Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of the Cumberlands

University of the Cumberlands

University of the Cumberlands

מבוא

חזון ומשימה

חזון החזון של אוניברסיטת Cumberlands היא להיות באוניברסיטה במדעי הרוח המוביל המעודדת צמיחה אינטלקטואלית ורוחנית, מנהיגות ושירות.

Cumberlands יהיה לנצל בתולדותיה, מיקום, ואג"ח לתלמידים ולסגל מורים קרובים הפכה למוסד מבשר, מעי"נ ייחודית של מרכז למידה, אונ' המאה ה -21 חלוצית עצמאית מוקדשת באופן יוצא דופן להכנת צעירים לעתיד.

לשם כך, Cumberlands יהיה:

הישאר אונ' ראשונה יחסית קטנה, עם כ 1600 סטודנטים לתואר ראשונים. פעילותך התוכניות הבוגרות ומבוגר המכוונים כלפי הזדמנויות מקצועיות מתעוררות, שכל אחת מהן כוללת הוראה מעולה, הוחל למידה וחוויות. להיות מעוגנת את מדעי הרוח תוך המשך פיתוח שיטות משלוח שפועלים כדי לשפר את תוצאות הלמידה של התלמידים. ליצור ולקיים סביבה ללמידה והתפתחות מקצועית.

משימה אוניברסיטת Cumberlands שימשה היסטורית סטודנטים בעיקר, אך לא רק, מהאזורים ההרריים היפהפה של קנטאקי, טנסי, מערב וירג'יניה, וירג'יניה, ג'ורג'יה, צפון קרוליינה, דרום קרוליינה, אוהיו ואלבמה אשר באופן מסורתי תוארו כAppalachia. ההשפעה של האוניברסיטה ניתן לראות בהישגים של בוגריה שהניחו תפקידי מנהיגות באזור זה ובכל רחבי המדינה.

בעוד ממוקם באתר הנופש כמו אזור של Appalachia, עם דגש בעיקר על המשרת את האזור ההררי היפהפה, האוניברסיטה עכשיו מגיעה לכל מדינה ובעולם דרך הגוף ובוגרי התלמיד שלה.

UC ממשיך להציע לסטודנטים מבטיחים מכל רקע תכנית במדעי רוח מבוססת רחב מועשרת בערכים נוצריים. האוניברסיטה שואפת למצוינות בכל המאמצים שלה ומצפה מתלמידי מסירות דומות למרדף הזה. מחויבותה לתכנית אקדמית חזקה הוא הצטרף עם מחויבות למוסר עבודה גבוהה. Cumberlands מעודדת את התלמידים לחשוב באופן ביקורתי ויצירתי, כך שהם עשויים טובים יותר להכין את עצמם לחיים של שירות אחראי ומנהיגות. התמקדות זו של התוכניות לתואר הראשון שלה מורחבת ולהסיק לתוכניות לתואר השני שלה. תוכניות אלה גם לטפח חשיבה ביקורתית ויצירתית במרדף אחר "חיים יותר בשפע" גם ליחיד ולחברה. בשעת Cumberlands, לימודי מוסמך מכינים מקצוע כדי להיות מנהיגים המשרתים בדיסציפלינות שלהם וקהילות, המקשר מחקר עם תרגול וידע, תוך קבלת החלטות אתית.

מחויב לאמנות ליברליות מתוך האמונה כי חופש היא התוצאה של כבוד אמת ודאגה לאנושות, אונ' Cumberlands, באמצעות תכנית במדעי רוח מסורתית, ומאמצים לטפח בתלמידיה מודעות ורגישות מוגברות בחיפוש אחר אמת ואחריות ומעמיקה בחלקו אָדָם.

האוניברסיטה מבקשת לסיים את לימודי גברים ונשים עם ערכים נוצריים נובעים מחוויה רוחנית ואינטלקטואלית בקהילת האוניברסיטה, כמו גם מהתחומים האקדמיים המסורתיים.

עזרה עצמית באמצעות לימוד עבודה מאז היווסדה בשנת 1888, התכונה עזרה עצמית כבר חלק בלתי נפרד של אוניברסיטת Cumberlands.

Cumberlands מאמין הזכות לחינוך באוניברסיטה צריכה להתבסס על המוטיבציה, היכולת, אופי, והתכלית, ולא על סכום הכסף תלמיד או הוריו שאולי יש. הסוג הבריא ביותר של סיוע כספי מורכב בסיוע לסטודנטים כדי לעזור לעצמו. תכנית סיוע תלמיד צריכה לפתח איכויות של חסכנות הסתמכות עצמית, כפי שעושה תכנית עבודה-לימודים בבית Cumberlands.

חלק ניכר מן הסיוע הכספי ב Cumberlands ניתן בצורת העסקה ומשתלמת. תכנית העבודה היא אופציונלית וכמות העבודה תלויה ביכולת וצורך.

