בעבודה ברגע שאתה מתחיל ללמוד. תואר שני המקוון שלנו מתמקד בתחומי עסקים, כלכלה ומיומנויות דיגיטליות מתקדמות, שכן אנו מספקים את מערכי המיומנויות והידע המבוקשים, החיוניים לסביבות עבודה עכשוויות. באמצעות הקשרים ההדוקים שלנו עם תעשיות ומעסיקים פוטנציאליים - לרבים מהסגל שלנו יש ניסיון רב בתעשייה - באוניברסיטת באת' נספק לך את כל הכלים הדרושים לך כדי להבטיח הצלחה במקום העבודה.

למידע נוסף

הקורסים המקוונים של אוניברסיטת באת', המוכרים בזכות ההוראה, המחקר והסיכוי לתארים בוגרים, מיועדים במיוחד עבור אלה שמחפשים להרחיב את האופקים שלהם מבלי להפריע לעבודה או להתחייבויות אורח החיים הנוכחיות שלהם. סביבת הלמידה הוירטואלית הגמישה מציעה לך את היכולת ללמוד במשרה חלקית באינטרנט תוך המשך השגת יעדי הקריירה שלך. אתה רק צריך מכשיר עם גישה לאינטרנט, ותוכל להתחבר ל-VLE שלנו שהוא הגיוני וקל לניווט. מהיום הראשון של הקורס שלך, תהיה לך גישה לספרייה המקוונת הנרחבת של האוניברסיטה ותוכל למנף חבילה של כלים מקוונים חדשניים כדי לעזור לך להשלים בהצלחה את לימודיך. אתה גם תהיה חלק מקהילה גלובלית של אקדמאים מומחים וסטודנטים עמיתים. זה יעזור לך לקבל נקודת מבט בינלאומית על תחום הלימודים שבחרת, וירחיב את סיכויי הקריירה שלך.

"התוכנית הועילה לי יותר מכפי שיכולתי לדמיין ובאמת תרמה לי להבטיח את שני התפקידים הקודמים שלי, שניהם מוכווני נתונים. בנוסף לכך, זה אפשר לי לשגשג עוד יותר בקריירה המקצועית שלי". - רוס גריי, סטודנט לתואר שני ב-Business Analytics מקוון

כלכלה יישומית (בנקאות ושוק פיננסי) MSc מקוון

מאי ודאות פוליטית ועד דרישות מימון וגיוס, כלכלה היא חלק בלתי נפרד מקבלת החלטות יומיומית. ה-MSc Applied Economics המקוון עם בנקאות ושווקים פיננסיים לוקח אותך מעבר למאמרי המחקר ואל העולם האמיתי, ומעניק לך תובנות שתוכל להפעיל מהיום הראשון. אוניברסיטת באת' היא האוניברסיטה הראשונה בבריטניה שמציעה תואר שני מקוון בכלכלה יישומית, ובאמצעות הדגשת פרקטיקה על פני תיאוריה, אנו מספקים לאנשי מקצוע לחוצים זמן את האפשרות לקדם את סיכויי הקריירה שלהם בכלכלה, בנקאות ומימון .

בינה מלאכותית מקוונת MSc

MSc מקוון זה בבינה מלאכותית הוא אידיאלי אם יש לך מוטיבציה מהאתגרים והאפשרויות האינסופיות של קידום בינה מלאכותית. בשילוב של מדע נתונים ורובוטיקה עם ההיבטים הטכניים יותר של תכנות ולמידת מכונה, קורס המאסטר בבינה מלאכותית שלנו מספק את הכישורים הדרושים לך כדי ליישם AI ולעמוד בביקוש ההולך וגובר למומחים בהתמחות מרגשת, ממוקדת עתיד, וצומחת במהירות. .

