Keystone logo
Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

מבוא

תארים מקוונים מאוניברסיטת לבנון האמריקאית

קדם את הקריירה שלך עם תואר מקוון מהאוניברסיטה הלבנונית האמריקאית (LAU). התוכניות החדשניות שלנו מספקות את ההשכלה הדרושה לך כדי להצטיין בקריירה שבחרת ופותחות דלתות להזדמנויות בלתי מוגבלות.
עם מחויבות ליצירת קהילת למידה מגוונת ועשירה מבחינה תרבותית המספקת חווית השכלה גבוהה נגישה ללא קשר למיקומו של הסטודנט או הרקע הסוציו-אקונומי, LAU היא המקום שבו אתה יכול למצות את הפוטנציאל שלך. כסטודנט 100% מקוון, אתה יכול לחוות מצוינות אקדמית ותוכנית לימודים מודרנית עם פרספקטיבה גלובלית מגוונת.
האוניברסיטה האמריקאית הלבנונית פועלת תחת אמנה של מועצת העצר של אוניברסיטת מדינת ניו יורק ומוסמכת על ידי הוועדה להשכלה גבוהה של ניו אינגלנד (NECHE). 100% התוכניות המקוונות שלהם קיבלו אישור מועצת המנהלים ממחלקת החינוך של מדינת ניו יורק, כלומר תכנית הלימודים של הקורס עומדת בקריטריונים האקדמיים של אוניברסיטאות אחרות בארה"ב.

חקור את התוכניות שלנו

תוכניות מקוונות מואצות וממוקדות בקריירה

MBA במנהל עסקים גלובלי באינטרנט

התכוננו להצלחה כמנהיג עסקי אפקטיבי ואתי בקריירות ברחבי העולם. תואר שני במנהל עסקים מקוון משלב גישות הוראה עכשוויות, חוויות למידה ייחודיות ואפשרויות בחירה מגוונות כדי לספק חינוך עסקי חדשני ומתקדם. רוב הסטודנטים מסיימים את התואר תוך שנתיים, אך קיימת אפשרות ללימודים מואצים שבה תוכלו להכפיל את הקורסים ולסיים את הלימודים תוך 12-14 חודשים.
MBA מקוון ב-Business Analytics
לגשר על הפער בין ניתוח למנהל עסקים כדי להתכונן לתפקידי ניתוח עסקי מבוקשים. ה-MBA המקוון ב-Business Analytics מצייד אותך בכישורים הטכניים והידע הדרושים כדי לקדם את הקריירה שלך ולקבל מיומנויות אסטרטגיות, פתרון בעיות וקבלת החלטות חיוניות בעולם של היום. אין צורך בניסיון קודם בניתוח. זמינה אפשרות לימוד מואצת שבה תוכלו להכפיל את הקורסים ולסיים תוך 12-14 חודשים בלבד.

MBA מקוון בניהול שירותי בריאות

תואר ה-MBA המקוון בניהול בריאות חוקר סטטיסטיקות, נתונים ויזמות בתחום הבריאות המשתנה ללא הרף. בנוסף, התואר מספק אפשרויות בחירה מקוונות מגוונות המאפשרות לך לחקור את תחום הלימודים שבחרת תוך השגת כישורי ניהול יוצאי דופן שתוכל ליישם מיד בקריירה שלך. השלם את התואר שלך תוך שנתיים והפוך למוביל עולמי בניהול שירותי בריאות.
MS בינה מלאכותית יישומית מקוונת
השג את המומחיות הדרושה לך כדי ליישם, להעריך ולתרום לפיתוח טכניקות AI. ניתן להשלים את התוכנית תוך שנתיים בלבד ואין צורך בניסיון קודם בטכנולוגיית AI לקבלת קבלה. כסטודנט, תלמד מקוון מהפקולטה עם ניסיון אמיתי בטכנולוגיית AI בכיתה וירטואלית שתוכננה להתאים ללוח הזמנים שלך.

