Keystone logo
Masters Design Lab

Masters Design Lab

Masters Design Lab

מבוא

MDL - גישה חדשנית לחינוך לעיצוב.

Masters Design Lab הוא בית ספר לעיצוב המופעל על ידי גישה חדשנית לחינוך לעיצוב. אנו משתמשים בכוח הטכנולוגי והטווח הגלובלי בכדי לתת לאנשים מכל רחבי העולם הזדמנות ללמוד ולשתף פעולה עם כמה מהמעצבים הטובים בעולם בקהילה עיצובית תוססת.

תוכניות האישורים שלנו ממוקדות, מתקדמות ומעודכנות עם מגמות ותזוזות בתעשייה. תכנית הלימודים הייחודית שלנו מכילה מעל 25 קורסים שיציידו אתכם במה שאנחנו מאמינים שהם הכישורים החשובים ביותר שמעצב מודרני זקוק להם.

אם אתה מוכן לצלול אל עולם העיצוב, Masters Design Lab ייתן לך את כל ההדרכה הדרושה לך.

בניגוד לתוכניות אחרות, שלנו לא רק מלמד עיצוב אלא גם מטביל סטודנטים בעולם העיצוב ומביא אותם מוכנים לקריירה באמצעות הדרכה ממעצבי עילית.

138272_138219_Artboard2copy4.png

מדוע MDL?

הגישה שלנו לחינוך לעיצוב שונה מבתי ספר אחרים לעיצוב. אנו לא רק מלמדים מיומנויות עיצוב בסיסיות, אלא גם כיצד ליישם אותם בפרויקטים בעולם האמיתי, הגדרות עסקיות, משימות צוותיות ועוד. התוכנית שלנו עוברת מעבר להצטיידות ביסודות. אנו מלמדים אתכם מיומנויות המשלימות לקריירה עיצובית אשר יעניקו לכם את היתרון, כמו יצירת עותק יעיל. בהדרכתם של מעצבים ברמה העולמית, תהיו מוכנים באופן ייחודי להצלחה בזמן סיום הלימודים.

 • למדו מכמה מהמעצבים הטובים בעולם - הפקולטה שלנו מכילה מעצבים עטורי פרסים, מנוסים ופעילים. בראשות המעצב בעל שם העולם דייוויד קרסון, חברי הסגל שלנו הם מעצבי מפתח בחברות כמו גוגל, פייסבוק ועוד.
 • סגל ייעודי לכל קבוצה - לכל קבוצה יש מנטור ראשי שתוכלו ליצור איתו קשר באופן יומיומי. מנטור העיצוב עוזר לך בכל שאלה שיש לך ודואג להפיק את המרב מכל קורס.
 • למדו מכל מקום - Masters Design Lab היא אגנוסטיקה במיקום ואנחנו לא גובים תשלום נוסף עבור סטודנטים מחוץ לקנדה או לארצות הברית. העמלות זהות. כל השיעורים שלנו מקוונים, הכוללים שילוב של שיעורים חיים מוקלטים מראש.
 • סביבת למידה מקצועית - התוכנית שלנו היא תובענית. זה מבוסס על ציר זמן קוהרנטי וקבע מועדים. חובה שתלמידים ישתתפו בשיעורים החיים, החשובים מאוד למשובים אמיתיים של מורים ועמיתים.
 • משוב ומנטורינג מתמשך - לימוד תכנון באמצעות ביקורת ומשוב רציני מועיל מאוד. עיצוב הוא תהליך שצריך ללמוד ולעדן.
 • שיעורים חיים - אנו רוצים שתשתקע בחווית העיצוב השיתופי האמיתי. השיעורים החיים שלנו יאפשרו לכם להקשיב ולהישמע, ללמוד שיעורים יקרי ערך מהמורה ועמיתים לאורך הדרך.
 • פרויקטים בעולם האמיתי (והרבה מהם) - לתכנית שלנו יש קורס / כיתת סטודיו ייחודית הפועלת לאורך כל השנה. בקורס שנמשך השנה תקבלו תקצירים ופרויקטים שיעזרו לכם ליישם את מה שלמדתם.
 • עזרה ותמיכה בהשמה מעשית - אנו לא מבטיחים עבודות, אך יועץ ההשמה שלנו יעשה הכל כדי שתוכלו להיות מוכנים לקריירה, מתיק עבודות להכשרה לראיון, ויספק גישה להתמחות ולעבודות שונות.

* זמין רק לתלמידי התכנית המלאים

 • תכנית לימודים ייחודית - תכנית הלימודים שלנו מצטיינת. עיצבנו תוכניות המלמדות את מה שאנחנו מאמינים שהכיומנויות החשובות ביותר של מעצב מודרני. שלב את זה עם שיעורי ההדרכה האישיים שלנו, כיתות אמן ושיעורי סטודיו כל השנה, ואנחנו בטוחים שאתה יכול להגשים את חלומות העיצוב שלך. עם זאת, זכור כי תוכנית זו אינה מיועדת לכולם. תצטרך לעבוד קשה כדי לעמוד בקצב.
 • מעל 25 קורסים - לא התאפקנו, ויצרנו תוכנית בת 25 קורסים הכוללת קורסים הנלמדים רק בתכנית העיצוב שלנו, כמו עסקי העיצוב.

* זמין רק לתלמידי התכנית המלאים

138259_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg
Kelly Sikkema / unsplash

חונכות אישית ומשוב רציף

התוכניות שלנו כוללות חונכות מלאה ומשוב מקצועי מהיום הראשון. אנו מאמינים כי לא ניתן ללמד את מלאכת העיצוב על ידי ראיית מישהו אחר בעיצוב; זה חייב להיות דיאלוג מתמשך בין המעצב למורה ולבני גילם.

סביבת לימודים תוססת

אנו מאמינים גם בחשיבותה של סביבת לימודים תוססת, וזו הסיבה שאנו מתמקדים בשיעורים חיים, סמינרים מקוונים, ערוצי רפויים פעילים, קבוצות עבודה ומפגשי משוב עם בני גילם. התוכנית שלנו אינה קלה, שכן עיצוב דורש התייחסות מלאה לפרטים ומושגים. עם זאת, זה כיף ומרתק.

הפקולטה

נלהב מהעיצוב. נלהב לחינוך.

אנו גאים מאוד בחברי הסגל הנכבדים שלנו, בראשות המעצבים הנודעים בעולם והיועץ האקדמי מיכאל לבלנק. חברי הסגל שנבחרו ביד הם מעצבים מקצועיים בינלאומיים, חלקם עובדים או שעבדו בחברות פורצ'ן 500 מובילות כמו BBC, NEXT ואינטל.

מייקל בלנק

יועץ אקדמי.

מייקל בלנק הוא בעל כבוד. תואר ראשון מאוניברסיטת גואלף ותואר שני מאוניברסיטת יורק.

הוא מעצב בינתחומי עם תחומי עניין ברשת, עיצוב ממשקי משתמש, מחשוב פיזי, ועיצוב מוצרים.

בנוסף לשלושים שנות לימודיו באוניברסיטת NSCAD בהליפקס - כולל למעלה מעשר שנים כיו"ר חטיבת העיצוב שם, הוא לימד באוניברסיטאות טורונטו, ווטרלו, גואלף ופושאן סין.

מיקומים

 • London

  85 Great Portland Street, , London

שאלות