Keystone logo
Universidad Austral

Universidad Austral

Universidad Austral

מבוא

מי אנחנו

אנחנו אוניברסיטה

כמוסד אוניברסיטאי אנו מציעים לשרת את החברה באמצעות חיפוש האמת על כל מימדיו, באמצעות פיתוח והעברת ידע בראייה אוניברסלית.

נקודת מבט רחבה זו של המציאות מניע אותנו לפתוח את עצמנו לאחרים ולטפח את הרוח הבין תחומית האופיינית לעבודה באוניברסיטה וסביבת עבודה המעדיפה את יחסי הגומלין של אנשים.

מיום ליום אנו בונים קהילה המורכבת מאנשי אקדמיה, אנשי מקצוע, סטודנטים ובוגרים במסגרת של חופש אינטלקטואלי, אחריות, גיוון תרבותי וכבוד לאחר; שם אנשים רבים שחושבים אחרת מעמידים את הידע שלהם במבחן כדי לייצר רעיונות שיש להם פוטנציאל להגיע במהירות לחברה.

במרכז המשימה האוניברסיטאית שלנו הוא האדם כסיום של כל פעילויות ההוראה, המחקר, ההעברה, הסיוע הרפואי והרחבת האוניברסיטה שלנו.

החזון ההומניסטי שלנו מוביל אותנו להתמקד באימונים בסגולות בעלות תחושה מקצועית וחברתית; סגולות כמו יושר, חברות, תעשייה, מאמץ ורצון קבוע ללמוד.

באופן זה, אנו שואפים לכישרונם האישי של בני הקהילה שלנו להיות מלווה בהנהגה אינטלקטואלית, חברתית וציבורית להציע תרומה אנושית יותר שהופכת את החברה. אנו מקדמים עבודה משותפת בין האוניברסיטה לבין גורמי החברה השונים ברמה המקומית והבינלאומית, ויוצרים סביבה שלומדת ותורמת כל הזמן.

145468_pexels-photo-3762800.jpeg

עם זהות נוצרית

הזהות הנוצרית שלנו מזמינה אותנו להזדהות עם האהבה שישוע מלמד אותנו בבשורה, ועם החופש שהוא עצמו נתן לנו. מנקודת מבט זו אנו מחפשים הרמוניה בין אמונה לתבונה, תוך מענה לבעיות הקונקרטיות של העולם כיום.

אנו מבינים את כבודו של כל אדם על פי ייעודו החורג בחיים. מסיבה זו אנו מציעים פעילויות גיבוש נוצריות המטפחות את המימד הרוחני של אנשים, באקלים של חופש אישי וכבוד לאנשים בעלי אמונות שונות. אנו מעודדים את היכולת לבקש סליחה כשאנחנו עושים טעויות ולסלוח לאחרים, לדעת להבין ולהעמיד את עצמנו במקום האחר. אנו מבקשים ליצור תרבות של מפגש על ידי פתיחת עצמנו לבעיות ורצונות של אחרים. אנו חושבים יחד עם מי שחושב אחרת בכדי ליצור דיאלוג פורה בין כולנו.

אנו מקדמים סולידריות באמצעות התנדבות בקרב אנשי הקהילה האוניברסיטאית שלנו, כדי לעזור באופן מיוחד למי שנמצא במצבים פגיעים.

אנו מקדמים זכויות אדם כגון חיים, בריאות, חינוך, משפחה, צדק חברתי, דאגה לאיכות הסביבה וחיפוש אחר טובת הכלל, בין היתר; תמיד בסביבה כוללנית שבה מכבדים את האידיאלים של אנשים.

בהשראת סנט יוזמריה

יוסמריה הקדושה היוותה השראה ליצירת Universidad Austral . הוא עודד אותנו שהאוניברסיטאות יחיו מול הצרכים של כל האנשים ויהיו תחום של חילופי דברים והבנות, המהווה אזרחים המוכנים לבנות חברה צודקת יותר.

באותה דחף ראשוני, כיום אופוס דיי מסייע לאוניברסיטה בשילוב עקרונות נוצרים בהוראה, בתכניה ואף בדרך ניהול האוניברסיטה.

אחד המסרים העיקריים שמקדם אופוס דיי הוא להעשיר את משמעות החיים על ידי מציאת אלוהים בעבודה יומיומית והעמדתו לשירותם של אחרים.

145470_pexels-photo-5676744.jpeg
Ivan Samkov / pexels

המשימה והחזון

המשימה

Universidad Austral מתכוונת לשרת את החברה באמצעות חיפוש אחר האמת, באמצעות פיתוח והעברת ידע, הכשרה בסגולות ובטיפול של כל אדם על פי ייעודם הטרנסצנדנטי, תוך הפעלת מנהיגות אינטלקטואלית, מקצועית וחברתית. וציבורי.

