Keystone logo
© SBCC
Santa Barbara City College

Santa Barbara City College

Santa Barbara City College

מבוא

Santa Barbara City College (SBCC) סטודנטים בינלאומיים תמיד מילאו תפקיד חיוני בחייה של Santa Barbara City College . Santa Barbara City College מקדמת בברכה סטודנטים בינלאומיים ומעודדת אותם להשתמש בכל השירותים הניתנים על ידי שירותי התמיכה לסטודנטים וצוות התוכנית הבינלאומית לתמיכה בסטודנטים (ISSP). Santa Barbara City College נמצא בסנטה ברברה, קליפורניה, הידועה גם בשם הריביירה האמריקאית. 100 צעדים בלבד מחוף הים, Santa Barbara City College מציע את אחד הקמפוסים היפים ביותר במדינה. הוא שוכן בין האוקיינוס השקט והרי סנטה אינז, קרוב לבירת תעשיית הבידור של העולם, לוס אנג'לס בדרום, סן פרנסיסקו בצפון, ולאס וגאס במזרח. 283 ימי שמש ומיקומו הייחודי מציעים שפע של פעילויות כל השנה. צוות המשרד הבינלאומי לתמיכה בסטודנטים שואף לספק לסטודנטים בינלאומיים הזדמנות ליהנות מתכנית לימודים אקדמית איכותית, כמו גם מפעילויות חברתיות ומחוץ ללימודים מעוררות אינטלקטואלית ומהנות. סטודנטים בינלאומיים יכולים להירשם Santa Barbara City College כדי לשפר את כישורי השפה האנגלית שלהם באמצעות תוכנית אנגלית כשפה שנייה (ESL) או להשלים תואר עמית, תעודת הישג או תעודה, או פרס כשירות או מחלקתי דרך התוכנית האקדמית. לימודים לשנת פער (לשנה או סמסטר) או הרשמה למוסד אחר בארה"ב בזמן שבמכללת Santa Barbara City College הם גם אפשרויות עבור סטודנטים בינלאומיים. Santa Barbara City College מציעה תוכניות של 250 מעלות, 80 תעודות ו-28 תוכניות, תארים ותעודות מקוונות לחלוטין. נבחרה כמכללה קהילתית מספר 1 3 שנים ברציפות, כמו גם לאחר שקיבלה את פרס אספן למצוינות במכללות קהילתיות, Santa Barbara City College היא בחירה מצוינת לסטודנטים בינלאומיים מבחינה אקדמית וכלכלית.

החזון שלנו

Santa Barbara City College שואפת לבנות קהילה בהכרה חברתית שבה הידע והכבוד מעצים אנשים להפוך את עולמנו.

המשימה שלנו

כמכללה קהילתית ציבורית המוקדשת להצלחתו של כל תלמיד. . .

Santa Barbara City College מברך את כל הסטודנטים. המכללה מספקת סביבת למידה מגוונת והזדמנויות לסטודנטים להעשיר את חייהם, לקדם את הקריירה שלהם, להשלים תעודות, לזכות בתארים נלווים ולהעביר למוסדות לארבע שנים.

המכללה מחויבת לטפח קהילה שוויונית, מכילה, מכבדת, משתתפת ותומכת המוקדשת להצלחתו של כל סטודנט.

עקרונות הליבה שלנו

עקרונות הליבה של Santa Barbara City College 'מדריך את כל ההיבטים של הוראה, ארגון וחדשנות:

 • מדיניות, מרכזים ותוכניות ממוקדי סטודנטים
 • ממשלתי משתתף
 • סביבה תומכת פסיכולוגית ופיזית
 • חילופי דעות חינם על פני מגוון של לומדים
 • רדיפה של מצוינות בכל מאמצי הקולג '.