MS מקוון במדעי המחשב

פתח את מערכי הכישורים החדשניים הדרושים לך כדי להצליח בתחום הטכנולוגי הצומח במהירות במזרח התיכון ומחוצה לו. אתה תקבל הבנה מתקדמת של נושאים כמו ניתוח נתונים, בינה מלאכותית ולמידת מכונה ותיישם את מה שאתה לומד במגוון הקשרים גלובליים.
אונליין MS International Construction Management
פתח את הידע המתקדם בניהול ענף הבנייה הדרוש לך כדי להצליח בשוק הבנייה העולמי הצומח. בניגוד לתכניות ניהול בנייה אחרות, תואר זה מתמקד בינלאומית. אנו ממוקמים באופן ייחודי מבחינה גיאוגרפית ותרבותית כדי להציע תוכנית מקיפה המתמקדת בשוק הבנייה העולמי המתרחב.

תעודת אבטחת סייבר מקוונת

תעודה זו נועדה לספק הכשרה משופרת לאנשי IT, תוך שילוב מושגים ועקרונות בסיסיים עם חשיפה לטכנולוגיות ופתרונות חדשים. תקבל הבנה מעשית של סוגיות מפתח הקשורות לקריפטוגרפיה בסיסית, אבטחת רשת וזיהוי פלילי מחשבים.

תעודת בינה מלאכותית ומדעי נתונים מקוונים

קבל ידע מיוחד בבינה מלאכותית ומדעי נתונים תוך שישה חודשים בלבד. ניתן ליישם את תשעת הנקודות שנצברו באמצעות תוכנית התעודה לתוכנית MS במדעי המחשב המקוונת של האוניברסיטה. תוכלו לחקור תכנית לימודים מעמיקה הנלמדת על ידי סגל ורשת מנוסים ומגוונים עם סטודנטים בתכנית לתואר שני.

עובדות מהירות

 • במקום הראשון באוניברסיטה בלבנון לפי דירוג האוניברסיטה העולמית לשנת 2024
 • מס' 1 לתחזית בינלאומית בלבנון לפי דירוג האוניברסיטה העולמית לשנת 2023
 • מקום 22 בעולם הערבי לפי דירוג אוניברסיטת QS באזור הערבי לשנת 2023
 • מס' 2 לתעסוקה בוגרים בלבנון לפי דירוגי תעסוקה בוגרי QS 2022
 • 100% מעלות באינטרנט
 • 46,000 בוגרים ברחבי העולם

מדוע האוניברסיטה הלבנונית האמריקאית?

אנו מעצים את תלמידינו למצוא את דרכם להצלחה באמצעות מחויבות למצוינות בלימודים. הסגל הנכבד שלנו ואוכלוסיית הסטודנטים המגוונת יוצרים קהילה תחרותית ואכפתית המשתרעת על פני הגלובוס.

 • קהילה מגוונת בעולםאנו מחויבים ליצור קהילה מגוונת ועשירה תרבותית המספקת חינוך נגיש לכל.
 • תכנית לימודים מודרניתבאמצעות שיטות הוראה מודרניות וחוויות למידה מושכלות על התעשייה, תסיימו את הידע והמיומנויות הדרושים לכם לקידום בקריירה שלכם.
 • סגל בכירהפקולטה שלנו מצטיינת בהוראה, מחקר ושירות קהילתי, מביאה מומחיות בתעשייה וניסיון רלוונטי לכיתה המקוונת ומספקת תמיכה אחד על אחד.
 • הכנות לקריירהאנו ממליצים לך למצוא את התשוקה שלך ולאמץ את רוח היזמות של LAU. בוגרי LAU מעסיקים מאוד, כאשר 82% מהבוגרים מוצאים עבודה תוך שנה מסיום התואר.למד עוד אודותינו
 • למידה מקוונת גמישההצטרף לקהילה האקדמית התומכת שלנו, התחבר למדריכים שלך והתחבר לרשת סטודנטים מרחבי העולם. התוכניות המקוונות שלנו מספקות את האיכות הלימודית זהה למבצעים בקמפוס עם הגמישות הדרושה להצלחה.

להיות בלב הכל.

Προϋποθέσεις εισαγωγής στο πρόγραμμα

הפגינו את המחויבות והנכונות שלכם להצליח בבית הספר לעסקים על ידי בחינת ה-GMAT - הבחינה הנפוצה ביותר לקבלה המודדת את כישורי החשיבה הביקורתית וההיגיון שלכם.

הורד את חידון המיני GMAT כדי לקבל טעימה מהשאלות שתמצא בבחינה.

מיקומים

 • Lebanon

  Lebanon, לבנון

  • New York

   New York, ארצות הברית

   שאלות