Keystone logo
© TESS
Grace Education

Grace Education

Grace Education

מבוא

במשך כמעט עשור, Grace Education הוא מכון מוביל של לימוד אלקטרוני לסטודנטים ואנשי מקצוע המשלב ייעוץ קבלה והכנה לבחינות כניסה למכללות, עסקים ובוגרי לימוד עם שירותי השמה תעסוקתית, ייעוץ לניהול קריירה והכשרה לפיתוח מנהיגות לטיפוח אקדמאים לכל החיים. התקדמות והתפתחות מקצועית מתמשכת.

הגשת מועמדות למכללות, תואר שני במנהל עסקים, בית ספר לעסקים או לימודי תואר שני (אומנויות ומדעים, חשבונאות, אדריכלות, משפטים, רפואה, תוכניות סיעוד וכו ')?

מחפש עבודה ו / או מקווה לשנות קריירה?

תן לנו לעזור לך למצוא את הדרך שלך ולהגיע לאן שאתה רוצה להגיע.

תן לנו לעזור לך לבצע את הבחירות הטובות ביותר בתחום החינוך והקריירה.

למד והפוך להיות הטוב ביותר שלך עם Grace Education .

מבוא

Grace Education מציעה שירותי ייעוץ קבלה מקצועיים דיגיטליים, מותאמים אישית ומקיפים, ומכשירים לבחינות כניסה להדרכת סטודנטים בכל שלבי המכללה, עסקים, מאסטרים ובוגרי קבלה לבתי ספר בוגרים (אמנויות ומדעים, חשבונאות, אדריכלות, הנדסה, משפטים, רפואי, תוכניות סיעוד וכו ') במשך כמעט עשור.

ב- Grace Education אנו יותר מסוכנות ייעוץ קבלה חד פעמית מסורתית. שלא כמו שום ייעוץ קבלה אחר, היועצים ואנשי המקצוע שלנו מהרווארד וממוניטין אחרים בעולם, מוסדות בינלאומיים ממשיכים להיות נוכחים עבור התלמידים שלנו הרבה אחרי שהם מקבלים קבלה לבית הספר. אנו אחד הבודדים המציעים שירותי פיתוח קריירה מקצועיים רשמיים, אימון מנהיגות ושירותי השמה בתעסוקה. הצבנו בהצלחה מועמדים עם חברות סטארט-אפ מבטיחות, חברות בעלות מדרגה בינונית והון גדול של חמש מאות ארגונים, כולל אפל, גוגל, מיקרוסופט ואחרות.

כל בחירה והחלטה אקדמית לאחר מכן משפיעות על הקריירה המקצועית העתידית של הסטודנט. המשימה שלנו היא להדריך ולאמן סטודנטים לאורך כל חייהם בזמן שהם מנווטים את ההתקדמות האקדמית והמקצועית האישית שלהם.

משימה

Grace Education מלווה את התלמידים לאורך כל חייהם האקדמיים והמקצועיים ומעניק השראה לטובים ביותר בכל אחד לחפש את הטוב ביותר עבור כולם.

ההיסטוריה שלנו

נוסדה בשנת 2012 על ידי יועץ קבלה לשעבר לאישור קבלה, בוגר אוניברסיטת הרווארד ובית הספר לכלכלה בלונדון, כמו גם המחבר שפרסם ניו יורק טיימס, Grace Education הינה ייעוץ קבלה לתואר ראשון, MBA, ובוגרי לימודים, הכנת בחינות כניסה, סוכנות להצבת תעסוקה. ומכון לפיתוח מנהיגות.

מאז הקמתה, Grace Education מטפחת רשת בינלאומית הולכת וגוברת של יועצים משכילים בעיקר של אייבי ליגה עם רקע מקצועי מגוון שהפגינו מחויבות מוכחת וחזקה הן לחינוך והן לתעסוקה. כל תלמיד ואיש מקצוע שבוחר Grace Education מוגדר כמאמן אישי. לאחר מפגשי סיעור מוחות ראשוניים, המאמן והתלמיד של Grace Education מגדירים אסטרטגיה עם יעדים קצרים, בינוניים וארוכי טווח.