האמנה שלנו

המשימה של Santa Barbara City College 'ועקרונות הליבה מכבדים את המחויבות שלנו לרוח ולכוונה של מסגרת היסוד של מכללות הקהילה בקליפורניה, כמתואר בקוד החינוך של קליפורניה §66010.4:

 • משלחת ראשונית: הוראה אקדמית ומקצועית ברמת החטיבה התחתונה; קידום הצמיחה הכלכלית של קליפורניה ואת התחרותיות הגלובלית באמצעות חינוך, הכשרה ושירותים.
 • תפקידים חיוניים וחשובים: הוראה מקוונת, ESL, הוראה למבוגרים שאינם מוגנים (באזורים המוגדרים כאינטרסים של המדינה) ושירותי תמיכה לסטודנטים.
 • תפקיד מורשה: קורסי שירותי קהילה.

קבלה

דרישות קבלה

לפני הגשת מועמדות, ודא שאתה עומד בדרישות הקבלה הבאות:

 • כל המועמדים חייבים להיות בעלי ערך המקביל של 2.00 GPA בארה"ב ומעלה. תעודת בגרות אינה נדרשת לתלמידים בני 18 ומעלה.
 • כל המועמדים חייבים להיות בני 17 ומעלה עד תאריך תחילת הסמסטר הראשון שלהם. סטודנטים מתחת לגיל 18 חייבים להגיש עותק של "טפסים מינוריים" להלן עם בקשתם, ועותק של תעודת בגרות לפני תאריך תחילת התוכנית.
 • דרישת שליטה באנגלית לקבלת קבלה לתכנית האקדמית. ישנן מספר אפשרויות עבורך כדי לעמוד בדרישות שלנו (כלומר קורסים, בית ספר לשפות, מבחנים סטנדרטיים וכו'). אנחנו לא דורשים TOEFL/IELTS.
 • תלמידי העברה מבתי ספר לשפות בארה"ב חייבים להיות בעלי נוכחות של 80% ומעלה בבית הספר לשפות ולעמוד באחת מדרישות השליטה באנגלית.
 • מימון מספיק עבור עלות הלימודים המשוערת.

מועדי הגשת בקשה

סמסטר סתיו

הבקשה נפתחת בינואר 2023!

תאריכי יעד:

1 ביוני לסטודנטים חדשים

15 ביוני לסטודנטים בהעברה/נוכחי F-1 בארה"ב

סמסטר אביב

15 באוקטובר לסטודנטים חדשים

1 בנובמבר לתלמידי F-1 בהעברה/נוכחי בארה"ב

עונת הקיץ

מושב קיץ 2023 פתוח רק לסטודנטים שעוברים ממוסד אחר בארה"ב.

1 באפריל

דרישות אשרה

תלמידי F-1 נוכחיים בארה"ב

אם אתה עובר ל-SBCC מבית ספר אחר בארה"ב, בצע את השלבים שלמעלה, והעלה את המסמכים הנוספים הבאים ליישום המקוון שלך:

 • עותק של אשרת F-1
 • טופס הגעה/עזיבה של I-94 - בקישור, לחצו על "קבל את ה-I-94 העדכני ביותר".
 • עותק של I-20
 • טופס אימות סטטוס - על התלמידים להיות "בסטטוס". היועץ במוסד הנוכחי שלך יצטרך לאמת ולחתום על טופס זה.

לאחר הגשת בקשה

 • נתחיל בעיבוד בקשות של אביב 2023 עד ה-1 בספטמבר. לאחר ה-1 בספטמבר יטופלו בקשות תוך 3 שבועות מהתאריך שבו תגיש בקשה מלאה. חשוב: בקשות חייבות להיות כתובת הדוא"ל האישית של התלמיד באפליקציה.
 • לסטודנטים המתקבלים ישלחו הצעת קבלה, I-20 והוראות רישום בדוא"ל.
 • טופס I-20 הוא מסמך שאינו מהגר שתצטרך להגיש בקשה לוויזת סטודנט F-1 בשגרירות ארה"ב או בקונסוליה במדינתך.

מלגות ומימון

Santa Barbara City College מציעה מגוון גדול של מלגות לסטודנטים הנוכחיים, המעבירים והנכנסים החדשים שלה.

