Keystone logo
Liberty University

Liberty University

Liberty University

מבוא

מי אנחנו

בשנת 1971, הכומר ג'רי פאלוול חלם על שינוי עולמי. הוא דמיין דור של אנשי מקצוע בכל תחום שאהבו את אלוהים, שירתו אחרים והיו הכי טובים בכל מה שהם נקראו להיות. הוא ראה אוניברסיטה על הר בה הכשרה זו יכולה לקרות - והוא התחיל לבנות אותו. פחות מחמישים שנה מאוחר יותר, Liberty University היא מוסד לאמנויות ליברליות אוונגליסטיות מוכר, עם 17 מכללות ובתי ספר, מעל 100,000 סטודנטים, ו -600 תוכניות לימוד החל מהאישור לרמת הדוקטורט. מעל 400 מתוכניות אלה זמינות לסטודנטים ברחבי העולם באמצעות התוכניות המקוונות שלנו.

יותר מזה, Liberty University מכשירה טייסים, מדריכים, מנכ"לים, אחיות, מורים, אמנים, אנשי אכיפת חוק, כפרים - אנשי מקצוע כמעט בכל תחום שאוהב את אלוהים, משרתים אחרים בקהילותיהם והכי טובים במה שהם מכונים להיות " . Liberty University מכשירה אלופים למען ישו.

להשפיע על העולם

הדגש על האיזון הנכון בין תיאוריה אקדמית, מחקר והדרכה מעשית, הגישה הייחודית של ליברטי לחינוך פירושה שאתה יכול להיות מוכן לא רק להצליח במקצוע הבחירה שלך, אלא גם להסתגל ולשגשג בשוק המשתנה ללא הרף.

Liberty University , תוכלו להיות מצוידים לבצע את עבודתכם באתיקה ובמצוינות. השג את כישורי החשיבה, המחקר, ניתוח הנתונים והתקשורת הביקורתית הדרושה לך כדי להיות תורם חיוני בתחומך וסוג המנהיג שמעורר השראה באחרים.

עבודה קשה, אומץ לב ויושרה מגדירים את אמונתנו, כך שאנו לא רק מציידים סטודנטים לתואר - אנו מאמנים אלופים למשיח המשפיעים על העולם.

תוכניות מקוונות - הרחבה של המשימה והקמפוס שלנו

מה שהתחיל כחזון לאוניברסיטה משגשגת בווירג'יניה התפשט כעת ברחבי העולם. תכניות החינוך המקוון גדלו בפופולריות רבה, אולם Liberty University סוללת את הדרך בחינוך למרחקים מאז אמצע שנות השמונים . התוכנית המקוונת שלנו החלה בשנת 1985 כבית הספר ללימודי חיים של Liberty University מכיוון שהכרנו שבאמצעות השכלה מרחוק, סטודנטים רבים הצליחו לעבוד תוך כדי הלימודים בפעם הראשונה.

התוכניות שלנו לחינוך מרחוק החלו כקורסי התכתבות. ליברטי הייתה שולחת קלטות VHS עמוסות בתכני קורס לתלמידים, והתלמידים היו שולחים בחזרה משימות ובדיקות בהן פיקח פרקטור. הפריחה באינטרנט של סוף שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים איפשרה לחירותי להציע תכניות לימודי תואר נוצרי באופן בלעדי ברשת.

כיום התלמידים ניגשים לתכני הקורס שלהם ב- Blackboard, פלטפורמת למידה מקוונת. בדיקות ומשימות שהיו נשלחות פעם אחת חזרה לקמפוס וירג'יניה שלנו מוגשות כעת באופן מקוון מסטודנטים ברחבי העולם. המשאבים הדיגיטליים החדישים של Liberty מאפשרים לסטודנטים ליצור קשר עם חברי כיתתם, כמו גם לגשת למיטב במשאבים האקדמיים, כולל למעלה מ- 750,000 ספרים אלקטרוניים, כתבי עת, ומאמרים שנבדקו על ידי עמיתים. לסטודנטים יש גם גישה למרכז הכתיבה המקוונת ולקהילות הסטודנטים המקוונות השונות.