נוף

אנו שואפים להפוך לנקודות מידה לתרומות המדעיות, החינוכיות וההעברות שלנו, בתחומים בעלי ההשפעה הגדולה ביותר על התפתחותם של אנשים, המקדמים בין תחומיות ומשיכה רחבה בחברה.

דירוגים והסמכות

דירוג אוניברסיטאות QS

Universidad Austral ממוקמת כאוניברסיטה הארגנטינאית הראשונה לניהול פרטי באמריקה הלטינית, והיא האוניברסיטה השלישית בארגנטינה והראשונה בתחום הניהול הפרטי בדירוג האוניברסיטאות הלטיניות באוניברסיטת QS 2021. בנוסף, Universidad Austral היא הראשונה בתחום יכולת התעסוקה. בדירוג האוניברסיטאות העולמי QS.

 • מספר 1 בניהול פרטי בארגנטינה באמריקה הלטינית (דירוג האוניברסיטאות הלטיניות של QS)
 • מספר 1 בארגנטינה בתעסוקה (דירוג תעסוקת בוגרים של QS)

145455_ranking-universidades-Universidad-Austral.png

בית הספר לעסקים של IAE

בית הספר לעסקים של IAE של Universidad Austral מכיל את הכתר המשולש, ביטוי המשמש בתחום בתי הספר למנהל עסקים כאשר אוניברסיטה משיגה את שלוש ההסמכות הבינלאומיות החשובות ביותר בחינוך המנהלי, הבחנה שרק 0.5% מה בתי ספר בעולם:

 • אגודה לקידום בתי ספר למכללות עסקיות (AACSB)
 • איגוד תואר שני במנהל עסקים (AMBA)
 • מערכת לשיפור האיכות האירופית (EQUIS)

145460_ASCSB-Equis-AssociationofMBAs.png

בדירוג, ה- IAE ממוקמת בין בתי הספר המובילים לעסקים בארגנטינה ובאמריקה הלטינית.

 • מספר 1 בארגנטינה: Financial Times (השכלה מנהלת); כלכלת אמריקה (תואר שני); פְּתִיחָה
 • # 1 דירוג ניהול פרטי בארגנטינה Eduniversal Business School 2019
 • מספר 2 בארגנטינה: דירוג MBA עולמי ב- QS
 • מספר 7 באמריקה הלטינית: דירוג MBA גלובלי של QS

145458_IAEBusinessSchool.png

הפקולטה למדעי העסק (מרכז החקלאות העסקית)

המאסטר בחקלאות עסקית של הפקולטה למדעי העסקים של Universidad Austral נמצא על בימת העולם של שלושת תואר שני במנהל עסקים בתחום החקלאות הטובה בעולם, וממוקם בצורה הטובה ביותר באמריקה הלטינית. הדירוג של אדוניברסל הוא היוקרתי ביותר בקטגוריה זו.

 • אדוניברסאל: מספר 2 בעולם MBA Agri-Business ומספר 1 באמריקה הלטינית.


145459_eduniversal.png

בית ספר למשפטים

על פי העדכון האחרון של דירוג אוניברסיטאות QS העולמי לפי נושאים, Universidad Austral מדורגת במקום השני בארגנטינה ובמקום הראשון בניהול פרטי בתחום המשפט.

145462_ranking-universidades-Universidad-Australbysubject.png

בית החולים האוניברסיטאי באוסטרל

בית החולים Universidad Austral הוא בית החולים הראשון בארגנטינה והראשון בעולם שקיבל את ההסמכה הגבוהה ביותר בקטגוריית "בית חולים אקדמי" מטעם הנציבות המשותפת הבינלאומית. בנוסף, זהו בית החולים הראשון בארגנטינה שמסמך מחדש בפני הנציבות המשותפת הבינלאומית.

145465_jointcomissioninternational.png

אמריקה אקונומיה: מספר 10 בדירוג היחיד של בתי חולים ומרפאות באמריקה הלטינית.

145466_America.png

בית החולים הבינלאומי הטוב ביותר בארגנטינה בשנת 2016, ועדת הבריאות הבינלאומית.

145467_InternationalHealthcareComission.png

מיקומים

 • Pilar

  Mariano Acosta 1611 (B1629WWA) Derqui, Pilar, Provincia de Buenos Aires, , Pilar

  • Rosario

   Paraguay 1950 (S2000FZF) Rosario, Santa Fe, , Rosario

   • Rosario

    Paraguay 1950 (S2000FZF) Rosario, Santa Fe, , Rosario

    שאלות