Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
NationsUniversity

NationsUniversity

NationsUniversity

מבוא

NationsUniversity מסורים לגישה שלנו ללמד כתבי קודש ומאמינים שדבר האל הוא המפתח לעולם טוב יותר. התורמים הנדיבים האלה מוכנים לשלם עבור שלושת חודשי הלימוד הראשונים שלך. מתנה זו מאפשרת לך ללמוד ללא כל עלות פרט לדמי הרשמה בסך $ 25. תורמים אלה מוכנים להשקיע בך ולעזור לך להרוויח השכלה מקראית כדי שתוכל לשנות את עולמך. בסוף הרבעון הראשון שלך, תוכל לקבל החלטה המתאימה לך ביותר.

גלה את NationsU

אנו "בית ספר ללא חומות" המספק חינוך נוצרי איכותי ובמחיר סביר לכולם.

גלה השכלה גבוהה נוצרית במחיר סביר.

NationsUniversity היא NationsUniversity מקוונת, ללא מטרות רווח, מוסמכת. הוא משרת את הסטודנט המחפש השכלה איכותית בלימודי דת במחיר שווה לכל נפש. האוניברסיטה מברכת את המאמין והלא-מאמין בכך שהיא מניחה מלכודות דתיות ופרשנויות היסטוריות. מחקרים מתמקדים בכתבי הקודש.

גלה דרך גמישה ונוחה ללמוד.

NationsUniversity משתמש בהליך רישום מתגלגל. אתה יכול להתחיל את הלימודים בכל עת. כיתות לימוד וירטואליות פתוחות עשרים וארבע שעות ביום, שבעה ימים בשבוע. זה מאפשר לך להתאים את תוכנית הלמידה שלך כך שתתאים ללוח הזמנים שלך.

גלה צוות המחויב לחלוטין להצלחתך.

NationsUniversity מונהגת על ידי מתנדבים NationsUniversity על ידי שותפים פיננסיים החולקים חזון של שימוש NationsUniversity לבניית אמונה אותנטית והכשרת מנהיגים נוצרים ברחבי העולם. המוסד מחויב להפיכת החוויה שלך למיטבית. לכל תלמיד מונה יועץ להנחות את התהליך החינוכי.

גלה תוכניות תואר מוסמכות.

NationsUniversity משולבת במדינת לואיזיאנה. כמוסד המעניק תואר, בית הספר מציע שלושה תארים: (1) התואר הראשון בלימודי דת (BRS), המאסטר ללימודי תיאולוגיה (MTS) והתואר השני באלוהות (M.Div.).

גלה איכות.

הסיבה לכך שקיימת NationsUniversity היא NationsUniversity חינוך ברמת המכללה במחקרים דתיים ותיאולוגיים לרשות סטודנטים בעלי מוטיבציה גבוהה שרוצים להתכונן למנהיגות הכנסייה אך אינם מצליחים למצוא חינוך זה מסיבות כלכליות או מעשיות אחרות. הצלחנו לספק קורסים לימודים עצמאיים באיכות בעלות מינימלית לסטודנטים בכך שלא היה להם קמפוס פיזי, על ידי גיוס פרופסורים מאוניברסיטאות ואנשי מקצוע אחרים כדי להתנדב במומחיותם ושירותיהם, ולקבלת תמיכה נדיבה מחברים החולקים את מטרתנו.

NationsUniversity הוא חבר מוסמך בוועדה להסמכת השכלה מרחוק (DEAC). ה- DEAC מוכר על ידי משרד החינוך האמריקני (USDE) והמועצה להסמכת השכלה גבוהה (CHEA).

NationsUniversity העניקה לי בסיס רחב יותר ממנו אוכל לשאוב ידע ומבנה אשר מזין את כל מה שאני עושה.

-ביאתה רג'ולד, ארקנסס, ארצות הברית

חזון המשימה

המשימה של NationsUniversity היא לבנות אמונה אותנטית ולהכשיר מנהיגים נוצרים ברחבי העולם באמצעות השכלה גבוהה ונגישה, תוך שימוש בלמידה מרחוק.

משימה וחזון

NationsUniversity מחויבת למלא את ייעודה באמצעות תוכניות חינוך למרחקים איכותיים. בניית אמונה אינה חוויה רגשית; זהו מאמץ חינוכי, הבנוי על ידע והבנה.

פיתוח מנהיגים נוצריים הוא גם מפעל מחושב, הבנוי על ידע ועקרונות קוליים. בכדי להניח תשתית ראויה, יש צורך בהצגה רצינית, גבוהה ואובייקטיבית של האמונה הנוצרית ורציונל שלה. לפיכך המוסד מחויב לעסוק בכל תלמיד בעימות קפדני עם הטקסט המקראי.

מטרות

לבנות אמונה על ידי התמקדות הן בידע של הטקסט המקראי והן בהתהוות הרוחנית האישית. להכשיר מנהיגים נוצרים על ידי הצטיידות בסטודנטים בידע ובכישורים לשמש כמנהיגים נוצרים.

באוניברסיטת NationsUniversity אנו שואפים:

 • להציע תכניות אקדמיות המספקות לסטודנטים הזדמנויות להתפתחות אישית, רוחנית ומקצועית
 • להציג את הכתוב המקראי בצורה חיובית
 • להציע תכניות מצוינות אקדמית ברמה ההוראה העל-תיכונית
 • לבנות ולתחזק תוכניות ושירותים חינוכיים העולמיים בהיקף ומתאימים להוראה גלובלית
 • להציע מערכת פתוחה למחפשים ללא חסמי חקר
 • לפעול בהתאם לערכים שנמצאים בבשורת ישוע המשיח
 • להגן על ביטחון התלמידים
 • לספק תכניות שתלמידים יכולים להרשות לעצמם
 • לספק תכניות נגישות לסטודנטים
 • לעודד את התקדמות התלמידים באמצעות מערכת תומכת של קשרים פרטניים על ידי צוות ומתנדבים דואגים ומסורים
 • לנהל את עסק המוסד באמצעים היעילים ביותר

מיקומים

 • New Orleans

  650 Poydras St., Ste 1400, , New Orleans

שאלות