אתם תמיד מוזמנים לבקר ולחקור את הקמפוס של חירותי בלינצ'בורג, וושינגטון. אינטנסיביות בקמפוס, שיבה הביתה והתחלה הם אירועים נפלאים להשתתף בהם כסטודנט מקוון ומספקים לכם הזדמנות להתחבר לבית הספר שלכם. אבל גם אם לא, דעו שהדבר החשוב ביותר שאנו בונים כאן הוא שינוי בחיים - בליברטי תוכלו ליהנות ממעל 30 שנה של למידה, צמיחה, התאמה וחדשנות עבור הלומד המרוחק ויותר מעשור. לחקור את צרכיו של התלמיד המקוון. אתה יכול להיות בטוח שלקחנו את הזמן ללמוד מה חשוב לך.

כדאיות, נגישות

עם כל כך הרבה מכללות ואוניברסיטאות מקוונות לבחירה, זה יכול להיות קשה למצוא תוכנית מקוונת שהיא גם גמישה ובמחיר סביר. התוכניות המקוונות של Liberty University יכולות להציע לך את שניהם!

התוכניות המקוונות שלנו דורגו בחמישייה מבין למעלה מ -2,100 מכללות ואוניברסיטאות מקוונות, וזאת על ידי איכות, מחיר זול ונגישות על ידי BestColleges.com.

אנו מחזיקים בחינוך למרחקים מאז 1985 ומציעים גישה ייחודית ומוכחת לחינוך מקוון.

איכות אקדמית

התוכנית המקוונת של Liberty University חותרת ללא הרף לקידום חינוכי חדש וזמינות מוגברת לתארים. אנו רוצים שתצליחו ללמוד תואר המתאים ביותר לתשוקותיכם ולמטרות הקריירה שלכם.

Liberty University מציעה:

 • למעלה מ- 250 תוכניות מקוונות זמינות לבחירה.
 • אותם תקני איכות כמו תוכניות המגורים שלנו.
 • תוכן הקורס מעודכן באופן רציף שנועד לשקף את נוהלי התעשייה הנוכחיים.
 • סגל המורכב ממנהיגים מכל תחום שמביאים חוויה בעולם האמיתי לכיתה.

נְגִישׁוּת

אנו מבינים כי התאמה של תואר לחיים העמוסים שלך יכולה להיות מאתגרת. מסיבה זו, אנו נותנים לך את היכולת להתאים אישית את תוכנית השלמת התואר שלך Liberty University כך שתתאים ביותר ללוח הזמנים שלך.

כדי לענות על צרכיך האישיים והחינוכיים:

 • מרבית התארים המקוונים שלנו מוצעים בפורמט מקוון של 100%.
 • תכניות תואר מקוונות מוצעות במתכונת משנה של שמונה שבועות עם שמונה תאריכי התחלה בשנה.
 • מרבית תוכניות התואר המקוון של Liberty מציעות גמישות להשלמת משימות בכל עת ביום ללא זמני כניסה נדרשים לרוב התוכניות.
 • Liberty University אינה דורשת ציוני מבחן סטנדרטיים או תמלילי תיכון מלאים להתקבל לתכניות לתואר ראשון.

Affordability

Liberty University רוצה לא רק לספק לך חינוך איכותי, אלא גם להציע שיעורי שכר לימוד במחיר שווה לכל נפש. אנו מבינים שמציאת דרכים לשלם עבור השכלתך יכולה להיות קשה. מסיבה זו, עבדנו על מנת להבטיח ששכר הלימוד יישאר במחיר סביר תוך מתן חינוך מתקדם, מוסמך ומצוין.

הגש מועמדות היום כדי להתחיל את מסעך באוניברסיטה הנוצרית המקוונת המובילה!

הצטרפו למשימה של Liberty University ותראו בעצמכם את ערך החינוך הנוצרי. התחל בדרך להמשך השכלתך באמצעות אחת מתכניות הלימודים המקוונות Liberty University . חירות היא, מכל הבחינות, מוסד ברמה העולמית להשכלה גבוהה המוקדש להכנתך להצלחה בכל תחומי החיים.

דירוג ופרסים

המכללה המקוונת הטובה ביותר באמריקה
רמת זהב - בית הספר להבחנה
האוניברסיטה המקוונת המובילה בוירג'יניה
המכללה הנוצרית המובילה באינטרנט

English Language Requirements

אשר את מיומנותך באנגלית עם מבחן Duolingo אנגלית! ה-DET הוא מבחן אנגלית מקוון נוח, מהיר ובמחיר סביר המתקבל על ידי למעלה מ-4,000 אוניברסיטאות (כמו זו) ברחבי העולם.

מיקומים

 • Lynchburg

  University Boulevard,1971, 24515, Lynchburg

שאלות