Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Purdue Online - Polytechnic Institute

Purdue Online - Polytechnic Institute

Purdue Online - Polytechnic Institute

מבוא

על אודות

המכון Purdue Online - Polytechnic Institute הוא אחת מעשר המכללות האקדמיות באוניברסיטת פרדו, המציעה תארים מתקדמים ותארים שונים במגוון תחומים. המכללה כוללת שבעה בתי ספר, מחלקות ואגפים אקדמיים:

 • טכנולוגיית תעופה ותחבורה
 • טכנולוגיה הנדסית
 • מחשבים וטכנולוגיית מידע
 • טכנולוגיית גרפיקה ממוחשבת
 • טכנולוגיית ניהול בניה
 • מדע וטכנולוגיה צבאית
 • מנהיגות טכנולוגית וחדשנות

בנוסף לקמפוס הראשי של אוניברסיטת פרדו במערב לאפייט, אינדיאנה, מציעה פורד פוליטכניק תוכניות לימודים נבחרות בתשע קהילות באינדיאנה. המכללה עוברת שינוי מהותי שמשפיע על כל היבטים במכללה. השם הפוליטכני מגלם בצורה הטובה ביותר את המאפיינים, האלמנטים והפילוסופיה של המכללה שהפכה ומייצג בקלות מותג ייחודי המדגיש את האופי הייחודי של חוויית הלמידה. התוכניות האקדמיות משלבות למידה יישומית מבוססת תיאוריה, פרויקטים מבוססי צוות, לימודי מדעי הרוח משולבים, אישורים מבוססי-יכולות וסדרת רכיבים חווייתיים כגון פרויקטים בכירים בבניית חסות בתעשייה, התמחות, טבילות גלובליות ופעילויות בעלות הסמכה. חוויית הלמידה הפוליטכנית נועדה לייצר בוגרים שיש להם לא רק את הידע הטכני העמוק והמיומנויות היישומיות בתחום המשמעותי שבחרו, אלא גם בעלי כישורי פתרון בעיות, חשיבה ביקורתית, תקשורת ומנהיגות המבוקשים על ידי תעשיות וקהילות. המחקר במכללה ממשיך להתרחב ולהתחזק, כאשר חמישה תחומי חתימה מניעים את המכללה לחזית הטכנולוגית והמדעית:

 • קיימות בהשראת ביו
 • רובוטיקה, ייצור ואוטונומיה
 • שירותי בריאות סגור
 • חינוך גזעני חדשני
 • מחשוב בקנה מידה אנושי

בין אם מספק חוויית למידה שהפכה לייצור בוגרים מוכנים לתעשייה שיש להם את הכישורים לכלכלה של ימינו ובין אם הם מבצעים מחקר בהשראת השימוש בכדי לקדם את התפתחות הטכנולוגיה ולפתור אתגרים בעולם האמיתי, המכון הפוליטכני של פורדו מכוון להיות מוביל עולמי. Purdue Polytechnic נוסדה בשנת 1964 כבית הספר הטכנולוגי של אוניברסיטת פורדו. שמו שונה מכללה לטכנולוגיה בשנת 2005, ובשנת 2015 אישר מועצת הנאמנים את שמה הנוכחי לתמיכה בשינוי המכללה וכחלק מיוזמת תנועות הפרדו של הנשיא מיץ 'דניאלס.

שליחות, חזון וערכים

משימה לעודד, לחנך ולהדריך סטודנטים באמצעות לימוד על ידי לימוד ומשולב, מכין את הבוגרים להצלחה כחדשני טכנולוגיה עתידיים ומובילי תעשייה; וכדי לקדם למידה, מעורבות ומחקר בהשראה חוצה תחומים העוסקים באתגרים חשובים של המדינה והעולם. חזון אנחנו מכללה טרנספורמטיבית שאינה מוגבלת על ידי מסורת ... חלוצים, של מחקר על ידי עשייה ושימוש בהשראת שימוש. הצהרת יושרה וקוד התנהגות אצל פורדו ובמכון הפוליטכני של פורדו, יושרה הכרחית למשימה שלנו. אנו פועלים בכנות ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ערכים ועקרונות מוסריים ואתיים באמצעות התנהגותנו האישית והמקצועית. אנו מדגימים את הבנתנו את הערכים והעקרונות הללו ומקיימים אותם בכל פעולה והחלטה. אמון ואמינות הולכים יד ביד עם האופן בו אנו מתנהלים, כאשר אנו מקיימים תרבות המבוססת על התנהלות אתית אנו מצפים ממעשינו להיות עקביים עם מילותינו, ודברינו יהיו עקביים עם כוונותינו. אנו מקבלים את האחריות שלנו, חולקים מנהיגות ברוח דמוקרטית ומכפיפים את עצמנו לסטנדרטים הגבוהים ביותר של אמון הציבור. אנו מחשיבים את עצמנו על דברינו ומעשינו. אנו מקפידים על עמדות ההגינות הגבוהות ביותר, מתנהגים כאזרחים אחראיים, מכבדים שוויון בתוך מגוון, שומרים על זכויותיהם של אחרים ומתייחסים בכבוד לכל האנשים. כדי להגשים את המטרות שלנו כקהילה לומדת, אנו מתעקשים כי מטרות הלמידה של התלמידים אינן נפגעות. אנו מתייחסים לכל התלמידים בצורה שוויונית, והערכותינו לגבי הישגי הלמידה אינן משוא פנים ומבוססות אך ורק על ביצועים אקדמיים שהוכחו. כמוסד למתן קרקעות אנו מדגימים את היענותנו לבחירות הבחירה שלנו ומרחיבים אליהם גישה למשאבי הידע שלנו. אנו מתחייבים לעשות שימוש מושכל במשאבים שלנו ולהיות דיילים טובים של משאבים פיננסיים, הוניים ואנושיים.

