Keystone logo
Swiss School of Business Research

Swiss School of Business Research

Swiss School of Business Research

מבוא

Swiss School of Business Research מציע מצוינות אקדמית עם איכות שוויצרית לסטודנטים שלנו הפונים מכל רחבי העולם ללימודי תואר ראשון, שני ודוקטורט חדשניים. אנו מספקים יתרונות והזדמנויות רבות לצמיחה ופיתוח, בסביבה בינלאומית דינמית, שבה התלמידים יכולים לחגוג גיוון בין-תרבותי וסגנונות הוראה חדשניים.

חינוך איכותי לכולם

SSBR הוקמה מתוך קבוצה של בתי ספר לעסקים כדי ליצור מוסד ייעודי מקוון להשכלה גבוהה המציע תארים בכל הרמות.

המייסדים וצוות ההנהלה הבכירים שלנו עבדו ברמה הגבוהה ביותר בעשרות אוניברסיטאות ובתי ספר לעסקים ברחבי העולם. לאחר שראיתי כל כך הרבה עוולות, יחס לקוי לסטודנטים, חינוך לא איכותי, מחירים גבוהים וכו', SSBR הוקמה כדי לייצר סביבת לימודים טובה יותר ללא מגבלות שליטה זעירות של כל כך הרבה אוניברסיטאות במחיר חסכוני מאוד.

הניסיון הרב של הצוות והסגל שלנו שנצבר במהלך השנים הראה ל-SSBR את הדרוש כדי לייצר חווית למידה מעולה לתלמידים שלנו. SSBR מחויב לתת חינוך מעולה זה לכל התלמידים שלנו.

אנו שואפים ליצור ולשמור על ציפיות גבוהות מהסטודנטים והסגל שלנו. התלמידים שלנו הם לא רק הלקוחות שלנו אלא השותפים שלנו והחוקרים שלנו. על ידי היותנו כנים וגמישים לצרכי הלקוחות שלנו יצרנו תוכניות שהן יסודיות, רלוונטיות ומוסיפות ערך לקריירה של התלמידים שלנו.

חזון SSBR

הם אומרים שחינוך הוא רמה נהדרת. עם זאת, זה לא נכון כשמדובר באיכות ההשכלה הגבוהה. לרוב המכריע של אוכלוסיית העולם אין גישה לחינוך באיכות טובה.

הצהרת חזון

חינוך הוא המפתח לעתיד התלמידים שלנו. SSBR שואפת לאפשר לסטודנטים לרכוש מפתח זה על ידי מתן דרך אלטרנטיבית להשגת הסמכה לתואר ראשון, שני או דוקטורט, והצבתם למסלול של תרגול לכל החיים של למידה מוטיבציה עצמית, בסביבה המכינה אותם לחיים מוצלחים. במאה ה-21 העולמית. בעזרת הטכנולוגיה, אנו שואפים לשנות את הסטטוס קוו על ידי מתן חינוך מקוון איכותי במחירים נגישים לכולם.

משימת SSBR

SSBR קיים כדי לספק השכלה גבוהה איכותית מהתואר הראשון ועד לרמת הדוקטורט מכיוון שאנו מאמינים שחינוך איכותי הוא זכות אדם.

הצהרת משימה

 1. אנו מספקים חינוך איכותי וקפדני תוך התחשבות באורח החיים וביכולת הלמידה של כל תלמיד.
 2. אנו מטפחים סביבה המאפשרת לסטודנטים, ללא מגבלות של זמן ומקום, לקחת בעלות ואחריות על החינוך שלהם על ידי גמישות בבחירת הקורסים ובקצב הקורסים על מנת לעזור להם להגיע ליעדים הרצויים להם.
 3. אנו מספקים גישה לטכנולוגיות מתקדמות של המאה ה-21; ליצור גיוון באמצעות תכנית הלימודים וגוף הסטודנטים על מנת לתת להם יתרון תחרותי במאה ה-21 העולמית הזו.
 4. אנו מטפחים תרבות בית ספרית המבוססת על שותפות חזקה ויעילה בין ההנהלה שלנו, הפרופסורים, בתי הספר השותפים והתלמידים שלנו.

ערכי SSBR

 1. אנו מעריכים איכות בחינוך. אנו רוצים שהתלמידים שלנו יהיו מאותגרים כראוי, כך שהם יהיו מוכנים כראוי להתמודד עם הצעד הבא שלהם בחיים, בין אם זה מכללה או קריירה. אנו מעריכים מורים איכותיים ששוחקים לראות את תלמידיהם מצליחים, ומצפים מהתלמידים לייצר עבודה על הצד הטוב ביותר, ולא להגיש מטלות מתוך כוונה לעשות מספיק כדי להסתדר.
 2. אנו מעריכים יושר ויושרה. אנו לא יוצאים בהצהרות מטעות כדי "לבצע מכירה" להורים או תלמידים פוטנציאליים, אנו שואפים להציג את ההיבטים של בית הספר שלנו בצורה מדויקת ככל האפשר. אנו מנהלים את הפעילות היומיומית שלנו מתוך מחשבה על כנות ויושרה, ומצפים מהתלמידים שלנו לעשות את אותו הדבר.

למה ללמוד בבית Swiss School of Business Research

תוכניות לימוד גמישות

תוכניות הלימודים הגמישות שלנו מבוססות על המודל האירופאי של השכלה גבוהה, ומאפשרות לסטודנטים לבחור את הקורסים שלהם על סמך דרישות התכנית, לימודים קודמים, תחומי עניין נוכחיים ושאיפות עתידיות.

