Keystone logo
MBU - Montreux Business University

MBU - Montreux Business University

MBU - Montreux Business University

מבוא

אנו משגשגים להיות חדשניים - MBU תערובות חינוך עסקי מסורתי עם גישה הוליסטית, התחמשות תלמידינו עם "קשה" היא ומיומנויות "רכות". אנחנו גם באמצעות טכנולוגיה חדשנית. הסטודנטים שלנו יש גישה סגווי ו- Gigabit באינטרנט, באופן אלחוטי. כולה אוניברסיטת מצויד Smartboards, ויש לנו הליהוק התקנים (DLNA, Apple TV, Chromecast) בכל חדר.

חשוב ללמד את התלמידים שלנו כיצד עובדת טכנולוגיה, אלא גם את הערכים המוסריים, למשל, להתנהג בכבוד, אתיים ואחראים. בעולם העסקים המודרני, איכויות אלה הן נדירות מאוד למצוא אנשי עסקים, ולכן ידעתי בשילוב עם מיומנויות רכות הם יקרים באמת. ככזה, אנחנו עושים לך תעסוקה, ומסע העסקתך זה כיף, כאשר הכנת עונת הזדמנות.

מה הופך MBU מיוחד היא העובדה שסטודנטים נתמכים מההתחלה מסעם לעבר MBU עד הסוף על ידי חברי הצוות והסגל שלנו. גם לאחר סיום הלימודים, אנחנו שומרים על קשר עם הבוגרים שלנו ולנסות לעזור להם בכל היבט של חייהם הבוגרים. לאחר תלמיד MBU, תמיד תלמיד MBU!

בשל הכיתות הקטנות שלנו, אף אחד מהתלמידים שלנו מרגישה אבוד בבית MBU - כל תלמיד מקבל מספיק תשומת לב כדי לוודא שהם מבינים בכל נושא המכוסה בכיתה.

עובדת הפרופסורים שלנו כל אנשי העסקים גם הוא מוערכים מאוד - הם מביאים עימם הניסיון שלהם לכיתה, המאפשרים לתלמידים ללמוד לא רק מתוך ספרים ועל מקרים, אבל גם מהניסיון שלהם הטעויות שלהם.

התעודות להכרה בינלאומית שלנו, בנוסף בסביבה רבה-לאומית ורב-תרבותית, לאפשר לתלמידים שלנו על מנת למצוא את משרת החלומות שלהם או לפתוח חברות משלהם. התלמידים שלנו הם די היזמים!

אנו מאמינים כי MBU הוא מקום מיוחד מאוד להיות בבית ורשת מאוד מעניינת להיות חלק ממנו.

הצלחה היא רק במרחק לחיצה אחת - צרו איתנו קשר ולהיות מקצוען עסק מצליח שתמיד רצית להיות!

הבדל MBU

uniquelocation

המשקיף על אגם ז'נבה היפה, Montreux עסקים באונ' היא הלמידה המושלמת סביבת השראה. לסטודנטים יש את הזכות ללמוד באוניברסיטה ממוקם במרחק הליכה קצר מן האגם והרי האלפים הצרפתי והשוויצרי שמסביב. שוויץ ממוקם בלב הליבה של אירופה, מה שהופך אותו נוח מאוד עבור התלמידים שלנו לנסוע ברחבי היבשת בסופי השבוע ולגלות ערים אירופאיות אייקונים כמו פריז, רומא, ברצלונה, ברלין, מילאנו.

diplomaheader

ההשקעה שלך היא לאיכות. בנוסף נטיות החברויות השונות שלנו, MBU הוא מוכר על ידי סמכות העולמית.

Montreux עסקים באוניברסיטת הוא מוכר על ידי והוא חבר של:

 • ACBSP - מועצת ההסמכה לבתי ספר תוכניות עסקיות
 • ISO 9001: 2008 / ISO 29990: 2010 - ארגון התקינה הבינלאומי
 • EFMD - קרן האירופית לפיתוח ניהול
 • CEEMAN - מרכז פיתוח מנהלים מזרח אירופה
 • AVDEP - איגוד בתי ספר פרטיים של וו
 • CVCI - לשכת המסחר והתעשייה של הוו
 • FSEP - שוויצרי הפדרציה של בתי ספר פרטיים
classheader