הערך המוסף שלנו

Grace Education אנחנו עושים הרבה יותר מסתם ייעוץ קבלה. שלא כמו חברות ייעוץ מסורתיות, אנו מציעים שירותי ניהול מקצועיים, ייעוץ לפיתוח מנהיגות ושירותי השמה תעסוקתיים עבור אנשי מקצוע זוטרים, בינוניים ובכירים המעוניינים להתקדם בקריירה או לעבור ללימודי תואר שני או משרות חדשות. איננו רואים פשוט את יעדי החינוך והתעסוקה של המועמד כמשימות נפרדות ונבדלות לחלוטין. נהפוך הוא, Grace Education יחד עם ה- OECD, כלכלנים רבים, מדעני חברה ומומחים אחרים סבורים כי חינוך ותעסוקה קשורים תמיד. פירוש הדבר באופן קונקרטי הוא שאם תלמיד תיכון בוחר Grace Education , יש לנו את הכלים והמשאבים לא רק ללוות אותו להגיע ליעדי קבלה בקולג ', אלא אנו זמינים גם לעזור לו בחיפוש התמחות בקיץ, חיפוש תעסוקה לאחר סיום הלימודים. מאוניברסיטה, ייעוץ קבלה לבתי ספר בוגרים וכן חיפושי עבודה בדרג אמצע עד בכיר לאחר מכן. במילים אחרות, Grace Education ממוקם כדי ללוות תלמידים כמו גם אנשי מקצוע למפות ולבצע פיילוט של כל מסלולם האקדמי והמקצועי החל מהתיכון או בכל נקודה בחייהם.

עד היום הצלחנו. מאז הקמתה, Grace Education הדריכה את הסטודנטים שלה להתכונן בצורה הטובה ביותר לתהליך קבלה למכללות ואוניברסיטאות, כמו גם ללוות אנשי מקצוע זוטרים, בינוניים ובכירים המבקשים להתקדם בקריירה או לעבור ללימודי תואר שני או למשרות חדשות.

נתונים סטטיסטיים עיקריים

שיעור קבלה של 97% למכללות, תואר שני במנהל עסקים, תואר שני ותואר שני כולל: הרווארד, קולומביה, אוניברסיטת שיקגו, וורטון, EM ליון, וורוויק, HEC ורבים אחרים.

מאז 2012, לקוחות Grace Education צברו מעל מיליון דולר במלגות מבתי ספר עסקיים ומבוגרים מכל רחבי העולם.

איך Grace Education מלווה אותך

מוקצה לך מאמן אישי שיעזור לך לסיעור מוחות, לחזות, לאסטרטגיה ולבצע את תוכנית הפעולה הייחודית שלך בכדי שתקבל תוכניות לעסקים או ללימודי תואר שני (אמנות ומדעים, חשבונאות, אדריכלות, הנדסה, פיננסים, משפטים, רפואה, תוכניות סיעוד , וכו.). אצל גרייס לעולם לא נוטשים אותך אחרי שתקבל הודאה. אנו לצידך לעזור לך גם לשקף ולבנות את מסלול פיתוח הקריירה שלך במהלך לימודי התואר השני ואילך.

141541_pexels-photo-3769021.jpeg

מדוע לבחור בנו?

97% מהתלמידים שלנו התקבלו לתוכניות מובילות לפי בחירתם. בתי ספר שמעניקים קבלה כוללים את הרווארד, קולומביה, סטנפורד, וורטון, LBS, INSEAD, HEC, ESSEC, EM Lyon, ESCP Europe, ורבים אחרים. אין נוסחת קסם. אנחנו פשוט עובדים איתך לילה ויום על כל היבט של היישום שלך כדי להדגיש את נקודות החוזק הייחודיות שלו, ובכך למקסם את סיכויי הקבלה שלך.

תמחור

50% - 60% פחות מזה של המתחרים המובילים. המחירים שלנו משקפים במדויק את הערך של המוצרים והשירותים שלנו למידה אלקטרונית. דעו כי מחירים יקרים אינם מציעים שום ערובה לקבלה.

שירותי מפתח

 • ייעוץ מאמרי יישומים
 • אימון ראיונות קבלה
 • ייעוץ למכתב המלצה
 • התייעצות מקצועית עם קורות חיים
 • מלגה / חיפוש מלגות / ייעוץ יישומים
 • ייעוץ קבלה לרשימת המתנה
 • הכנה למבחן כניסה
 • ייעוץ קבלה ל- TOEFL
 • ייעוץ קריירה והשמה

מיקומים

 • Paris

  6, rue Polonceau, 75018, Paris

שאלות