Keystone logo
International Open University

International Open University

International Open University

מבוא

אודות

מייסד ונשיא האוניברסיטה: ד"ר בילאל פיליפס

סטודנטים: האסלאמית 284,877 אוניברסיטת באינטרנט (שטר חוב) הוא פרי יוזמתם של ד"ר בילאל פיליפס, שחזה מוסד שייתן באינטרנט, אינטנסיבית, לתואר ראשון ושני תוכניות לחלוטין לימוד חינם.

משימה

"הפיכת ידע איסלמי אותנטי זמין לעולם דרך האינטרנט אך ורק לשם ההנאה של אלוהים היא מטרת חיים אצילה משימה בהחלט שווה להקריב את כל האנרגיות של אחד ואמצעים" (ד"ר בילאל פיליפס, מייסד ונשיא האוניברסיטה, אוניברסיטת באינטרנט האסלאמית).

האוניברסיטה באינטרנט האסלאמית (שטר חוב) שואפת להעניק גישה גלובלית ראשון באיכות, בוגר ותוכניות חינוך ברמה לתואר שני לתלמידי כמעט ללא תמורה. המשימה שלה היא ". שנה את האומה המוסלמית ומצב בעולם באמצעות חינוך מתאים" העקרונות שעליו שטר החוב מתבסס הם:

ידע: קוראן סונה

אלוהים אמר, "אכן זה הוא רק ידע בקרב משרתיו מי באמת חוששים אללה." (35:28) שלום הנביא האחרון וברכות של אללה עליו אמר, "שוחרי ידע חובה על כל מוסלמי."

נגישות

האוניברסיטה באינטרנט האסלאמית מספק הזדמנות פז לגשת איכות לתואר ראשון, לתואר וקורסים ברמה לתואר שני, בכל מקום אנשים עשויים להיות ואת כל אימת שירצו, מבלי לנסוע לחו"ל או אפילו לעזוב את גבולות מבתיהם. מטרתו היא לאפשר חינוך לכל אחד, מכל מקום, בכל עת.

הנביא האחרון אמר, "אם מישהו נוסע על כביש בחיפוש אחר הידע, אללה יגרום לו לנסוע על אחד הכבישים לגן עדן."

Affordability

שטר החוב ממחיש את המחויבות המתמשכות שלה בהפצת הידע המועיל על ידי התקדמות מתוך קורסי הסמכה חופשיים לחלוטין ו דיפלומת רמה על של מעלות מוכרות ראשון חינם לימוד בתחומים שונים של לימוד לתואר שני. ובכך, מה שהופך את ההשכלה הגבוהה בקלות הסבירה ברחבי עולם לטובת האנשים, קהילותיהם והאנושות בכלל. שכר לימוד חינם לכל התלמידים מספק גישה שווה לחינוך כי מעטים יכלו להרשות לעצמם אם הם היו להשתתף המוסדות המסורתיים להשכלה גבוהה ברחבי העולם.

אלוהים אמר, "Say: האם אלה שיודעים שווה למי שלא יודע?" (39: 9)

COMMUNITY

אף לא תלמיד יהיו מנועים מללמוד באוניברסיטה באינטרנט האסלאמית ללא קשר לרקע שלו או שלה דתי, אתני או חברתי. שטר החוב מאשר כי שעריו יישארו פתוחים לכל, ללא קשר לגבולות הקיימים בעולם האמיתי. זה כבר הוליד קהילה גלובלית של למעלה מ -180,000 תלמידים המבקשים ידע איסלמי מלהסתיים 224 מדינות.

אלוהים אמר, "פעולה אחד עם השני בצדקה וצדקה ... "(5: 2)

האסלאמית אתיקה

זוהי האמונה היסודית של האוניברסיטה באינטרנט האיסלמית כי המורה המוסלמי שונה במהותה מורה שרק קורית להיות מוסלמי. כמו כן, התלמיד המוסלמי צריך להיות שונה במובהק מסטודנט אשר קורה כל כך להיות מוסלמי. שטר החוב מצפה מכל תלמידיה, אנשי סגל מנהלי ומתנדבים לתפקד בתפקידים שלהם ושדות בראש ובראשונה כמוסלמים. במידה ויעשה זאת תהיה כרוך באופן טבעי שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של יושרה, כנות ואחריות אישית.

The Last הנביא אמר, "ואכן, אללה אוהב מכל אחד מכם שבכל פעם שהוא עושה עבודה כי נעשתה על פי מיטב היכולת שלו או שלה."

איכות יישומים

האוניברסיטה באינטרנט האיסלמית מחויבת לספק חוויית והאקדמיים איכותיים, מתאים בהיקפה ועומקו, להעביר את הידע האיסלמי האותנטי ומעשי, ובאותו הזמן לאפשר לתלמידים שלה כדי להתמודד עם האתגרים העכשוויים של המאה ה -21 על ידי מתן לימודים אחרים כגון פסיכולוגיה, חינוך או אוצר. שטר חוב יעריך מחדש להעריך כל היבט של המודל האקדמי שלה על בסיס קבוע ולא רק לעודד את תלמידיה ללמוד בחריצות, אלא גם להדגיש כי הם חייבים לשאוף כמיטב יכולתם לשים את הידע שנצבר לפועל.

הנביא האחרון אמר, "הכי טוב מכם הוא אחד שלומד את הקוראן ומלמד אותה לאחרים." הוא גם אמר, "הכי טוב מכם הוא אחד הכי מועיל לאנשים." התלמיד של הנביא האחרון, אבן Mas "ואוד אמר," נהגנו ללמוד ידע ושימוש בו יחד. "הקשורים האימאם Sufyaan ATH-Thawree כי כנער, כשהחל להשתתף בשיעורים, אמו יעץ לו," אם אתה כותב את 10 המילים שלך אמונה לא השתפרה, לבדוק את עצמך. "

היסטוריה

האוניברסיטה באינטרנט האסלאמית (שטר חוב) הוא פרי יוזמתם של ד"ר בילאל פיליפס, שחזה מוסד גבוה-learning המציעה תוכניות לתואר ראשון באינטרנט אינטנסיבי בוגר כי הם לחלוטין ללא שכר הלימוד.

המסע של שטר החוב שהחל בשנת 2007 עם השקת קורסי תעודה מקוונת ללא שכר לימוד בקמפוס הפתוח שלה. בשנת 2010, לאחר רק 3 שנים, רווק הלימוד ללא הראשון של תכנית לאמנויות (BA) הושק גם. האוניברסיטה עכשיו יש שבע מכללות מציעות תוכניות תואר מוסמכות מקוונות: מכללה אקדמית לחינוך, מכללה האיסלמית הכלכלה, מכללת הבנקאות ומימון, המכללה לפסיכולוגיה, המכללה ללימודי האיסלאם, המכללה למנהל עסקים, המכללה טכנולוגיית מידע, ואת המכללה שפה ערבית ובלשנות. במחצית השנייה של אשר מציע קורסים מחוברים על ידי גמביט, סומלילנד והוסיף גינאה Bissau.In, המרכז לשינון הקוראן הגלובלי של שטר החוב מציע הזדמנות ייחודית לסטודנטים על פני הגלובוס כדי ללמוד את הקוראן באינטרנט.

מיקומים

  • Banjul

    Islamic Online University (Gambia) 21 Kanifing Mosque Road, P.O. Box 2340, Kanifing South, KMC, The Gambia, , Banjul

    שאלות