סטודנטים רשומים יכולים להגיש בקשה פעם בשנה בפברואר. אם יוענק הכסף לשנת הלימודים הבאה בשני חלקים: מחצית בסמסטר סתיו ומחצית בסמסטר אביב. הסכומים נעים בין קטנים מאוד: $100-750 ומעלה $1000-2500 עם כמה שינויים ביניהם

דירוגים

SBCC מדורגת בין המכללות הטובות ביותר לתואר עמית לפי ציון שכר

ב-28 בינואר 2020, אופטימל (לשעבר SR Education Group) פרסמה את GradReports, המשווה את המשכורות של למעלה מ-4.6 מיליון בוגרי מכללות כדי לקבוע ציוני שכר עבור יותר מ-885 תארים. לאחר מכן, נעשה שימוש בציונים כדי לדרג את המכללות הטובות ביותר בארה"ב לשנת 2021 ברמות עמיתים, תואר ראשון ותואר שני. Santa Barbara City College שמחה להודיע שהיא מדורגת במקום ה-11 בקטגוריית התארים השותפים הטובים ביותר

מתן זמינות לציוני שכר מגיע בזמן נוח לסטודנטים פוטנציאליים השוקלים את האפשרויות שלהם, מכיוון שההשכלה הגבוהה השתנתה באופן קיצוני על ידי COVID-19. הנשורת הכלכלית מהמגיפה הגדילה את הצורך בניתוח עלות-תועלת של לימודי תואר אקדמי, במיוחד בצל משבר החובות של סטודנטים שכבר מתקרב.

השנה האחרונה יצרה אווירה של עומס פיננסי עצום וחוסר ודאות, אמר מנכ"ל אופטימל, סונג רי, וכעת, יותר מתמיד, סטודנטים ומשפחותיהם זקוקים לנתונים המדגימים את תוצאות הרווחים, ומעניקים להם את היכולת לתכנן את העתיד. גם מרגישים בטוחים בהחלטותיהם.

ציון השכר של GradReports מבוסס על הרווחים החציוניים של בוגרים בשנה שלאחר סיום הלימודים, תוך שימוש בנתונים מכרטיס הניקוד של המכללות של משרד החינוך האמריקאי. הציון משווה את שכר הבוגרים החציוני עבור תכנית ספציפית בבית ספר אחד לשכר הבוגרים החציוני עבור אותה תכנית בבתי ספר אחרים, ומאפשר לתלמידים פוטנציאליים לראות אילו בתי ספר מציעים רווחים גבוהים עבור אותה תכנית. כל בית ספר מקבל אז ציון שכר כולל לפי רמת תואר כדי להמחיש מכללות שמכינות את התלמידים לקריירה עם שכר גבוה ללא קשר למקצוע. ציון כולל זה מבוסס על ביצועי בית הספר בכל התוכניות שהוא מציע, בשקלול לפי רישום תלמידים לכל תוכנית.

הערכה של משכורות הבוגרים ברמת תואר עמית בכמעט 700 מכללות קהילתיות, מכללות טכניות ומוסדות אחרים, העלתה כי 87 אחוז מ-100 בתי הספר המובילים הם מכללות ציבוריות. בוגרי קליפורניה הציגו ביצועים טובים במיוחד, כאשר שמונה מתוך 25 המכללות המובילות ממוקמות בקליפורניה.

SBCC מציעה למעלה מ-100 תארים נלווים בתחומי נושא, החל מחשבונאות ועד לסיעוד מקצועי.

הודעה לעיתונות שפורסמה לאחרונה מ-Optimal רואה ב-GradReport מנבא של פוטנציאל השתכרות והחזר ROI [החזר על השקעה] עבור אחת ההשקעות החשובות ביותר שסטודנט יבצע אי פעם.

 • 2020 מדורג במקום הראשון מבין 50 המכללות הקהילתיות הטובות ביותר במדינה.
 • 2019 מדורג במקום הראשון מבין 50 המכללות הקהילתיות הטובות ביותר במדינה.
 • 2018 מדורג במקום הראשון מבין 50 המכללות הקהילתיות הטובות ביותר במדינה.

מיקומים

 • Santa Barbara

  721 Cliff Drive Santa Barbara, CA, 93109, Santa Barbara

 • Santa Barbara

  Cliff Drive,721, 93109, Santa Barbara

  שאלות