Keystone logo
© BIMM University
Unicaf - University of Suffolk

Unicaf - University of Suffolk

Unicaf - University of Suffolk

מבוא

עלינו

Unicaf שיתפה פעולה עם אוניברסיטת סאפוק כדי להציע מגוון קורסים.

על אוניברסיטת סאפוק

אוניברסיטת סאפוק היא אוניברסיטה בעלת שינוי, קולטת את מיטב מסורות האוניברסיטאות בבריטניה ומיישרת אותן עם קהל של המאה העשרים ואחת ועולם מודרני של תעסוקה ויזמות. אנו קהילה אקדמית ייחודית ומשגשגת אשר משפיעה באופן ברור ומידי. המטרה שלנו היא לשנות את החיים - של יחידים וקהילות - לטובה.

על השותפות עם Unicaf

השותפות בין אוניברסיטת סאפוק לבין Unicaf מפגישה את המשאבים והיכולות של שני הארגונים כדי להציע פתרונות ותכניות למידה חדשניים המועברים באופן מקוון באופן מלא לצרכיהם של מגוון רחב של אנשי מקצוע.

Unicaf היא אחת מתוכניות המלגות הנדיבות ביותר הקיימות. התוכנית תומכת בסטודנטים המתגוררים באפריקה ומספקת הזדמנויות ללימודים לקראת התוכניות המקוונות המוצעות בשיתוף עם אוניברסיטת סאפוק בעלות נמוכה בהרבה.

המטרה העיקרית של תוכנית המלגות של Unicaf היא להפוך את השכלה לנגישה לסטודנטים המתגוררים באזורים מועטים ולספק להם הזדמנויות להמשיך בלימודים אקדמיים מתקדמים ולהרוויח כישורים מוכרים בינלאומיים.

תוכניות המוצעות באמצעות השותפות מועברות עם פרספקטיבה בינלאומית שמטרתה להבטיח שהסטודנטים יהיו מוכנים לתעסוקה בשוק העולמי ויקבלו החזר על השקעת החינוך שלהם. Unicaf, כשותפה למסירה מקוונת של אוניברסיטת סאפוק, הופכת את התוכניות של האוניברסיטה לזמינות באופן מקוון על ידי מתן סביבת למידה מתוקשבת מתקדמת משלימה על ידי דגש חזק על תמיכה בסטודנטים מרובים.

לשותפים ניסיון רב במתן הוראה ולמידה איכותית וחדשנית ומתן פיתוח מקצועי מתמשך.

אוניברסיטת סאפוק אחראית על האיכות האקדמית של התוכניות והיא מעניקה את התארים.

Unicaf היא שותפת המסירה העולמית של אוניברסיטת סאפולק, בריטניה, האחראית על הגיוס, הקבלה, ההרשמה והתמיכה של לומדים מקוונים לפרסי אוניברסיטה המאושרים למסירה מקוונת מרחוק. בסיום מוצלח, הבוגרים יקבלו פרס מאוניברסיטת סאפוק.

תוכניות

אוניברסיטת סאפוק מציעה הזדמנויות רבות ומרגשות עבור מועמדים לתואר ראשון ללמוד באופן מקוון עבור תוכניות הלימודים הבאות:

 • MSc בריאות הציבור
 • תואר שני במנהל עסקים
 • BA ניהול עסקים
 • BSc מיחשוב
 • LLB דיני

חלק בלתי נפרד מהגישה האוניברסיטאית הוא עיצוב הלמידה של קורסי למידה מקוונים והמחויבות המוסדית לעזור לסטודנטים לפתח מיומנויות מסדר גבוה של ניתוח ביקורתי, רפלקציה ופתרון בעיות.

ניסיון מקוון

למידה מקוונת חוללה מהפכה בחינוך הגבוה בגלל היתרונות הרבים שהיא מציעה. כסטודנט מקוון, אתה יכול ללמוד בקצב ובזמן שלך, בעלות נמוכה בהרבה.

אבל לימוד לתואר שלך באינטרנט עשוי גם לעורר כמה שאלות וחששות. זו חוויה חדשה ולא ידועה, אז זה טבעי להיות לא בטוח לגבי מה לצפות וכיצד התהליך יתפתח.

בעוד יועץ הסטודנטים שלך ילווה אותך לאורך כל התהליך מראש ויהיה שם כדי לתמוך בך בכל שלב מהקשר הראשון ועד לסיום הלימודים, אנו מציעים גם את הדגשים הקצרים הבאים כהקדמה לחוויית הלמידה המקוונת.

