Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Los Angeles Film School Online

The Los Angeles Film School Online

The Los Angeles Film School Online

מבוא

הוליווד היא ההיסטוריה שלנו

כמעט 100 שנה לאחר חנוכת שדרות סאנסט, בית הספר לקולנוע לוס אנג'לס פתח את שעריו. בסיפור שכולל רגעים איקוניים, החל ביצירתה של תהילת התהילה ועד שלט הוליווד, אנו מהווים פרק חדש. השקיעה עברה משביל בקר בתחילת המאה ה -20 אל השדרה המפורסמת בעולם, שבה נמצא הקמפוס שלנו היום.

המקום שבו הכל התחיל

RCA Studio B

הקרן שלנו בנויה על היסטוריה עשירה של בידור הוליווד - פשוטו כמשמעו. הבניין שלנו הממוקם ב -6363 Sunset Boulevard היה במקור בניין RCA ההיסטורי, אולפן הקלטות, ששימש את אמני המוסיקה האגדיים כמו אלביס פרסלי, הרולינג סטונס, גרייטפול דד, הנרי מנצ'יני ואחרים, דלתות ב 21 באפריל 1964, דרך 1970s.

דניס יאנס / Unsplash

113091_photo-1542204165-19b33620e2c8.jpg

המשימה שלנו היא החינוך שלך

בואו לגדול יחד

כאשר פתחנו LAFS, המטרה שלנו היתה להקים בית ספר שבו אנשי מקצוע בתעשייה הנוכחי יכול לחלוק את הידע שלהם עם דור חדש של יוצרי סרטים, אבל זה היה רק ההתחלה.

בשנת 2009, הצגנו תואר שותף ב אנימציה מחשב, הרחבת הצעות חינוכיות שלנו באופן משמעותי. בשנת 2012, אנחנו premiered הראשון שלנו תואר ראשון התוכנית עם בידור עסקים. הצמיחה שלנו נמשכת גם עכשיו, כמו שאנחנו בונים תארים מקוונים חזקים בעיצוב גרפי ו filmmaking דיגיטלי, רק כדי שם כמה. עברנו כברת דרך ארוכה, אבל המסע היה מתגמל ומרגש והוא רחוק מלהסתיים.

מעלות מקוונות

שלנו מרגש מקוון תואר ראשון ו עמית לתואר תוכניות מועברות 100% באינטרנט באמצעות מערכת ניהול הלמידה שלנו יוצאת דופן.

סרטים דיגיטליים - Online

תואר ראשון במדעי תואר ראשון

התלמידים שלנו לומדים את כל היקף הייצור. התוכנית שלנו מכין לך את ערכי האסתטיקה, חשיבה ביקורתית, פתרון בעיות וכישורים אנליטיים הדרושים כדי לעזור לך להמשיך קריירה ארוכה ופורה בתעשיית הבידור.

בידור עסקים - באינטרנט

תואר ראשון במדעי תואר ראשון

אנשי מקצוע בתחום הבידור הם הכוח המניע מאחורי ההצלחה של כל סרט, קונצרט, אלבום, קבוצת ספורט ומבצעים. עם התוכנית המקוונת שלנו, תלמד כיצד לפתח את הרעיונות היצירתיים הדרושים כדי להפעיל ולקדם מותגים הבידור.

עיצוב גרפי - Online

תואר ראשון במדעי תואר ראשון

התוכנית שלנו מכינה אותך להיות חדשנית ויזואלית. למד כיצד להמשיג רעיונות, ליצור חזותיים משכנעים להעביר מסרים באמצעות צילום, גרפיקה בתנועה, הדפסה, אינטרנט וניסיון עיצוב.

הפקת מוסיקה - באינטרנט

עמית לתכנית

למד מה שנדרש כדי להפוך שיר מתוך רעיון להפקת היטב ומוצלח היטב. התוכנית המקוונת שלנו מתמקדת בשלושה תחומים של מחקר: קומפוזיציה, הפקה והצד העסקי של ניהול המוסיקה.

