Keystone logo
Open University Of Cyprus

Open University Of Cyprus

Open University Of Cyprus

מבוא

כאוניברסיטה הציבורית השנייה שהוקמה בשנת 2002, האוניברסיטה הפתוחה בקפריסין (OUC) שואפת למלא פער חשוב במערכת ההשכלה הגבוהה בקפריסין, ומציעה תארים מוסמכים ללימוד מרחוק בכל הרמות (תואר ראשון, שני ותואר דוקטור) . בהתבסס על מקורותיה כאוניברסיטה היחידה במדינה המוקדשת לחינוך מרחוק , OUC צומח במהירות במעמד האקדמי ובמוניטין הכללי. המציאות המאתגרת של ימינו הרחיבה את אופקיה של ה- OUC, וסייעה להתקרב לקפריסין אל מטרתה האסטרטגית: להקים כמרכז חינוך ומחקר אזורי ומוקד לחוקרים בינלאומיים וסטודנטים כאחד במזרח הים התיכון. ב- OUC, אילוצים כגון זמן, מגבלות מקומיות, גיל, מעמד תעסוקתי או אחריות משפחתית, מצטמצמים ומפסיקים לתפקד כמעכבים לקראת יצירת סביבת למידה מתאימה. כל תכניות הלימוד שמציעה Open University Of Cyprus מבוססות על מערכות חינוך מודרניות, על התקדמות טכנולוגית חדשה ועל קרקע מעודנת עבור המשתתפים המעוניינים, בכל הרמות (תואר ראשון, תואר שני והכשרה בהקשר של למידה לכל החיים). OUC שווה ערך לכל אוניברסיטה מוכרת אחרת בעולם, ללא קשר למתודולוגיה החינוכית שלה (למידה קונבנציונאלית או מרחוק). Open University Of Cyprus מכוונת כנגד קהילות החינוך המקומיות והבינלאומיות הן לפעילויותיהן והן למטרותיהן. התוכניות האקדמיות המוצעות על ידי OUC הינן בינלאומיות, מתוכננות היטב ומכוונות קריירה כדי להתאים לצרכי המדינה ולעמוד בדרישות הסטודנטים שלה. על ידי שדרוג ידע ומומחיות, על פי שאיפותיהם ושאיפותיהם. OUC גאה להיות אוניברסיטה המסונכרנת לחלוטין עם מערכת העברת אשראי האירופית ECTS, ומשפרת את הניידות של הסטודנטים שלה ואת מערכת היחסים הדדית עם אוניברסיטאות קונבנציונליות אחרות. יתר על כן, לצד תפקידו החינוכי, ה- OUC מתמקד גם בפיתוח מחקרים ובשיפור תוכניות המחקר; באמצעות פרסומיו על תוצאות חדשניות המשפיעות על תחומים מדעיים רלוונטיים. מאז הקמתו, OUC הדגיש את החשיבות החיונית של מחקר לקידום האוניברסיטה בקהילה המדעית הבינלאומית, תוך שהוא ממשיך באופן אקטיבי לאינטראקציה עם ארגונים מדעיים ועמותות מקצועיות. לבסוף, באמצעות פעילותה החברתית ומחויבותה להתחבר לחברה, OUC צופה את תפקידה כמוסד חינוכי מעורר השראה. אוניברסיטה פתוחה וחדשנית המציעה סביבה מגרה לסטודנטים, צוותים ובוגרים שנודעו בקידום תרבות ושיתוף פעולה עם מדינותיה השכנות - ומחוצה לה.

חָזוֹן

Open University Of Cyprus (OUC) מחויבת לפתוח חינוך לכולם, שואפת לחוויית הוראה ולמידה יוצאת מן הכלל וקשרים ללא תחרות עם עולם העסקים. ה- OUC שואף לבסס את עצמו כאוניברסיטה מובילה בחינוך מרחוק, עם נוכחות והכרה בינלאומית, בעיקר באזור הרחב יותר של דרום מזרח אירופה והים התיכון. מוסד להשכלה גבוהה, המציע תכניות לימוד איכותיות ומגוונות בתחומים מדעיים 'קלאסיים' ובימינו ביוונית ובאנגלית, ומושכת סטודנטים מרחבי העולם.

הצהרת משימה

הקמת Open University Of Cyprus (OUC), המוסד הממלכתי השני להשכלה גבוהה בשנת 2002, פתחה אופקים חדשים להשכלה גבוהה באמצעות למידה פתוחה ומרחוק. הגמישות של למידה מרחוק והאיכות הגבוהה של תכניות אקדמיות המוצעות על ידי OUC מעודדים אנשים להמשיך בלימודים להשכלה גבוהה או להשלים את לימודיהם, אם לא הצליחו לעשות זאת בעבר. בנוסף, לבוגרי האוניברסיטאות יש אפשרות לרכוש תארים מתקדמים בתחומי מקצוע שונים, כאמצעי להעצמת הקריירה המקצועית שלהם. למעשה, ב- OUC, השכלה גבוהה היא תהליך מתמשך, שאינו מציב מגבלת גיל, תנאים פיננסיים או חברתיים. משימתה של Open University Of Cyprus היא להמשיך ולספק לסטודנטים את האפשרות ללמידה לכל החיים ולהשיג ידע ומיומנויות חדשים הדרושים כדי להתחיל או להתקדם בקריירה המקצועית שלהם, ללא צורך לעסוק בשגרת עבודת סטודנטים טיפוסית. האוניברסיטה שואפת לשלב את האג'נדה הבינלאומית שלה ואת המבנה הגמיש שלה, תוך שימוש בכלי להקמת קפריסין מרכז אזורי לחינוך, מחקר מדעי וחדשנות. לקראת הכיוון הזה, OUC פועלת להרחבת רשת משתפי הפעולה שלה ולהקים שותפויות חזקות עם אוניברסיטאות ומוסדות מחקר אחרים באזור הרחב ומחוצה לה, ומקדמת שיתוף פעולה והחלפת שיטות עבודה טובות ושדרוג תשתית הלמידה האלקטרונית שלה.

מיקומים

  • Cyprus Online

    PO Box 12794, Latsia, 2252, Cyprus Online

שאלות