Keystone logo
Online Business School

Online Business School

Online Business School

מבוא

תוכניות לימוד משתלמת עם מודולים מקוונים בלעדיים מעקב מהיר הלומדים כדי ההסמכה האוניברסיטה.

בין אם אתם מחפשים לשפר את הכישורים שלך, לשפר את הצוות שלך או להמשיך החינוך המקצועי, Online Business School של Pathways למידה יכול לספק לך את כל מה שאתה צריך.

בית Online Business School מקוונים מספק תוכניות Pathway מקוון באוניברסיטה עם מלא לתואר ראשון לתואר ראשון דיפלומה פרסים ללומדים מכל קצוות העולם. לומדים יכולים במהירות מסלול שלהם דרך אוניברסיטת בריטניה הכשרה בקמפוס או על ידי למידה מרחוק .

המודולים מבוססי האינטרנט שלנו מאפשרים לתלמידים ללמוד מה הם רוצים כאשר הם רוצים וכיצד הם רוצים ושהם נועדו להקל על דרך הרבה יותר מהירה, זולה ומרתקת יותר ללמוד. עם פלטפורמת רשת סטודנט 24/7, לוחות מחוונים אישיים, 1-2-1 הדרכות מקוונות, webinars קבוצתיים ובנק של שידורי רשת מוקלטים מראש, Online Business School מספק לתלמידים את כל התמיכה שהם צריכים כדי להצליח בפיתוח שלהם בסיס מיומנות מקצועי ולהשיג הסמכה באוניברסיטה.

היכרות עם Online Business School - המהפכה למידה כוכבים כאן מתוך ספריית וידאו על Vimeo.

אישורינו

Online Business School פועל לסטנדרטים האקדמיים הגבוהים ביותר ויש לו מבנים רבים המבטיחים את רמת ההשכלה הניתנת לתלמידיו ברמה הגבוהה ביותר. להלן רשימה של גופים עסקיים שאנו שייכים להם ועמותות אנו חלק ממנה:

 • OTHM
 • ATHE
 • QUALIFI
 • לשכת המסחר קובנטרי וורוויקשייר
 • מכון המנהלים
 • המכון לאירוח
 • אגודת המחשבים הבריטית
 • ELCAS


הכרה

כל חומרי הלמידה מתוכננים ונכתבים על ידי מחברים אקדמיים מקצועיים, כך שכל מודול אינטראקטיבי מיושר כנגד קריטריוני למידה ספציפיים שצוין על ידי OFQUAL, הגוף המגדיר את ממשלת בריטניה עבור התקנים האקדמיים בבריטניה השכלה גבוהה. תקנים אלה להבטיח לאלה הלומדים איתנו לקבל חינוך באיכות גבוהה יחד עם הסמכה כי הוא מוכר אוניברסלית על ידי אוניברסיטאות ומעסיקים.


הכשרת אוניברסיטת פרטנר

עם סיום המטלות הסופיות, מוענקות לסטודנטים תעודת הסמכה מוכרת. דיפלומה זו יכולה לשמש למעלה עד תואר ראשון או תואר MBA מלא במגוון אוניברסיטאות בבריטניה, או בקמפוס או על ידי למידה מרחוק.


לוח בקרת איכות

Online Business School פועל גם לוח בקרת איכות (QMB) על מנת להבטיח כי אנו תמיד מספקים קורסים מקוונים מורשים ומשאבים כדי לענות על הצרכים הלמידה שלך. מועצת המנהלים נפגשת באופן קבוע על מנת להעריך:

 • בעיות סטודנט ספציפיות.
 • כל בעיות איכות עבור שותפים באוניברסיטה.
 • מעקב אחר תקני הערכה.
 • מעקב אחר תוכן מהותי כנגד תוצאות הלמידה.
 • נושאים תפעוליים ספציפיים כפי שהם משפיעים על איכות השירות ללקוח.

בין חברי הועדה חברים אנשי אקדמיה ומנהיגים בכירים. התוצאות של הביקורות משותפות באופן מקוון על מנת להבטיח שקיפות והבנה בקרב השותפים והתלמידים שלנו. כל משוב הוא בברכה, כך שנושאים ניתן להעלות רשמית באמצעות QMB באופן מקצועי ואובייקטיבי.


Coventry ו Warwickshire לשכת המסחר

לשכות המסחר הבריטי הוא הקול העסקי העצמאי הגדול והמשפיע ביותר בבריטניה, אשר לובי ללא לאות למען חברי הקהילה העסקית הרחבה יותר בנושאים החשובים - קביעת התנאים המתאימים לעסקים לשגשג, קידום חברות בבריטניה השווקים ויצירת כלכלה עסקית דינמית.

הם גם ממלאים תפקיד מפתח בגישור הפער בין אנשי חינוך לעסקים על ידי הדגשת הכישורים המעסיקים צריכים להשפיע על מדיניות החינוך כדי להבטיח שהם מועברים ביעילות.

לשכת המסחר של קובנטרי וורוויקשייר היא רק אחת מרשת של לשכות הפועלות עם ומטעם עסקים בכל סדר גודל, בכל מגזר של התעשייה הבריטית. הם עוזרים לעסקים מקומיים להתחבר, לצמוח ולהגיע להצלחה. הלשכה משתפת פעולה עם לשכות אחרות, רשויות מקומיות וארגונים שותפים כדי לקבל תובנות לגבי הנושאים החשובים לעסקים - ואז להעביר את הידע הזה כדי לעזור לממשלה לגבש מדיניות עסקית יעילה.

מיקומים

 • Coventry

  7 Osbourne House, Queen Victoria Road, Coventry, CV1 3JD, , Coventry

שאלות