Business Analytics מקוון MSc

מגשר על הפער בין מדעי הנתונים לניהול עסקי, תואר שני ב-Business Analytics מקוון מצייד אותך בכישורים הטכניים ובמומחיות הדרושים כדי לקחת את הקריירה שלך לשלב הבא. מועבר על ידי בית הספר לניהול Bath המוסמכים על ידי EQUIS ו-AMBA, תקבל את הכישורים האסטרטגיים, פתרון הבעיות וקבלת ההחלטות החיוניים בעולם העסקים של היום, ותפתח את הקריירה שלך לשורה של עסקי ניהול וייעוץ מרגשים. תפקידי אנליסט. תהיה לך גם גישה לתוכנות חדשניות ולכלים אנליטיים באמצעות השותפות שלנו עם IBM.

תואר שני במדעי המחשב מקוון

הצטרף לאחת מהתעשיות הצומחות ביותר בבריטניה, עם תואר שני מקוון במדעי המחשב, מאוניברסיטת באת'. הקורס שלנו, המתמקד בשימוש תעשייתי במחשוב, יעניק לך מיומנויות דיגיטליות רלוונטיות ויכולת טכנית, מה שיכול להוביל למגוון הזדמנויות מקצועיות מרגשות גם אם אין לך מומחיות קודמת בתכנות. תלמדו על ידי אקדמאים מעוררי השראה, שעבודתם מובילה את הדרך ב-AI, אינטראקציה בין אדם למחשב ואבטחת סייבר. זה בגלל זה שרבים מבוגרי הקמפוס הבטיחו משרות בחברות ענק כמו Electronic Arts, Nokia ו-KPMG.

ניהול יזמות וחדשנות מקוון MSc

שלב את הדחף והשאפתנות שלך עם המצוינות והתובנות האקדמיות שסופקו על ידי תואר שני בניהול יזמות וחדשנות מקוון של אוניברסיטת באת'. הקורס המקוון הזה לתואר שני, מועבר על ידי בית הספר לניהול Bath המוסמכים על ידי EQUIS ו-ABMA, מספק נקודות מבט חדשות ומרגשות על דיסציפלינות עסקיות מסורתיות, ומניע מסע של יזמות לכל החיים. בין אם אתם מרחיבים עסק משפחתי, מפתחים עסק חדש או מבקשים להשפיע לטובה מתוך התאגיד שלכם, בית הספר המוביל בעולם שלנו יעזור לקחת אתכם לשם.

הנדסה ניהול עסקים מקוון MSc

לפתח הבנה מעמיקה של מושגי מנהיגות הנדסית וטכנולוגית תוך השגת מיומנויות והבנה של עסקים, תפעול ואסטרטגיה כדי ליישם אותם בהקשר הנדסי. הלימודים יכללו ניתוח עסקי, פיתוח מוצרים וניהול שרשרת אספקה. הקורס משלב את המצוינות האקדמית והרשתות התעשייתיות מהפקולטה להנדסה ועיצוב ובית הספר לניהול EQUIS ו-ABMA.

למידה מקוונת פעילה ומעורבת

סביבת הלמידה הוירטואלית הגמישה שלנו מציעה לך את היכולת ללמוד במשרה חלקית באינטרנט תוך המשך השגת יעדי הקריירה שלך. סביבת הלמידה הווירטואלית שלנו היא הגיונית וקלה לניווט, ומציעה גישה לכל חומרי הקורס הרלוונטיים. בנוסף לכך שיש לך שפע של משאבים בהישג ידך, תוכל לגלוש בספרייה המקוונת הנרחבת של האוניברסיטה מהיום הראשון ללימודיך. אתה גם תהיה חלק מקהילה גלובלית של אקדמאים מומחים וסטודנטים עמיתים. זה יעזור לך לקבל נקודת מבט בינלאומית על תחום הלימודים שבחרת, וירחיב את סיכויי הקריירה שלך.

"התכונה הטובה ביותר היא החופש ללמוד באוניברסיטה שבאמת דואגת לסטודנטים שלה מבלי שתצטרך לעקור מהשורש כל החיים שלך כדי לנצל קורס שימושי ומעניין כל כך." - ג'ס קריס, סטודנטית מקוונת לתואר שני במדעי המחשב

לך רחוק יותר עם אוניברסיטת באת'

מיקומים

  • Bath

    Claverton Down, BA2 7AY, Bath

שאלות