Keystone logo
Texas A&M School of Law

Texas A&M School of Law

Texas A&M School of Law

מבוא

תכנית JD החדשנית שלנו

עורך דין המאה ה -21 יש לעשות יותר מאשר רק לנסות מקרים בבית המשפט. אתה תצטרך את היכולת לנהל משא ומתן על הסכמים, חוזי טיוטה, התנחלויות מלאכה לתווך בסכסוכים. טקסס A & M University, בית הספר למשפטים, יש לנו את מקורה. התכנית החדשנית JD שלנו מדגישה את החשיבות של כישורים משפטיים בעולם האמיתי כי יכינו לך באופן מלא על כל ההיבטים של הקריירה שלך.

טקסס A & M: השקעה בעתיד שלך

מאז הפכנו חלק טקסס A & M University בשנת 2013, השקענו משאבים רבים כדי לשפר את הערך של התואר שלך וינסה לשפר את החוויה שלך בזמן שאתה כאן בבית הספר למשפטים. יש לנו הרבה שינויים מרגשים יותר בעבודות, אבל אנחנו כבר התקדמנו בכמה צעדים כדי להשקיע בעתיד שלך.

נתיבים להצלחה

יש יותר מסוג אחד של עורך דין. במאות ה -21, עורכי דין לשרת מגוון רחב של לקוחות בתפקידים שונים בתעשיות אינספור. טקסס A & M University, בית הספר למשפטים, אתה יכול לשמור על כל האופציות פתוחות על ידי רודף השכלה רחבה. או שאתה יכול לבחור באחת משלושה נתיבים נפרדים שאנו מציעים. בתוך כל הנתיבים הללו, ואתה יכול גם לבחור להתמקד באזורים מסוימים של תרגול, כמו קניין רוחני או נפט חוק הגז.

Fort Worth / דאלאס

בחירת בית ספר חוק משמעות דבר היא בחירת הבית שלך לשנים הקרובות, ואתה לא תמצא מקום טוב יותר ללמוד ולחיות מ Fort Worth. פורט וורת 'מציעה איכות החיים מתחרה, קהילה משפטית כי מברכת ומנחה עורכי דין צעירים, וגישה למגוון רחב של העסיק סביבת עבודה שונה לרבות משרדי עורכי דין, משרדי ממשלה, ארגונים ללא כוונת רווח המחלקות המשפטיות של תאגידים.

אוניברסיטת טקסס A & M של מדיניות לאיסור אפליה חוק

הספר למשפטים של אוניברסיטת טקסס A & M מספק הזדמנות שווה בתוכניתה של השכלה משפטית לכל המועמדים לקבלה, נרשמו תלמידים ובוגרים ללא אפליה או הפרדה על בסיס גזע, צבע, דת, מוצא לאומי, מין, גיל, נכות, מצב ותיק , להעדפה מינית, זהות מינית או ביטוי מגדרי. בנוסף, טקסס A & M University הספר למשפטים מספק הסגל שלה ועובדים אחרים עם שוויון הזדמנויות גיוס, המשך, קידום וקביעות.

טקסס A & M תוכניות למידה מרחוק חדשני של החוק

אנו מציעים שתי תוכניות למידה מרחוק, הן באזורים בהם ידע ומיומנויות כיום ביקוש גבוה: ניהול עושר ו - ניהול סיכונים.

התוכנית בנויה כתוכנית באינטרנט לחלוטיןיש, אשר נותן מקצוע וסטודנטים עובדים אשר חובות אישיים גְמִישׁוּת הם צריכים ללמוד ולקבל מיומנויות חדשות עם הפרעה מזערית כדי לחיות חיים מלאים כבר שלהם. בתוכניות שלנו, אנחנו פשוט לא לשים מצלמה בחלק האחורי של כיתה להקליט ההרצאה של פרופסור. גישה זו היא מיושנת ולא יעילה. במקום זאת, אנו משתמשים המדינה- of-the-art טכניקות פדגוגיות המנצל את החידושים האחרונים בטכנולוגיה למידה מקוונת. כל קורס הוא במיוחד מוכן עם תלמידים למידה מרחוק בראש.

כל תכנית לוקחת כ שישה סמסטרים כדי להשלים, ועם השלמה, יש לך ההזדמנות לבקר אותנו בבית הספר למשפטים לקבל כבוד "טבעת אגי," עושה לך חבר לכל חיים של רשת אגי הנרחבת.

תוכניות למידה מרחוק זמינות

  • ניהול עושר
  • ניהול סיכונים

שני תארים - אחד חזק לימודים

שני תארים שונים מוצעים עבור כל תוכנית-AN תואר שני במשפטים תואר שני לעורכי דין (למי שכבר קיבלו JD), וכן מאסטרס של תורת המשפט (M.Jur.) עבור-דין שאינם אנשי מקצוע. בעוד-עורכי דין שאינם עשויים להיות תוספת קורס חובה או קדם במשפטים בארה"ב, לשים אותם על בסיס שווה עם בני עורך הדין שלהם, מבני התכנית והתוכן הם אז בעצם אותו הדבר, ללא קשר לסטטוס JD.

מיקומים

  • Fort Worth

    Texas A&M University School of Law 1515 Commerce Street , TX 76102, Fort Worth

    תוכניות

    שאלות