סביבת למידה פוליטכנית

המכון הפוליטכני של פורדו מגיב לשינויים בתלמידים ובחברה שלנו - אנו משנים את סביבת הלמידה שלנו כדי לשרת טוב יותר את צרכיהם. סביבת הלמידה הייחודית של Purdue Polytechnic מוגדרת על ידי שילוב של 10 אלמנטים מרכזיים. למידה יישומית מבוססת תיאוריה אנו מתחילים בלימוד התיאוריה ואז מיישמים אותה. . . אנחנו באמת מיישמים את זה. למידה על ידי עשייה היא הבסיס לחוויית הלמידה הפוליטכנית של אוניברסיטת פרדו. זו גישה עוצמתית ומוכחת שמניעה את התלמידים להבין טוב יותר ולשמור על מושגים. למידה מבוססת פרוייקט של צוות חברות וקהילות נשענות על עבודת צוות כדי להשיג הצלחה. אנחנו מתרגלים את זה. מהסמסטר הראשון ועד האחרון, פרויקטים קבוצתיים הם אבן יסוד בתכניות הפוליטכניות של פורדו, וחושפים את התלמידים לדינמיקה של הצוות, מועדים וטכניקות לפתרון בעיות. שיטות הוראה מודרניות מדוע צריך להעביר שיעורים על ידי מדריך שמרצה מול כיתה? הם לא. יותר ויותר מהקורסים שלנו מעסיקים שיטות לימוד מוכחות מחקריות וחדישות המכונות למידה פעילה. זה שונה, מהנה, מאתגר ויעיל יותר. תכניות לימוד משולבות בתכנית התלמידים לומדים ביתר קלות כאשר 1) יש להם הבנה מעמיקה של מטרת הלמידה שלהם, 2) הלמידה שלהם מתרחשת בדיוק בזמן שנדרש, ו- 3) תוצאות הלמידה קשורות לחוויות מעשיות . הקורסים שלנו עוקבים אחר עמודי התווך של מטרה, תזמון ומעשיות. לימודי אנוש משולבים שילוב לימודי טכנולוגיה עם מדעי הרוח ומדעי החברה משפר את החשיבה הביקורתית, היצירתיות, ההיגיון והחדשנות של התלמידים. סטודנטים לפוליטכניקה בוגרים עם כישורים אלה והם מוכנים היטב לכל החיים של למידה והצלחה. תעודת מיומנות סטודנטים מפגינים שליטה במושגים ובמיומנויות יישומיות (המכונות יכולות), נהנים מהגמישות להתמקד בתחומי העניין שלהם תוך כדי למידה בקצב שלהם, ובונים תיקי אלקטרוני כדי להציג את יכולותיהם. פרדו היא המובילה בלמידה מבוססת יכולות. פרויקטים של SENIOR CAPSTONE פרויקטים אמיתיים עם לקוחות אמיתיים מועילים לסטודנטים, חברות וקהילות. התוכניות הפוליטכניות של Purdue כוללות פרויקטים בכירים בכיכר המאפשרים לסטודנטים ליישם את מה שלמדו כדי לפתור אתגרים בעולם האמיתי שנבחרו על ידי שותפים ארגוניים וקהילתיים. התמחות אנו לא רק מעודדים סטודנטים להמשיך בהתמחות - אנו משבצים אותם ופעילויות אחרות הדומות לכוח העבודה לתוכניות שלנו. בקיץ או במהלך הסמסטר, סטודנטים משתמשים בהזדמנויות אלה כדי להרחיב את הידע והכישורים שלהם ולהוות את הבסיס לתעסוקה עתידית. טבילות עולמיות / תרבותיות העולם מצטמצם בזמן שההזדמנויות הגלובליות והתרבותיות שלנו הולכות וגדלות. Purdue PolyteAchnic מתגאה בסביבת למידה רב-תרבותית מלאה בסגל, צוות וסטודנטים ממעל 100 מדינות, ומציע גם נקודת מבט מועשרת באמצעות לימודים בחו"ל, התמחות בינלאומית ופעילויות גלובליות ותרבותיות אחרות. מנטוריות של פקולטה לסטודנטים מצליחים יותר כאשר יש להם מישהו שמתעניין במיוחד בשאיפותיהם ובהתקדמותם. לסטודנטים שלנו יש את ההזדמנות הייחודית לקבל חבר סגל כמנטור שלהם, ולהנחות אותם להצלחה על ידי מתן הכוונה ותמיכה מקצועיים לאורך כל שנת הלימודים.

מיקומים

 • West Lafayette

  Purdue University - Purdue Polytechnic Institute, 401 N Grant Street, West Lafayette, IN 47907, , West Lafayette

שאלות