Keystone logo
The College for Adult Learning

The College for Adult Learning

The College for Adult Learning

מבוא

הסיפור שלנו

The College for Adult Learning הוקם כארגון הכשרה רשום (RTO) בשנת 2009, ובאמצעות המסירות שלנו לפתרונות הכשרה מעשיים ממוקדי תוצאות עם תמיכה וגמישות מאין כמוה, עשינו הבדל של ממש באלפי חיים במהלך 10 השנים האחרונות.

נוסדנו על ידי צוות בכירים ייעודי ממגזר TAFE/אוניברסיטה בהשראת לומדים מבוגרים ברחבי אוסטרליה הנואשים לקורסים רלוונטיים, למידה מותאמת, אפשרויות לימוד מעשיות, תמיכה מקיפה, כישורים מוכנים לעבודה ותוצאות אמיתיות.

למה ללמוד עם CAL?

כיצד אנו מנחים את תלמידינו להצלחה

החזון שלנו ב- The College for Adult Learning מתרכז ביצירת תוצאות אמיתיות לתלמידים.

אנו מחויבים לסייע לסטודנטים להשיג את מטרותיהם באמצעות מסעות למידה מותאמים, תכני קורס מרתקים ורלוונטיים לתעשייה, משאבי לימוד וכלים נוספים. קבלו הדרכה ותמיכה ללא הגבלה מאנשי מקצוע מנוסים.

אנו מאמינים לעשות שינוי.

יש לנו שלושה עקרונות מנחים המעצבים את האופן שבו אנו מעבירים קורסים מקוונים בהתאמה אישית לסטודנטים ב- CAL. לימוד איתנו חורג מעבר לפיסת נייר. עם קורס CAL, קבל השראה לעיצוב עולמך שלך-קבל תמיכה שאין כמותה, כישורים וידע ישים בחיים האמיתיים, ותיהנה מלמידה גמישה.

גלה מה מייחד אותנו.

קורסים שנועדו להצלחה

אנו לוקחים את הזמן לחקור ולעצב את מוצרי ההדרכה שלנו להצלחה ומתמחים בגאווה ביצירת הקורסים אותם דורשת התעשייה ומנהיגים עתידיים - כמוך - זקוקים להם.

 • נוצרנו כדי לעזור לאנשים לחולל שינוי בקריירה שלהם. המשמעות היא העברת קורסים רלוונטיים שנועדו לפתח מיומנויות ממוקדות עתיד וליצור תוצאות אמיתיות. אנו מפתחים את הקורסים שלנו כך שיש להם מיקוד חזק במקום העבודה, מתכננים את ההערכות שלנו סביב יישומים מעשיים של הקורסים, ומתאימים את התוכן שלנו לצרכים הספציפיים לענף. זה עוזר להבטיח שהקורסים שלנו יספקו את התוכן והכישורים הרלוונטיים הדרושים במקום העבודה של היום ובתעשיות של מחר .
 • המחקר שלנו על הצרכים של כוח עבודה מודרני מצא כי מעסיקים מחפשים מנהיגים דינאמיים , לא רק מומחים. מעסיקים מחפשים יותר ויותר מנהיגות צוות הניתנת להעברה וניהול פרויקטים, על מנת להבטיח שיש להם כוח עבודה דינמי ממוקד עתידי.
 • היו בטוחים כי עם תעודת CAL, תהיה לכם ההזדמנות לא רק לפתח את הכישורים הטכניים והידע הרלוונטי, אלא גם את הכישורים הניתנים להעברה שהופכים מנהיג מצליח.

תכנית ייחודית לתואר שני

היו בטוחים כי עם תעודת CAL, תהיה לכם ההזדמנות לא רק לפתח את הכישורים הטכניים והידע הרלוונטי, אלא גם את הכישורים הניתנים להעברה שהופכים מנהיג מצליח. אנו רוצים שיהיה לך יתרון תחרותי בקריירה שלך. לכן יצרנו חבילה של תעודות כפולות משולבות וקורסי הסמכה כפולה כדי לספק מערכי מיומנויות מבוקשים.

חסוך לעצמך מאות שעות לימוד

 • חסוך לעצמך זמן וכסף על ידי בחירת הסמכה משולבת לתעודה כפולה. הקורסים שלנו משלבים את היחידות משתי כישורים נפרדים ליצירת חבילה ייחודית שחוסכת לך מאות שעות לימוד.

ערכות מיומנות ייחודיות שיעזרו לך להתבלט מההמון

 • היחידות שלנו נבחרות ביד בהתייעצות עם מנהיגי התעשייה ומיועדות ליצירת קורסים הוליסטיים וממוקדי עתיד. מצא את השילוב הנכון שיתאים לכישוריך ולשאיפות הקריירה שלך.

שתי כישורים לאומיים

 • לאחר סיום הקורס תצא עם שני כישורים נפרדים. שילוב קורסים מוסמכים מעניק לך כישורים מעשיים המכובדים בכל הענפים ו Pathways פשוטים להשכלה נוספת.

התמקדו בתלמידים שלנו לאורך מסעם

כאן ב- CAL, אנו מחויבים להצלחת הסטודנטים שלנו - מההרשמה ועד הסיום והלאה.

