Keystone logo
Pendragon Educational Publishers

Pendragon Educational Publishers

Pendragon Educational Publishers

מבוא

אם אתה פונה למישהו בשפת האם שלהם, הם 10 פעמים סביר יותר לקנות ממך - מה הכשרון שלהם באנגלית.

- גארי מודימן , פייננשל טיימס, 23 בספטמבר 2015

למה ללמוד ערבית?

הערבית היא שפת עולם חשובה והסיבות ללמוד את השפה הן אינספור.

  • ערבית היא אחת משש שפות העבודה הרשמיות של האו"ם.
  • זוהי שפת האם של כ 325 מיליון אנשים.
  • העולם הדובר ערבית, ובמיוחד מדינות המפרץ, הן שותפות הסחר החמישית הגדולה ביותר לאיחוד האירופי.
  • הערבית היא שפה הנחשבת ל'חשיבות קריטית 'על ידי סוכנויות ממשלתיות שונות ברחבי העולם.

גישור תרבויות עם שפות

העולם הערבי נחשב לתרבות של "הקשר גבוה" (ET Hall). יחסים אישיים חשובים מאוד. השותפים העסקיים הערבים יעריכו ויכבדו את כל מי שטרח ללמוד קצת ערבית בסיסית. ובכל זאת, רבים מהאנשים בתוך עסקים - על הקרקע - לעתים קרובות אין את הכישורים הלשוניים הנדרשים והבנה תרבותית להתמודד עם האתגר של לעשות עסקים בעולם הערבי.

ArabicOnline מספק ייעוץ עסקי יקר, הערות על נימוסים עסקיים ומידע תרבותי על לעשות עסקים בעולם הערבי. ArabicOnline מסייע ללומדים להימנע מלעשות טעויות בסיסיות ומיותרות.

לימוד השפה הערבית - המצב הנוכחי

בשנים האחרונות התעצמה ההתעניינות בלמידה ערבית באופן דרמטי. עם זאת, אנשים רבים המבקשים ללמוד ערבית וכי יש מחסור חמור באיכות גבוהה, קורסים מהימן סמכותי אשר מלמדים ערבית כשפה זרה אשר נועדו ללומדים אירופיים או מערביים.

קורסים קיימים רבים של ערבית נוטים לצרף חשיבות בראש ובראשונה לאוצר מילים, מבנים ודקדוק. במילים אחרות, הם דבקים במושגים מסורתיים ומשתמשים במתודולוגיות למידה מיושנות. לעתים קרובות הם מתייחסים לערבית כשפה מתה, כמו לטינית. הם גם מזניחים לעתים קרובות את ההיבט החשוב ביותר של המודעות התרבותית ואינם מכירים בכך שלומד צריך להיות בעל יכולת תרבותית כדי להבין שפה ולפעול בצורה הולמת.

זה דורש סוג אחר של הקורס לאלה על ההצעה.

קורסים מקוונים רבים eLearning רק לעתים רחוקות להתקדם מעבר "ספרים על המסך". קורסים אלה הם לעתים קרובות מצגת. על הלומד להביא מיומנויות קוגניטיביות ואנליטיות רבות לתפקיד של לימוד שפה. מעטים האנשים יש את הזמן או מיומנויות אקדמיות כדי ללמוד בהצלחה עם מוצרים כאלה.

יתר על כן, קורסים אלה, בין אם בדפוס או באינטרנט, הם לעתים רחוקות מבוסס על מסגרת משותפת האירופי הפניה, ואת סילבוס הקורס הוא לעתים קרובות מכוונת כלפי רמות כלליות כגון "מתחילים"
ArabicOnline מתייחס לערבית כשפה דינמית, חיה. הדגש הוא על תקשורת במצבים יומיומיים.

הגישה שלנו ללמידה ערבית

הגישה הפדגוגית של ArabicOnline יכולה להיות מתוארת כגישה קונסטרוקטיביסטית קוגניטיביסטית ללמידה, בפרט ללמידה בשפה, המשולבת עם הטכנולוגיה הקיימת כיום של מחשבים שולחניים / ניידים, מחשבי לוח וטלפונים חכמים. גישה זו רואה למידה, כמו גם מסגרת הפניה האירופית המשותפת, כתהליך פעיל וללומדים כמקבלי משמעות פעילים.

הלומדים מונחים על ידי גישה מבוססת משימות באמצעות סדרה של יחידות, מודולים ומדרגות לרכישת ערבית ומודעות לתרבות הערבית.

גישת ה - ArabicOnline מתאימה במיוחד ללומדים לא אקדמאים וללומדים מקצועיים שאינם לומדים במשרה מלאה. לומדים יכולים ללמוד עם סקריפט ערבי או עם התסריט המערבי (תעתיק). ArabicOnline מבוסס על רמות A1 / A2 של מסגרת הפניה האירופית המשותפת לשפות מודרניות: הסמן הבינלאומי להגדרת רמות מיומנות השפה ואשר מוכר בכל רחבי אירופה.

סה"כ טבילה - e-ImmersionPlus

על ידי אספקת הקורס הערבי על פלטפורמות והתקנים מרובים, צוות ArabicOnline יצרו מצב השואף לחקות מצב טבילה מלאה של לימוד השפה. מצב זה מוגדר e-immersionplus ® , מושג שפותחה מונח שטבע על ידי צוות הפרויקט.

סביבת e-immersionplus מבטיחה שהתוכן של הקורס מותאם אישית כך שהקורס המלא, או חלקי הקורס בהתאמה, יהיה נגיש במחשבים שולחניים / ניידים, במחשבי לוח וגם בטלפונים חכמים, התקנים המשלימים את האחרים. זה יאפשר ללומדים לקבל את הזמן מגע עם ערבית כי יש צורך ללמידה בר קיימא להתקיים.

הקבוצה

ArabicOnline פותחה על ידי צוות של מומחים אקדמיים, מאמנים למורים, מתכנתים ומוציאים לאור מארבע מדינות אירופאיות.

מיקומים

  • Torquay

    Pendragon Education Cary Chambers 1 Palk Street, , Torquay

שאלות