התלמידים בכיתות הקטנות שלנו לאפשר לתלמידי אינטראקציה בשיתוף פעולה הדוק עם הפרופסורים, כמו גם תובנות המרקע העסקי הגלובלי השונה שלהם.
בשל תשומת לב אישית, בכיתות קטנות לספק סביבת למידה יעילה יותר.

environmentheader

הקהילה הבינלאומית של אוניברסיטת Montreux עסקים גדל. יש לנו מעל 15 לאומים לומדים בבית MBU.
סטודנטים לחוות את בסביבה רב-לאומית ואת האירוח השוויצרי הנודע, לעזור להגביר את המודעות העולמית וחילופי תרבות, כל זאת תוך הרוכשים את השכלתם.

FrenchEngHeader

מרכז MBU עבור שפת מחקרים מציע קורסי תקשורת עסקית מתקדמים באנגלית, כמו גם קורסים אינטנסיביים בצרפתית, אשר נועדו לסייע לתלמידים ואנשי עסקים במהירות לרכוש מיומנויות התקשורת בעל פה ובכתב שהם צריכים כדי להצליח מבחינה אקדמית ומקצועי.

SemesterHeader

יש Montreux עסקים באוניברסיטת מספר נבחר של אוניברסיטאות הנודע כשותפים שלנו בכל רחבי הגלובוס.
אנו מעודדים את תלמידינו לקחת סמסטר בחו"ל על מנת ליהנות מהאווירה השונה, להתענג על החקירה של התרבויות והמסורות החדשות ולרכוש חברים חדשים מכל רחבי העולם. לרשימת האוניברסיטאות השותפים שלנו ניתן למצוא כאן.

CuttingEdgeHeader

MBU משתמש טכנולוגיה חדשנית עבור הקורסים ובפועל. יש בקמפוס שלנו, כנראה, אחד החיבורים לאינטרנט המהיר לעומת באוניברסיטאות שוויץ אחרים.
לכל סטודנט גישה 4 Gigabit / שני LAN ו- 1 GB / s WiFi למטה / העלאה. השיעורים שלנו מצוידים לוחות חכמים אינטראקטיביים, כמו גם הזרמה אינטראקטיבית (Chromecast / אפלה, DLNA) בכל כיתה.
הקורסים המקוונים שלנו הם השלימו עם 360 ° וידאו הזרמה וכלי מציאות מדומים, ואנחנו בגאווה משקיעות בטכנולוגיה העדכנית ביותר עבור היתרונות של הדורים הבאים. MBU הוא חבר של יוזמת המטען. למידת immersive מתרחשת כאן.

ExecutivesHeader

יש לנו תכנית EIR ייחודית. המנהלים שלנו ב Residence ידועים מומחים מחברות כמו אפל, דלויט, UBS, קרדיט סוויס או קטרפילר. הם עבדו כמנכ"ל, CTO או מנהל כספים. הם / היו רצים ה- IT, משאבי אנוש, מחלקות משפטיות או האוצר; תחום התמחותם הוא בנקאות, תעופה, תעשיות כבדות, ארגונים בינלאומיים, ביקורת, מס או משפטי.
חיתוך סיפור ארוך קצר, המנהלים שלנו Residence מנהלים ויזמים מוצלחים שפתוחים לתת ייעוץ לסטודנטים שלנו. הם מראים להם איך להצליח אתגרי העתיד של הלימודים.
לחץ כאן כדי ללמוד עוד על המנהלים שלנו ב Residence.

חזון ומשימה

להודיע ​​חדשנות, חינוך שנאי - כי זה המוטו שלנו. בשעת Montreux עסקים באונ', אנחנו רוצים לספק חינוך עסקים עם הבדל ידי יישום תכנית לימודים חדשניים שמשרה לתלמידים לפתח את הכישורים קשים ורכות הם יצטרכו להיות מנהיגים עסקיים מוצלחים שיודעים להסתגל מהר לשוק המשתנה. המשימה שלנו היא להפוך את תלמידינו תעסוקה.

חברי הסגל הבינלאומיים שלנו להכין את תלמידי MBU להיות מנהיגים עסקיים הגלובליים של מחר דרך התפתחות אישית הוליסטית וחינוך עסקי איכותי שמקיף שמונה תחומי למידה:

VisionMission

מיקומים

 • Montreux

  Avenue de Chillon 74 , 1820 , Montreux

  שאלות