דגשים של למידה מקוונת

השיעורים שלך יתקיימו בסביבה מקוונת. אתה יכול להיכנס בכל עת ונוח לך. ברגע שאתה מקוון, תוכל לתקשר עם המדריכים שלך ועם התלמידים, לקרוא טקסטים שהוקצו, לגשת לחומרים דיגיטליים, לפרסם מטלות ולהגיב על מטלות של תלמידים אחרים. בעוד שאתה נדרש להתחבר לפחות יומיים נפרדים בכל שבוע, אתה, כמובן, תפיק תועלת רבה מנוכחות קבועה ותכופה יותר.

חווית הקורס המקוון שלך תתקיים במערכת ניהול למידה מתקדמת שנועדה להקל על חווית הלמידה האופטימלית לסטודנטים. בנוסף לפלטפורמה החינוכית שבה תשתמש כדי לתקשר עם סגל וסטודנטים עמיתים, תהיה לך גם גישה לספרי לימוד אלקטרוניים המציעים לך את היכולת להדגיש, להוסיף הערות, ליצור סימניות, לחפש, להוריד ולהעריך את עצמך.

כל מודול מתוכנן בקפידה כדי להתאים לציפייה לעומק ולרוחב הלימוד הנדרשים כדי להשיג פרס ברמה נתונה. בהתאם להסכמים בינלאומיים, כל פרס מתבטא כמספר נקודות זכות כדי להפוך את ההישג לנייד ושקוף למעסיקים עתידיים ולמוסדות אחרים להשכלה גבוהה. בתכנון פעילויות הלמידה בכל תכנית, ישנה ציפייה שהתלמיד הממוצע יקדיש כעשר שעות של זמן לימוד כולל להשגת 'קרדיט' 1 (קירוב זה כולל את כל עבודת ההכנה, קריאה, כתיבה, משימות הערכה, זמן השקעתו בתקשורת בפורומי דיון או השתתפות בסמינרים וסדנאות וירטואליות). לדוגמה, ניתן לצפות ממועמד המשתתף במודול של 20 נ"ז הנמשך שמונה שבועות להקדיש בממוצע 25 שעות לימוד בכל שבוע (סה"כ 200 שעות) על מנת להשיג את תוצרי הלמידה של המודול ולהשלים את המבדקים. . אמנם אין כלל קשיח ומהר בעניין זה (לדוגמה, לכל מועמד יהיה פרופיל ייחודי מבחינת הזמן שייקח לו לקרוא ולהבין חומרי למידה, או להשלים עבודה בכתב), רשימת המשימות הבאה עשויה לעזור עליך להבין את מחויבות הזמן הדרושה להשלמת התוכנית שלך בהצלחה:

בתוך מודול טיפוסי, המועמדים יידרשו מדי שבוע:

 • תכננו את זמן הלימוד שלהם לפי תכנית הפעילויות השבועית המפורטת במודול ובהנחיית המדריך
 • קרא חומרי מחקר וחומרי רקע מספרים אלקטרוניים וממקורות אחרים
 • השתתף בפורומי דיונים, קריאת תרומות, תרומות והשבה לשאלות מסוימות
 • הכן משימות מעצבות שהוגדרו (לדוגמה, שלח טיוטת תגובה לשאלה לקבלת משוב)
 • הכן מטלות כתובות והגשתן עד למועד אחרון לסימון ומשוב רשמי (בדרך כלל זו לא משימה שבועית אך עשויה להידרש, בדרך כלל בסוף מודול)
 • שקול את הלמידה שלך ומשוב על החוויה שלך במודול למדריכים ולקבוצת עמיתים שלך

בדומה לכיתה בקמפוס, חווית הלמידה המקוונת תכלול השתתפות נרחבת ואינטראקציה עם סגל וסטודנטים עמיתים. אתה גם תשתמש בפורום המקוון כדי לתקשר עם יועצים, עוזרי הוראה ומומחי הדרכה.

לאחר שתסיים בהצלחה את התואר שלך, תהיה זכאי להשתתף באחד משני טקסי סיום שנתיים באוניברסיטת סאפוק.

רצפי מודולים מתחילים מספר פעמים בשנה על סמך ביקוש, כך שיש לך הזדמנות להירשם ולהתחיל את תוכנית התואר שלך יותר מהזדמנות אחת במהלך השנה ובכך להעניק לך את הגמישות שלא מוצאים לעתים קרובות ברוב התוכניות פנים אל פנים.

אתה תיקח מודול אחד בכל פעם. שיטת למידה מתקדמת זו המיועדת למבוגרים מאפשרת לך לרכז את כל המיקוד שלך בתחום נושא אחד לפני שתעבור לתחום הבא, ובמקביל גם מאפשרת לך להרוויח את התואר שלך במסגרת זמן מואצת.

התואר שתקבל יחזיק באותו ערך, קבלה ואמינות כמו כל תואר מקביל שנצבר בסביבת קמפוס מסורתית.

מיקומים

 • Ipswich

  Waterfront Building, Neptune Quay, IP4 1QJ, Ipswich

שאלות