Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
The University of Texas Permian Basin Online

The University of Texas Permian Basin Online

The University of Texas Permian Basin Online

מבוא

אודות אגן פרמיאן UT באופן מקוון

גלה מה מייחד את התוכניות המקוונות של UT Permian Basin מאחרות.

אגן פרמיאן UT מבין את האתגרים העומדים בפני התלמידים כיום. כתוצאה מכך, האוניברסיטה הפכה למובילה בתחום החינוך המקוון, הידועה בהשראת הצלחה לסטודנטים באמצעות תוכניות מקוונות מוכרות, שכר לימוד חסכוני וסביבת למידה מקוונת משותפת בה סטודנטים יכולים להרוויח תואר אגן פרמיאן UT מכל מקום בעולם.

UT Permian Basin Online מספק לך יתרון תחרותי:

 • נוח - התוכניות מקוונות ב 100% וניתן להשלים אותן בקצב שלך.
 • משתלמת - התוכניות שלנו חסכוניות, בעלויות נמוכות יותר לזיכוי בהשוואה לתוכניות דומות אחרות ברחבי הארץ.
 • גמיש - קורסים ספציפיים לתכנית הם באורך של עד שמונה שבועות עם שישה מועדי התחלה לאורך השנה.
 • מוניטין - התוכניות המקוונות שלנו מוסמכות לחלוטין.
 • נגיש - הפקולטה מורכבת מאנשי מקצוע עסקיים ומוני דוקטורט.

על אגן הפרמיאן

איפה שהמערב הישן פוגש את המאה החדשה.

אין מקום ממש כמו אגן הפרמיאן - יופי פראי ולא נגוע מנוקד בכיסי פיתוח מודרניים. מחוספס פוגש את השיק של מערב טקסס.

אנחנו אוהבים את שמי הכחול האינסופיים שלנו, אבל אנחנו יודעים שמערב טקסס היא כל כך הרבה יותר מאשר שקיעה מושלמת בתמונה. אגן פרמיאן הוא ביתם של אנשים חביבים, עובדים קשה ואופטימים שמעולם לא פגשו אדם זר.

אם אתה מחפש ליצור עתיד משלך, כאן אתה שייך.

על האגן

"אגן" הוא מונח גיאולוגי פשוט לטבילה או שקע על פני כדור הארץ - בדרך כלל נגרם כתוצאה משחיקה מעל פני האדמה ורעידות אדמה עמוק מתחתיו.

משתרע ממזרח ניו מקסיקו ומכסה את מרבית מערב טקסס (לובוק מצפון, עמק ריו גרנדה מדרום), אגן הפרמיאן הוא למעשה אוסף של אגנים קטנים יותר. בסך הכל אגן הפרמיאן משתרע על 75,000 קמ"ר, מה שהופך אותו לאחד האגנים הגדולים בצפון אמריקה.

אבל זו גאולוגיה. מנקודת מבטו של הדיוט, אגן הפרמיאן הוא למעשה רצועת אדמה אמריקאית מדהימה עם יופי ייחודי משלה. אתה מרגיש שאתה באמת יכול לראות את כדור הארץ פוגש את השמיים מרחוק.

לאגן הפרמיאן יש משהו לכולם.

אודסה ומידלנד: ארץ עירונית

במשך דורות, אנשים מרחבי העולם עשו את דרכם למערב טקסס ומחפשים חופש, הרפתקאות והון בשדות הנפט. הערים שבנו צמחו כלפי מעלה והחוצה, ויצרו מרכזים עירוניים מודרניים מנוקדים לאורך אגן פרומיאן - כולל השניים ש- UTPB מכנה הביתה.

ביתו של הקמפוס הראשי של אגן פרמיאן באודסה, אודסה היא אחת הערים הגדולות במערב טקסס. עיר מגוונת עם היסטוריה עשירה החל משנות ה -80 של המאה העשרים, אודסה עברה שינויים משמעותיים בשני העשורים האחרונים. לפני זמן לא רב, מגזין פורבס דירג את אודסה כאחת הערים הקטנות הצומחות ביותר בארצות הברית.

ורק 15 דקות למטה אני -20 יושב מידלנד. בקמפוס מידלנד של UTPB נמצאים בתי הספר שלנו למוזיקה והנדסה והמרכז לגיוון באנרגיה וכלכלה. כביתם של הנשיא לשעבר ג'ורג 'הוו בוש ותאגידים עולמיים גדולים כמו שברון וקונצ'ו, אודסה מציעה עומק של יוקרה והזדמנות שרק כמה ערים כמוה יכולות להתאים להן.

כל יום התרבות של הערים המיוחדות הללו הולכת ומתעמקת.

יושב בראש עתיד האנרגיה

בתחילת המאה ה -21 נראה כי אגן פרמיאן - שהיה בעבר מקור אספקת הנפט העצום - דעך בחשיבותו.