כל התוכניות שלנו מקוונות במלואן או נערכות בבתי הספר השותפים שלנו.

תאריכי התחלה מרובים

סטודנטים יכולים לבחור בין מספר תאריכי התחלה במהלך כל שנת לימודים. עיצוב הקורסים המודולרי ומבנה התכניות שלנו מאפשרים תכנון מיטבי של השכלה גבוהה.

העברת זיכויים ממוסדות קודמים

סטודנטים יכולים לעבור ממכללה, בית ספר או אוניברסיטה קיימים. תוכניות הלימוד תואמות את מערכת העברת האשראי האירופית (ECTS) על מנת להעברה קלה יותר של נקודות זכות. לוח השנה האקדמי הגמיש שלנו מאפשר חווית לימודים רציפה המאפשרת לסטודנטים ללמוד במספר כמעט בלתי מוגבל של בתי ספר ברחבי העולם ולהיכנס לקורסי SSBR.

קהילה גלובלית באמת

הקהילה הגלובלית האמיתית שלנו של סטודנטים, סגל וצוות, מורכבת מ-50+ לאומים שונים מרחבי העולם, כאשר התלמידים מפגינים הערכה עמוקה לגיוון תרבותי ויוזמה יזמית.

מקצוענים מנוסים

פרופסורים בעלי כישורים אקדמיים ובעלי ניסיון מקצועי מקשרים בין תיאוריה ופרקטיקה על ידי הכנסת מחקרי מקרה עכשוויים לכיתה, ומכינים את התלמידים להיות מנהיגי העתיד העולמיים.

שיטות הוראה אינטראקטיביות

כיתות קטנות עם עד 30 תלמידים מאפשרות לפרופסורים להשתמש בשיטות הוראה אינטראקטיביות, ובכך להגביר את האינטראקציה הקבוצתית, לשפר את הדינמיקה הקבוצתית ולבנות קשרים ארוכי טווח בין התלמידים.

הסמכות והסמכות

Swiss School of Business Research הוא בית ספר פרטי לעסקים המאמצים את הערכים של איכות גבוהה ותשומת לב אישית בתוך תוכניות התואמות את הסטנדרטים הגבוהים ביותר. בתי חינוך פרטיים וציבוריים בשוויץ יושבים זה לצד זה ומציעים לסטודנטים מבחר של ניסיון והזדמנות. מסלול אחד אינו טוב יותר מאחר, אך חשוב להכיר בכך שכל סוג מוסד מציע חוויה ותוצאה שונה לתלמיד.

מוסדות ציבוריים - כמו אוניברסיטאות - מציעים Pathways חינוכיים מסורתיים המוכרים אך לרוב מגבילים מבחינת הגישה ומאורגנים בדרכים שסטודנטים יכולים ללכת לאיבוד בהמון, ללא תשומת הלב האישית שהסטודנטים צריכים. האוניברסיטאות יכולות גם לאט לזהות ולהגיב לשינויים בעולם העסקים ובמתן תוכניות חינוך עדכניות.

מוסדות פרטיים, כגון SSBR, יכולים להיות מאורגנים בדרכים מגיבות יותר ומספקות לסטודנטים את סוג התמיכה שהם צריכים כדי לשגשג. התוכניות של SSBR נועדו לעזור לך להשיג תובנה, מיומנויות וניסיון כדי להגדיר אותך לשלב הבא בקריירה שלך. תואר ה-SSBR המוסמך במלואו פירושו שהשגת את אותה רמת ידע כמו באוניברסיטה מסורתית, אבל בדרכים שיעזרו לך להתבלט בעבודה או כשאתה מגיש מועמדות לעבודה. לימודים ב-SSBR יתנו לך את ההזדמנות לחקור רעיונות חדשים ולבנות את הביטחון שלך לעתיד.

 • SSBR מוסמך במלואו על ידי ASIC - שירות הסמכה לבתי ספר בינלאומיים, מכללות ואוניברסיטאות. ASIC הוא גוף אבטחת האיכות העצמאי המוביל בבריטניה המתמחה בהסמכה מוסדית של ספקי חינוך ברחבי העולם. ASIC מוכר על ידי UKVI בבריטניה וחברה מלאה ברשת הבינלאומית לסוכנויות אבטחת איכות בהשכלה גבוהה (INQAAHE), חברה ב-BQF (British Quality Foundation) וחברים מוסדיים ב-EDEN (European Distance and E- רשת למידה).
 • SSBR מאושר על ידי eduQua , תו האיכות השוויצרי למוסדות להשכלה נוספת. EduQua הוא גוף אבטחת האיכות הלאומי השוויצרי ותווית האיכות השוויצרית הראשונה המיועדת לחינוך מתמשך למבוגרים. הוא מוכר ונתמך על ידי ממשלת הקונפדרציה השוויצרית והוא הסמכת האיכות הראשונה למוסדות חינוך ציבוריים ופרטיים בשוויץ. EduQua היא תכנית ההסמכה המובילה של גוף אבטחת האיכות לחינוך מתמשך.
 • SSBR הוא מרכז למידה מאושר של OTHM . קורסי OTHM מאושרים ומוסדרים על ידי ה- Ofqual של ממשלת בריטניה (משרד תקנת הכשרות והבחינות)

תכונות הקמפוס

  מיקומים

  • Barcelona

   Barcelona Campus Carrer de Llull,321, 08019, Barcelona

   • Zürich

    Nüschelerstrasse,31, 8001, Zürich

    שאלות