בשנים האחרונות יש הרבה תלמידים שנצברו הוצאות המכללה שלהם. תעסוקה וקידום המשיך תלויה באיכות של עבודה שנעשתה. בשעה Cumberlands הסטודנטים מקבלים השכלה פורמלית עבור עלות מינימלית ואם אין להם את הכסף, הם משלמים עבור חלק גדול של החינוך שלהם על ידי עשיית עבודה יומי בקפיטריה באוניברסיטה, במחלקה תחזוקה, בתוכניות כמו הושטת האפלצ'ים סטודנט עוזרים, צלמים, פקידים בדואר ומזכירות במשרה חלקית.

הזדמנויות לעזרה עצמית הניתנות ללמעלה משישה מאה סטודנטים שעובדים ממוצע של שנים עשר שעות בשבוע בהדרכת ובפיקוח. תלמידים אלה לומדים את הערך של זריזות, תעשייה, מהימנות, ויוזמה.

צמיחה באמצעות שירות עבודה הצהרת הכוונות של אוניברסיטת Cumberlands קובע בבירור את עמדתה של האוניברסיטה על הערך של עבודה ושירות לאחרים. תכנית השירות / העבודה ומנהיגות מרוכזת באמונה שהתלמידים חייבים להיות ממוקמים בעמדות שבו הם עלולים להיתקל הזדמנויות לשירות ומנהיגות. סטודנטים נדרשים להיות מעורב בפעילות מתוכננת של שירות קמפוס או קהילה, פעילויות מנהיגות במקביל, ועבודה לפני שסיימתי את לימודי. כל תלמיד חייב להציע תכנית מקובלת לפחות ארבעים שעות של שירות / קהילת קמפוס או לקחת חלק בתכנית Workstudy המכללה.

כדי לספק את כל התלמידים עם הכשרת מנהיגות כחלק בלתי נפרד מהתכנית, יידרש גם לכל תלמיד המעורב בשירות או עבודת הפעילות לקחת חלק בכמה סמינרי מנהיגות. המטרה של פעילות זו היא לא רק להפוך את התלמידים מודעים לאחריות שלהם לאחרים באמצעות השירות / ניסיון בעבודה אלא גם כדי לספק לתלמידים עם הכישורים לארגן ולהוביל אחרים בפעילויות דומות.

על מנת להקליט את מכלול הפעילויות שבו תלמיד היה מעורב באוניברסיטת של Cumberlands, א 'תמליל מנהיגות שירות "יפותח עבור כל תלמיד. תמליל זה יהיה חלק קבוע מהשיא של כל תלמיד ויועבר על פי דרישתו של התלמיד יחד עם / הרקורד האקדמי שלו.

האמנה אוניברסיטת Cumberlands הוא מוכר על ידי האגודה הדרום של ועדת מכללות ובתי ספר על מכללות להעלות אסוציאציות הפרס, בגרות, תואר שני, מומחה לחינוך תואר שלישי. תאריך הסמכה ראשוני היה 1964. תאריך אישור מחדש לאחרונה הוא 2006. תאריך אישור מחדש הבא הוא מחלקה של 2016. פנה לוועדה על מכללות ב 1866 דרום ליין, דקטור, ג'ורג'יה 30,033-4,097 או להתקשר 404-679-4500 עבור שאלות על ההסמכה של אוניברסיטת Cumberlands. כדי להציג את המצב הנוכחי של אוניברסיטת Cumberlands, ללכת הקישור הזה באתר SACCOC: http://www.sacscoc.org/details.asp?instid=24640 אוניברסיטת Cumberlands הוא מוסד פרטי, אמונית כי הוא נשלט על ידי חבר נאמן. הדירקטוריון נוצר על ידי יחידים להערכה רבה מכל רחבי מדינת קנטאקי וארצות הברית. אוניברסיטת Cumberlands עומדת בכל החוקים אי אפליה פדרליות ואת המדינה החלים ואינו עוסקים בהפלייה אסורה על בסיס גזע, צבע, לאום, מוצא אתני, מין, גיל, נכות או מידע גנטי. האוניברסיטה יכולה להפלות על בסיס דת בכל תנוחה של תעסוקה על מנת להגשים את מטרתו.

אונ' תוכניות החינוך 'Cumberlands מוכרת מדינה עוד יותר באמצעות לתקינה המקצועית החינוכית של קנטאקי (EPSB)

Προϋποθέσεις εισαγωγής στο πρόγραμμα

הפגינו את המחויבות והנכונות שלכם להצליח בבית הספר לעסקים על ידי בחינת ה-GMAT - הבחינה הנפוצה ביותר לקבלה המודדת את כישורי החשיבה הביקורתית וההיגיון שלכם.

הורד את חידון המיני GMAT כדי לקבל טעימה מהשאלות שתמצא בבחינה.

מיקומים

  • Williamsburg

    6191 College Station Drive, KY 40769, Williamsburg

תוכניות

שאלות