Keystone logo
Università Telematica Pegaso

Università Telematica Pegaso

Università Telematica Pegaso

מבוא

אוניברסיטת פגאסו אונליין, שנבחרה על ידי למעלה מ -90,000 סטודנטים , הינה שימושית, גמישה ומתאימה לכל: צעירים, מבוגרים, עובדים ונכים. הודות לאוניברסיטת פגאסו המקוונת אתה יכול ללמוד בכל מקום ובכל זמן שתרצה ולבחון באחד מ -91 המקומות הזמינים ברחבי איטליה.

הקורסים המקוונים שלנו לתארים ולתארים מתקדמים מהווים הצעה חינוכית ייחודית באיטליה. הודות למתודולוגיות הדידקטיות הטובות ביותר והטכנולוגיה החזקה ביותר, פגאסו תומך בך בכל עת למטרותיך וחלומותיך המקצועיים, ומקרין אותך בעולם העבודה או ביצירת עסק משלך.

בנוסף לאיכותם הגבוהה, תוכניות החינוך של פגאסו נוחות באמת הודות ליותר מ -500 הסכמים שנחתמו על ידי האוניברסיטה עם החברות האיטלקיות הגדולות ביותר.

155992_pexels-photo-3769021.jpeg

מי אנחנו?

האוניברסיטה: מודיעין, עצמאות, אינטגרציה. אלו הקריטריונים החינוכיים המאפיינים את אוניברסיטת Pegaso Online, שמשימתה נעוצה בהשגת אינטראקציה מלאה בין האקדמיה לסטודנטים, והיא מכוונת לשיפור מתמיד של הכישורים התרבותיים והמקצועיים, וממלאת מודל פדגוגי מחלקתי משלו. חינוך מתמשך (הלמידה לכל החיים) ו"סביבת הלמידה האישית ", ההופכת את הלמידה לערך מרכזי.

הוקמה על ידי צו שר ב -20 באפריל 2006 (GU מספר 118, 23 במאי 2006 - מוסף רגיל מס '125), אוניברסיטת Pegaso Online היא אקדמיה הבנויה על סטנדרטים טכנולוגיים מודרניים ויעילים בתחום הלמידה האלקטרונית. .

לתארים האקדמיים ששוחררו בתום הלימודים יש ערך משפטי זהה לתארים שהונפקו על ידי האוניברסיטאות המסורתיות.

עם היכולת לענות בצורה גמישה ויעילה לצרכי הסטודנטים, פגאסו מיירט באופן הולם את מטרות החינוך והעבודה במסלולי הלימוד הנבחרים, ומבטיח עצמאות מלאה וההתאמה האישית של ההוראה. נטול נוכחות פיזית אך מסומנת באופן רציף, הקורסים מאפשרים, למרות הייחודיות שלהם, לעקוב במקביל לתלמיד ולפקח על רמת הלמידה הרציפה שלו, גם דרך ההזדמנויות התכופות שלו להערכה ולהערכה עצמית.

מומחי התמיכה הדידקטית המקיימים פרופסורים (החונך, המנטור והמאמן) מסייעים לסטודנט במהלך כל לימודיו, במטרה להגיע לאיזון מושלם של למידה המבוסס על אישור הפוטנציאל שלו. כלים טכנולוגיים ואינטראקטיביים ביותר, כמו למידת טלוויזיה ולמידה חברתית, משלבים את התלמיד בחוויה חינוכית ייחודית ויעילה באמת.

כל זה - מן הסתם - מבלי להתעלם מתשומת לב רבה למחקר הלאומי והבינלאומי, כמו גם לקידום הכשרת הדור הצעיר בפעילות מחקר.

בתחום האירופי והלא-אירופי, בקנה אחד עם העקרונות הכלליים הצפויים בחוק משלה, האוניברסיטה המקוונת פגאסו מקדמת את הפיתוח הבינלאומי של הוראה, מחקר ולימודים, ובמיוחד באמצעות חילופי תרבות בין מדינות שונות ובשיתוף פעולה עם אחרים אוניברסיטאות יוקרתיות באזור אירופה.

מי לומד

השיטה החינוכית של אוניברסיטת פגאסו מקוונת כוללת שימוש בקורסים חינוכיים המורכבים מאובייקטים למידה (יחידות של תכני למידה), שבהם מתכנסים כלים, חומרים ושירותים מרובים הפועלים בצורה סינרגית במסע החינוכי והלמידי של התלמיד. לתלמיד אכן יש:

  • הטקסט הכיתתי הכתוב, עם אזכורים והערות ביבליוגרפיות;
  • שקופיות (טקסטים מועשרים, גרפי תמונות וטבלאות) שהגיבו המרצה בעל פה;
  • קליפים לשיעורים, זמינים במתכונת סינכרונית וא-סינכרונית.

155993_pexels-photo-5198252.jpeg

איך אתה יכול לנהל את הבחינות שלך?

הבחינה הסופית מתקיימת בהיותנו בסניפינו ברחבי הארץ והיא מופקדת בידי הוועדה שמונתה על ידי הדיקן ומופעלת על ידי המרצה להוראה. הקריטריונים שאומצו להערכה נקבעים על פי תוצאות מספר מסוים של מבחני ביניים (מבחן בחינת למידה מקוונת, הרכב פיתוח, פעילויות מעבדה בסופו של דבר וכו ');

  • האיכות המשתתפת בפעילויות המקוונות (נוכחות ואיכות ההתערבויות שניתן לפקח עליהן דרך הפלטפורמה);
  • תוצאות הבחינה הסופיות נוכחות במבני האוניברסיטה.

מרכזים

מרכזי האוניברסיטה המקוונת של פגאסו נעקרים בכמה מהבניינים והמבנים ההיסטוריים היוקרתיים ביותר בעיר בה הוא ממוקם; מקומות בעלי פרופיל היסטורי ותרבותי גבוה, כראיה לסמכות האוניברסיטה ולהתחשבותה בקרב המוסדות שהכירו בהתחייבות, כגון איכות, הפרופיל הדידקטי הגבוה ולכן העניקו את השימוש.

עם זאת, הבחירה להיות נוכח במרכזים כה מפוארים לא נלקחה מסיבות תדמיתיות, אלא משום שהן נחשבות לנוחות ביותר להבטיח לסטודנט, במהלך הסיור האקדמי הארוך שלו, את הציון הגבוה ביותר של תמיכה, כבוד ולבביות.

תשומת הלב הלוגיסטית, המיקום, הקשרים וקבלת הפנים של המרכזים היו המרכיבים העיקריים בבחירת האוניברסיטה משום שבפגאסו כולם מעורבים את הסטודנט.

מיקומים

  • Rome

    Palazzo Bonadies Lancellotti Via di S. Pantaleo, 66 - 00186 - Roma, , Rome

    שאלות