כל חבר צוות CAL מסור לעזור לך להצליח במסע הלמידה שלך.

 • בניגוד ל- TAFE, לאוניברסיטאות ול- RTOs גדולים, לא יתייחסו אליך כאל מספר כ- CAL בלבד . המחויבות שלנו אליך מתחילה בלקיחת הזמן להבין את המטרות שלך, במתן פתרונות למידה מותאמים וגמישים, ומונעת על ידי מנטורים וצוותי תמיכה נלהבים.
 • כאדם בעל קבוצת נסיבות משלך, יש לך צרכי הכשרה ייחודיים, ומטרתנו היא לתמוך במסע הלמידה שלך באופן המתאים לך. אנו נתאים אישית תוכנית למידה וניצור Pathway שיתאים לך ולניסיון שלך. לא משנה מה מטרת הקריירה שלך, אנו נעזור לך להגיע לשם.
 • תהנה מתמיכה ללא תחרות, כאשר אתה זקוק לה. אנו מבינים שלכל אחד יש סגנון למידה שונה, וזקוק לרמות וסוגי תמיכה שונים. אנו מציעים מספר אפשרויות תמיכה, כגון צ'אט חי עם תגובה מהירה, פגישות אימון אחת על אחת עם מאמן למידה מנוסה, צ'ק-אין מצוות התמיכה הידידותי ועוד.

תמיכה וגמישות ללא תחרות

כאשר אתה לומד עם CAL, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאנו מחויבים לעזור לך להשיג את יעדי הקריירה שלך. שלא כמו המתחרים שלנו, אנו לא גובים עמלות יקרות עבור RPL, העברות קורס או הארכה אופציונלית ל -6 חודשים. המטרה שלנו היא לתמוך בך באופן שאתה צריך, לאורך כל מסע הלמידה שלך ולעזור לך להשיג את ההסמכה שלך.

אין עמלות עבור RPL

 • אנו רוצים להכיר בך בזכות הידע והכישורים הקיימים שלך. הכרה ללמידה מוקדמת (RPL) היא דרך יעילה לאנשי מקצוע מוכשרים כבר להשיג את ההסמכה מהר יותר. שלא כמו RTO אחרים, איננו גובים דמי בקשה עבור RPL או תשלום ליחידה עבור RPL.

אין עמלות על העברות או דחיות

 • ב- CAL נעבוד איתך למציאת Pathway המתאימה ביותר למטרות הקריירה שלך. זו הסיבה שאנו מציעים אפס עמלות עבור העברות קורסים לסטודנטים שלנו. כדי להתאים לחיים העמוסים של התלמידים שלנו, אנו מציעים דחייה חינם של 90 יום, ואנו מציעים הארכה אחת חינם של 6 חודשים.

אחריות ל -30 יום ללא סיכון

 • אנו בטוחים שתאהבו את הקורס שלכם. עם זאת, אם אתה מוצא שהקורס פשוט לא נכון, תוכל לסגת תוך 30 הימים הראשונים לקבלת החזר מלא של דמי הקורס שלך בניכוי דמי ניהול קטנים של $ 150. שלא כמו אחרים של RTO המציעים תקופות החזר של עד 14 יום בלבד, ב- CAL אנו מציעים 30 יום לסטודנטים שלנו.

הרשמות והרחבות מחדש

 • כדי לסייע לתלמידינו להמשיך במסע הלמידה שלנו, אנו מציעים הארכה של 6 חודשים בחינם כדי להבטיח שהם במצב הטוב ביותר להשלים את הקורס. אנו שמחים להציע הרשמות חוזרות. לעולם לא נחייב את מלוא הקורס עבור הרשמות מחודשות (חלק מהחיובים אכן חלים).

תוצאות אמיתיות לקריירה שלך

אנו מתמקדים במתן תוצאות אמיתיות, לא רק פיסת נייר.

 • אחת הסיבות מדוע אנו בוחרים ידנית את מאמני הלמידה שלנו היא כדי שנוכל להבטיח שיהיה להם ניסיון וחשיבה להעניק חונכות חשובה לתלמידינו . זה מעבר לעבודה באמצעות הערכה, זוהי הזדמנות לסטודנטים לדבר עם מישהו שהיה שם ועשה זאת. הזדמנות להקפיץ רעיונות ממישהו, לקבל הבנה מעמיקה יותר של מנהיגות וייעוץ מעשי שניתן להשתמש בו מיד.
 • מאמני הלמידה שלנו הם לא רק מאמנים, הם מנהיגים בתעשייה וחונכים -והם זמינים לכל התלמידים שלנו להזמין תמיכה אחד על אחד.

אחריות לתוצאות אמיתיות

אחריות התוצאות האמיתיות שלנו היא המחויבות שלנו כלפיכם ויעדי הקריירה שלכם, המבטיחים שהלימודים שלכם יתנו לכם יתרונות בעולם האמיתי.

אחריות זו היא חלק מהעבודה השוטפת שלנו לתמוך בך מעבר למסע הלימודים שלך. הצוות, ההערכות והמשוב שלנו מתמקדים כולם בסיוע בקריירה שלך, ולא רק בהעברת הקורס.

מיקומים

 • Mitcham

  Level 1, 3/630 Mitcham Rd, 3132, Mitcham

שאלות