Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Quantic School of Business and Technology

Quantic School of Business and Technology

Quantic School of Business and Technology

מבוא

Quantic הוא בית ספר לעסקים מקוון חדש המחבר בין השכלת MBA קפדנית ישירות לתוצאות הקריירה החיוביות ולרשת בוגרים עולמית.

תוכניות עסקיות

Quantic מציע שתי תוכניות תואר עסקיות בררניות במיוחד - ה- MBA בחינם ו- MBA Executive המוצלח ביותר להפליא. הקורסים מועברים באפליקציה Quantic במכשיר הנייד או במחשב שלך בשיעורים אינטראקטיביים בגודל עקיצות ובפלטפורמת למידת עמיתים. המודל העסקי החדשני שלה מעביר את נטל שכר הלימוד הגבוה למעסיקים שמשלמים כדי לגייס את הסטודנטים החריגים שלנו.

כישרון חכם

רשת הקריירה המובנית של Quantic, Smartly Talent, מאפשרת לסטודנטים ולבוגרים לחפש משרות פתוחות ולהתחבר ישירות לחברות המובילות. הניח את הידע העסקי שלך לעבודה וקבל את הקריירה שמגיעה לך. התחנכו. תתקבל לעבודה.

הצוות הקוונטי

ממומחי התוכן העסקי שלנו ועד המתכנתים והמהנדסים שלנו, לצוות ההנהגה הבכירה שלנו - הרכבנו צוות חלוצים. אנחנו אותו צוות ליבה שהניע את רוזטה סטון משורשי ההתחלה שלה לחברה הגדולה ביותר וה חדשנית ביותר ללימוד שפות בעולם.

משימה

המשימה של Quantic School of Business and Technology של Quantic School of Business and Technology היא להציע תוכניות חינוך מקוונות חדשניות ואיכותיות ביותר, הקשורות ישירות לתוצאות הקריירה החיוביות בעסקים וטכנולוגיה.

חָזוֹן

Quantic מבקש להמציא מחדש את החינוך לתארים מתקדמים של המאה ה -21, ומשמש תבנית לבית ספר מסוג חדש: מינוף חדשנות פדגוגית וטכנולוגית והבנה נוקבת של כוחן של רשתות מקצועיות לספק חוויות למידה בכיתה הטוב ביותר ותוצאות קריירה עבור תלמידינו.

הסיפור שלנו

Quantic התחיל בשלוש שאלות: מה אם היית יכול ללמוד כל נושא, בכל מקום ובכל מכשיר? מה אם מערכת הלמידה ההיא הייתה מחוברת לרשת מקצועית חזקה? ומה אם מודל עסקי חדש יכול להפוך אותו למחיר סביר ביותר, או אפילו בחינם?

מתוך חזון ראשוני זה, המייסדים שלנו יצאו לבנות סוג חדש של בוגר בית הספר.

הצוות התחיל על ידי המצאת שיטת הוראה פורצת דרך, ולאחר מכן ליישם את זה ביצירת של המדינה שלנו- of-the-art הלימודים. לאחר שהוכיחו את מהירותה ויעילותה בהשוואה לתכניות המסורתיות, פיתחה הקבוצה מודל עסקי ייחודי, אשר מעביר את עלות ההשכלה לקבוצת מעסיקים מאוגדת המבקשת להעסיק תלמידים באמצעות פלטפורמת הכשרונות המשולבת שלנו. ולבסוף, באמצעות תהליך קבלה קפדני והקרנות מעסיקים, הצוות יצר את הבסיס לרשת יוקרתית ויוקרתית של בוגרים ושותפים עסקיים.

כיום, Quantic גאה להציע תואר שני במנהל עסקים בחינם ותואר שני במנהל עסקים זול לסטודנטים שאפתנים מרחבי העולם.

זוהי דרך מרגשת קדימה. אנו מקווים שתהיה חלק מהמסע.

למידה פעילה. הגדרה מחדש של עתיד החינוך.

הנדסה פדגוגית

אין קטעי וידאו משעמם משעמם. אין ספרי לימוד מייגעים. רק הדרכה אינטראקטיבית נהדרת שנועדה להפוך את הלמידה לקלה ומהירה יותר באופן דרמטי.

למידה פעילה

עם ניסיון של עשרות שנים בטכנולוגיה חינוכית, כמו גם הרשעה פדגוגית בלמידה חווייתית, Smartly המציאה מחדש את חינוך מבוגרים בעזרת למידה אינטראקטיבית וניידת ראשונה שאנו מכנים "למידה פעילה".

התקדמות המבוססת על מאסטריות

111666_mastery-based-progression-illustration-ac343cef.jpg

נעלמו הגישות הפסיביות של ראשים מדברים מבוססי וידיאו ופרוזה ארוכת שנים. במקום זאת, שיעורים חכמים מאתגרים כל הזמן את הלומדים, המחייבים אינטראקציות כל שמונה שניות. ככל ששיעור של 5-10 דקות בנוי על שיעורים קודמים, התלמידים בוחנים את הבנתם תוך התמודדות עם חומר קורס חדש בהתקדמות מבוססת שליטה המבטיחה את התקדמות התלמידים.

אל תלמד ובדוק ...

במשך זמן רב מדי, החינוך המקוון יש שיטתית בפועל פחות יעיל של ההוראה בכיתה, שידור מידע, ולאחר מכן בדיקות להבנת התלמיד. חינוך מקוון המכהנים תקועים עם פרדיגמה פסיבית זו, למרות המעורבות המסכן ויעילות.

... מבחן כדי ללמד!

111668_test-to-teach-illustration-b007accf.jpg

עם למידה פעילה, לומדת שלנו מיד אתגרים את התלמיד לחשוב כמו הגיבור. אנחנו לא מרצים, אלא מורה ומורה, ומספקים פעילויות שבהן התלמידים עוסקים, מקבלים החלטות עם משוב מיידי. אנחנו בוחנים לא לאשר הבנה אלא הזדמנות ללמד.

Προϋποθέσεις εισαγωγής στο πρόγραμμα

הפגינו את המחויבות והנכונות שלכם להצליח בבית הספר לעסקים על ידי בחינת ה-GMAT - הבחינה הנפוצה ביותר לקבלה המודדת את כישורי החשיבה הביקורתית וההיגיון שלכם.

הורד את חידון המיני GMAT כדי לקבל טעימה מהשאלות שתמצא בבחינה.

מיקומים

  • Washington

    3000 K Street NW, Suite 275, 20007, Washington

תוכניות

שאלות