Keystone logo
IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

מבוא

לגבי IU

בתור האוניברסיטה הגדולה בגרמניה, האוניברסיטה הבינלאומית למדעים יישומיים של IU היא ביתם של קהל סטודנטים מגוון העולה על 100,000 אנשים מלמעלה מ -153 מדינות . IU מתבלט בכך שהוא מציע תכניות תואר ראשון, מאסטר ו-MBA מוסמכות על ידי המדינה, כולן מועברות באנגלית ומאופיינות בגישה חדשנית.

התוכניות של IU זוכות להערכה רבה, ומתהדרות בשיעור המלצות מרשים של 96%. הם נועדו בכוונה לספק לתלמידים גמישות שאין שני לה במסע החינוכי שלהם. תוך מינוף פלטפורמה דיגיטלית משולבת במלואה וכלי למידה מתקדמים, IU מעניק לך 100% תואר מקוון המותאם ללוח הזמנים האישי שלך.

התוכניות של IU מתוכננות מתוך מחשבה על איש המקצוע העסוק: הן מספקות רמה חדשה של גמישות כך שתוכל לאזן בין לימודים לעבודה, לחיים או למשפחה. מדורג 5 כוכבים ב-QS, תוכניות התואר המקוון שלהם מאפשרות לך לזכות בתואר גרמני מכל מקום בעולם, במשרה מלאה או חלקית. עם הפלטפורמה הדיגיטלית המשולבת במלואה וכלי הלמידה החדשניים המשלבים טכנולוגיית AI כגון ChatGPT ו-Syntea, אתה יכול להתאים את מסע הלמידה שלך לצרכים וללוח הזמנים שלך. זו הסיבה ש-96% מהסטודנטים שלהם ממליצים ללמוד ב-IU.

למי שרוצה ללמוד ולגור בגרמניה, IU מציעה גם תכניות מעורבות בקמפוס בקמפוסים שלהם בברלין ובאד הונף. אתה יכול להפיק תועלת מלוח זמנים מובנה יותר, ועדיין ליהנות מגמישות מסוימת הודות לשילוב של הדרכות אישיות ולימוד עצמי מקוון. כך תוכלו לשקוע במדינה זרה, לבנות את הרשת החברתית והמקצועית שלכם ולחקור אפשרויות עבודה ולימודים. בתום הלימודים תהיו זכאים גם לויזה של 18 חודשים לאחר לימודים כדי להתחיל את הקריירה בגרמניה.

למידע נוסף על IU.

מה IU עושה אחרת

IU מספקת תוכניות איכותיות לתארים לתואר ראשון, שני ו-MBA עם גישה חדשה לגמרי. IU הקימה קמפוסים לסטודנטים שרוצים להשלים את לימודיהם במקום, אך גם מציעה תוכניות מקוונות ב-100% ללמידה מרחוק. סטודנטים מתאימים יכולים לשלב גם לימודים מקוונים וגם לימודים בקמפוס ולעבור בין השניים. בדרך זו, התלמידים אמורים להתפתח ברמה האישית והמקצועית ולסייע בקידום הקריירה שלהם באמצעות לימודים גמישים מכווני עתיד.

למה IU?

 • משתלם: תהנה מהנחות על שכר לימוד מקוון של עד 50%
 • אפשרויות תשלום גמישות: תשלומים חודשיים או תשלום מלא מראש
 • עמלות הכל כלול: חומרי הקורס כלולים, ללא דמי בקשה גמיש
 • התחל באינטרנט מיד ללא צריכת סמסטר קבועה
 • למדו וגשו לבחינות 100% באינטרנט , בקצב ובלוח הזמנים שלכם - גישה 24/7 לחומרי הלמידה הדיגיטליים של IU, בכל מקום שבו אתם מוכווני קריירה
 • IU מציעה תארים בתחומים מבוקשים, עם התמחויות
 • הקורסים משלבים תיאוריה ויישום מעשי באמצעות מקרי מקרים בעולם האמיתי
 • למד מאנשי מקצוע בתעשייה המומחים בתחומם

להצליח בעולם עם IU

עם IU, אתה יכול לפתוח דלתות להזדמנויות קריירה בכל רחבי העולם. התוכניות המוסמכות על ידי המדינה שלהם יציידו אותך בידע רלוונטי לתעשייה ובמיומנויות מבוקשות כדי שתוכל להתבלט בשוק העבודה העולמי. לימודים ב-IU גם נותנים לך גישה לשירותי הקריירה המקוונים והאירועים הבלעדיים שלהם ומחברים אותך לרשת הגלובלית של שותפים אקדמיים שלהם כדי שתוכל ללמוד בארה"ב, קנדה או אוסטרליה.

IU: מיועד לדרישות השוק העולמי

הלימודים ב-IU מאפשרים קריירה בסביבה גלובלית ואנו מקבלים בברכה סטודנטים מכל רחבי העולם. IU יכין אותך לקריירה הבינלאומית שלך עם תוכן חינוכי רלוונטי בינלאומי ותשים לב היטב לספק לך פרספקטיבה בינלאומית הן עבור מודולי ניהול כללי והן עבור תוכן ספציפי לנושא. IU מקנה את הלך הרוח הבינלאומי שלהם בכל ומכין את הדור הבא של אנשי מקצוע לעסקים גלובליים.