אבל טכנולוגיות חדשות חשפו את ההיפך: יותר נפט שנלכד באדמה מתחת לאגן הפרמיאן מכפי שמישהו יכול היה לנחש. הודות להתקדמות בחיפושי האנרגיה, אגן פרמיאן הוכרז במהירות כשמורת הנפט הגדולה ביותר בכוכב הלכת. החצר האחורית שלנו צפויה לתדלק את הכלכלה האמריקאית והעולמית לפחות בשני העשורים הבאים.

עם התגלית הזו, עורף צוואר היער שלנו התפוצצות בפעילות הכלכלית. מכיוון שככל שמקורם של יותר ויותר אנרגיה, הופיעו לצדו תעשיות אחרות - כולל עסקים ופיננסים, שירותי בריאות, חינוך, בנייה, טכנולוגיה דיגיטלית, תחבורה ומשרות במגזר הציבורי.

במילים אחרות, "תנופת הנפט" האחרונה דרבנה "תנופה כלכלית" גדולה יותר שכבר משלמת דיבידנדים גדולים לסטודנטים ולאנשי המקצוע שמנצלים את ההזדמנות הזו של דור אחד.

הלב האקדמי של מערב טקסס

אנחנו לא מתרברבים כשאנחנו מכנים את אגן UT Permian "הלב האקדמי של מערב טקסס." אך אנו בטוחים גאים בעבודה שאנו עובדים בכל יום.

מכיוון שבכל יום אנו מקבלים עזרה לכמה מהתלמידים הטובים בעולם להשתמש בתשוקותיהם ולתכנן את הקריירה הרווחית שלהם. אנו יכולים לספק חינוך מודרני בעלות משתלמת. ואנחנו מוצאים דרכים חדשניות לספק את חוויית הקולג 'השלמה, המגוונת והמהנה ביותר בכל מקום.

אנו מקווים שתצטרף אלינו.

שליחות, חזון והיסטוריה

מאיפה באנו, לאן אנחנו הולכים.

המשימה שלנו

כמוסד אזורי ומקיף, אוניברסיטת פרמיאן באוניברסיטת טקסס משמשת קהילה מגוונת של סטודנטים מהאזור, המדינה ומעבר לה. באמצעות מצוינות בהוראה, למידה, מחקר ושירות ציבורי שבמרכז הסטודנטים, האוניברסיטה מטפחת אזרחים מעורבים ומשפיעה על חייהם תוך קידום הטכנולוגיה והאינטרסים הציבוריים של מערב טקסס.

ההיסטוריה של אגן הפרמאים UT

התחלנו כניסוי. בשנת 1969 החליטה המחוקקת בטקסס ליצור אוניברסיטה "ברמה העליונה" באודסה - כלומר מכללה שקיבלה רק ג'וניורים, קשישים וסטודנטים לתארים מתקדמים.

אך לפני שהבנייה בבית הספר החדש יצאה לדרך במלואה, התביעה קטעה דברים. התובע ערער על תוקף מעשי הרכוש של האוניברסיטה. העבודה הופסקה.

בסופו של דבר התערב בית המשפט העליון בטקסס וקבע לטובת האוניברסיטה. הדחפורים ירו לגבות, ובאפריל 1972, הקמפוס החדש של אגן פרמיאן של אגן פרוטה פרץ את האדמה.

מעט יותר משנה לאחר מכן - ב -4 בספטמבר 1973 - נפתחה האוניברסיטה לשיעורים. עם זאת, הבנייה לא הושלמה, ולכן 1,112 התלמידים בכיתה א 'למדו בבניינים ובנגררים זמניים. זה ייקח כמעט עוד שנה עד שהמתקנים הקבועים של אגן פרמיאן של UT היו שלמים.

קדימה מהירה 18 שנה: המחוקקים בטקסס החליטו שוב לשנות את מסלול UTPB על ידי העברת הצעת חוק שהפכה את בית הספר למוסד בן ארבע שנים. כיתת הלימוד הראשונה באוניברסיטת תלמידים - הידועה בקמפוס בחוף הים החלוץ טריים - הצטרפה בסתיו 1991.

מההתחלה הצנועה והניסויית שלנו, אגן הפרמיאן של UT גדל כמעט לכל כיוון.

אף בית ספר אינו כמו אגן פרומיאן של UT. אולי בגלל זה בשום בית ספר אין סיפור כמו שלנו.

יחד, אנחנו בזים.

Προϋποθέσεις εισαγωγής στο πρόγραμμα

הפגינו את המחויבות והנכונות שלכם להצליח בבית הספר לעסקים על ידי בחינת ה-GMAT - הבחינה הנפוצה ביותר לקבלה המודדת את כישורי החשיבה הביקורתית וההיגיון שלכם.

הורד את חידון המיני GMAT כדי לקבל טעימה מהשאלות שתמצא בבחינה.

מיקומים

 • Odessa

  4901 East University, 79762, Odessa

  • Midland

   1310 North F.M. 1788, 79707, Midland

   שאלות