אנימציה - Online

תואר ראשון במדעי תואר ראשון

בניית עולמות חדשים עם הכישורים תלמד מתוכנית אנימציה המחשב המקוון שלנו. תוכלו לפתח את הסגנון האמנותי האישי שלך תוך כדי ללמוד את אותה תוכנה וטכניקות אנשי מקצוע להשתמש כדי ליצור גרפיקה עבור סרטים, טלוויזיה, משחקים ועוד.

שדרות סאנסט

ציר זמן

1904

22 ק"מ ארוכה בעקבות נתיב בקר הישן, שדרות סאנסט הוקדש במאי 1904. שקיעה אולי היה שמו, אבל הפתיחה הגדולה של השדרה היה שחר של עידן חדש בהיסטוריה של LA, כמו מצעד של כלי רכב, עגלות ורכבות חשמליות שהסתובבו על הכביש שחיבר עכשיו את מרכז העיר לעיר הוליווד.

1923

ממוקם על הר. לי עם אותיות 45 מטר, סימן הוליווד נוצר במקור בשנת 1923 כפרסומת לפיתוח דיור מקומי בשם "הוליוודלנד". בשנת 1949, לשכת המסחר הוליווד קבע כי "ארץ" יש להסיר, באיות "הוליווד" כדי לשקף את מחוז שלם, לא רק את הפיתוח.

1929

פרסי האוסקר הראשונים התקיימו ב -16 במאי 1929, במלון הוליווד רוזוולט עם קהל של 270 איש. עלות כרטיס אורח לטקס היתה רק 5 דולר, ופרס האוסקר הראשון הוענק לאמיל ג'נינגס כמבצע הטוב ביותר עבור הופעותיו בפיקוד האחרון ובדרך כל הבשר.

1958

מורכב מ -2,300 כוכבים, הליכה של תהילה פועל 1.3 קילומטרים Gower כדי לה ברה. בתחילת שנות החמישים הציע נשיא לשכת המסחר של הוליווד, אם סטיוארט, את ההליכה כאמצעי "לשמור על התהילה של קהילה ששמה פירושו זוהר והתרגשות בארבע קצוות העולם". הבנייה החלה ב -1958.

1911

27 באוקטובר 1911, נסטור Motion Picture החברה פתחה את אולפן הסרטים הראשון הממוקם בתוך הוליווד על ידי שכירת מה היה אז את Blunderau Tavern בניין מוגן בפינת Sunset ו Gower עבור $ 40 לחודש. השלב הראשון בתנועה היה בנוי מאחורי המסבאה.

1927

התיאטרון הסיני של גראומן נפתח ב -18 במאי 1927. כתב היד והחתימה הראשונה של מלט רטוב נמנו עם מנהל העבודה, ז'אן קלוסנר, שחתם את עבודתו ליד קיוסק יד ימין, שם ניתן לראותו כיום.

1942

נוסדה בשנת 4 ביוני 1942, Capitol Records היה הראשון החוף המערבי התווית מבוסס בארה"ב בשנת 1956, רק ממערב הוליווד ו Vine, הקפיטול Records Records נפתח. העיצוב של הבניין התבסס על ציורים של בית הספר התיכון של לו ניידורף, וזה רק צירוף מקרים זה מזכיר ערימה של רשומות על פטיפון.

1999

כמעט 100 שנה לאחר חנוכת שדרות סאנסט, בניין RCA ההיסטורי ב 6363 שקיעה, בשימוש על ידי אלביס ואת הרולינג אבנים, הופך את בית הספר לקולנוע לוס אנג'לס. במאי 1999, אוליבר סטון מוביל את טקס ההשבעה ומתחיל את חלקנו במורשת הזהב של הוליווד.

מיקומים

  • Los Angeles

    6363 SUNSET BOULEVARD, , Los Angeles

שאלות