94% מבוגרי IU מוצאים עבודה בשלושת החודשים הראשונים לסיום הלימודים ולאחר שנתיים, ל-80% בממוצע יש אחריות ניהולית. תוצאות מצוינות אלו מבוססות על העובדה שבנוסף למומחיות המקצועית בהוראה, הן מתמקדות בהכשרת יכולות חברתיות ובין-תרבותיות.

המשימה של IU

מה שמניע את IU, זה מה שמניע אותך: IU מעצבת את התוכניות שלה כך שיהיו כמה שיותר גמישות וחדשניות - מבלי לוותר על האיכות. הם מספקים מומחיות מומחית וחומרי למידה חדשניים, כמו גם התמקדות בשירותי סטודנטים מצוינים ובייעוץ מקצועי. התוכניות של IU מספקות ידע ספציפי לנושא ומיומנויות רכות עם גישה מכוונת עתיד וכלים דיגיטליים להכנת בוגרים לעולם העסקים הבינלאומי.

סמינר מקוון ושאלות ותשובות בחינם

סמינר מקוון: לימוד מקוון עם IU 18:00 - 19:00 (CEST)

דרישות אשרה

• סטודנטים המתכננים לבצע את כל לימודיהם באופן מקוון באמצעות הקמפוס הוירטואלי של IU, אינם צריכים לקבל אישור שהייה - ללא קשר לאזרחותם.

מלגות ומימון

הבטח את קריירת החלומות שלך - תהנה מחסכון של עד 50%!

הצטרף לתוכנית המקוונת המוסמכת של IU וחסוך עד 50% משכר הלימוד שלך.

עם הקמפוס המקוון החדשני של IU ומשאבי הלמידה הדיגיטליים, תקבל גישה לחינוך במחיר סביר ואיכותי.

החלק הכי טוב? אתה מחליט מתי להתחיל!

* הערה: הנחה יוצאת דופן זו חלה אך ורק על מודל הלימוד המקוון. לקבלת תובנות על הנחות לימודים בקמפוס, פנה לצוות היועץ ללימודים של IU.

דירוגים

הסמכות, דירוגים וחברות

הַאֲמָנָה

האוניברסיטה הבינלאומית למדעים יישומיים של IU קיבלה הסמכת מערכת מ-EQAR, FIBAA, מועצת ההסמכה הגרמנית, המועצה הגרמנית למדע ומדעי הרוח ו-WES קנדה. המשמעות היא שהקורסים, הפקולטה וחומר ההוראה שלהם תואמים כולם לסטנדרטים המחמירים שנקבעו להם והם יכולים כעת להסמיך את התוכניות שלהם.

Cambridge Assessment חינוך בינלאומי / תעודת בגרות A-Levels

IU הוא השותף הראשון באוניברסיטה המקוונת של תעודת בגרות A-Levels של קיימברידג' אינטרנשיונל. כעת יש לסטודנטים הזדמנות לזכות בתעודת בגרות תוך כדי לימודים לתואר ראשון - ללא עלות נוספת. ה-A-Levels הוא קורס ייחודי בן 12 חודשים עם עומס של 150 שעות, אותו אתה לוקח לצד קורסי התואר הראשון. ה-A-Levels מסתיים בבחינה שניתן להיבחן שוב אינסוף פעמים.

פרסים ודירוגים

IU היא האוניברסיטה הגרמנית הראשונה שקיבלה 99/100 בדוח QS Stars, אבל היא גם הגיעה למקום הראשון ב-6 מתוך 25 קטגוריות בדירוג האוניברסיטאות הגדולות בגרמניה לפי CHE. לאחרונה תוכניות ה-MBA המקוונות של IU דורגו במקום ה-26 באירופה בדירוג QS Online MBA היוקרתי, הישג והכרה מרשימים על הבמה הבינלאומית.

חברות

IU חבר באגודת בוגרי עסקים, קונסורציום למידה מקוונת, AASCB ובקואליציית החינוך העולמית של אונסק"ו. חברות אלה נותנות להם קשרים למוסדות אחרים, חברות וארגונים לא ממשלתיים, כמו גם תוכניות לתואר ראשון וקורסים לפיתוח למידה לאורך החיים. על ידי מינוף טכנולוגיה מתקדמת, IU עוזר לסטודנטים הזקוקים להמשיך בלימודיהם ולעסוק בלמידה לכל החיים.

הכרה גלובלית ושותפים אקדמיים

הכרה עולמית

מכיוון ש-IU מוכרת על ידי WES Canada ו-US, ניתן להמיר את התארים שלהם לנקודות בהתאם לסטנדרטים אקדמיים מקומיים במערכת נקודות ההגירה הקנדית ובתוכנית הערכת ההגירה האמריקאית. באפריל 2023, IU הפכה לאוניברסיטה הגרמנית הראשונה שחברה באיגוד האוניברסיטאות ההודיות (AIU), הרשות הציבורית היחידה בהודו שמבררת מוסדות זרים. המשמעות היא שתוכניותיהם בקמפוס מוכרות על ידי מעסיקים ברחבי הודו ומדינות חבר העמים האחרות.

שותפים אקדמיים

באמצעות שותפויות עם מוסדות אקדמיים מכל רחבי העולם, IU מציעה דרך משתלמת יותר לסטודנטים ללמוד ולגור בחו"ל. ברית IU Study Abroad Alliance מאפשרת לסטודנטים להתחיל תואר מקוון ב-IU ולהשלים אותו באוניברסיטה שותפה בארה"ב, קנדה, אוסטרליה או אירופה, שם ישנן הזדמנויות קריירה בשפע.

עדויות סטודנטים

מיקומים

 • Berlin

  Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

  שאלות