Keystone logo
FutureLearn

FutureLearn

FutureLearn

מבוא

למדו מיומנויות חדשות ברשת עם המחנכים המובילים

למד 100% באינטרנט עם אוניברסיטאות ברמה עולמית ומומחים בתעשייה. לפתח את הקריירה שלך, ללמוד מיומנות חדשה או לרדוף את התחביבים שלך עם קורסים מקוונים גמישים.

מדוע FutureLearn ?

למד כל דבר

בין אם תרצו להתפתח כמקצוען או לגלות תחביב חדש, יש קורס מקוון לזה. אתה יכול אפילו להמשיך את הלמידה שלך באמצעות תוכניות ותארים מקוונים.

למדו יחד

הצטרף למיליוני אנשים מרחבי העולם הלומדים יחד. למידה מקוונת קלה וטבעית כמו צ'אט עם קבוצת חברים.

למדו עם מומחים

פגוש אנשי חינוך מאוניברסיטאות מובילות ומוסדות תרבות, שישתפו את החוויה שלהם דרך סרטונים, מאמרים, חידונים ודיונים.

כוחה של למידה חברתית: דרך יעילה ללמוד

FutureLearn מציע לך דרך חדשה וחזקה ללמוד באינטרנט. כל קורס תוכנן על פי עקרונות של למידה יעילה, דרך סיפור סיפורים, דיון, למידה גלויה ושימוש בתמיכה קהילתית לחגיגת ההתקדמות.

למידה דרך סיפור סיפורים

כל אוניברסיטה שותפה עיצבה חווית למידה שלמה, שהוצגה על ידי אקדמאים מובילים בתחומם. במקום לשדר הרצאות ארוכות בכיתה, רעיונות מוצגים באמצעות קטעי וידאו ומאמרים באיכות גבוהה. לאחר מכן תוכלו לדון במה שלמדתם, לבדוק את הידע החדש שלכם באמצעות חידונים אינטראקטיביים המציעים תגובות מועילות והזדמנות לנסות שוב אם תשובה שגויה. כל קורס מספר סיפור, צעד אחר צעד, עם אתגרים וטיפים מועילים לאורך הדרך, לבחון ולבנות את ההבנה שלך.

דיון ללמידה

אנו לומדים בצורה הטובה ביותר כאשר אנו משתפים ומתלבטים עם רעיונות אחרים עם רעיונות לומדים, להבין את החוויות והפרספקטיבות השונות שלהם ולמלא את החסר בידע שלנו. אבל לא כולם אוהבים להיות חברתיים, ולכן במקום לשלוח את הלומדים שלנו לפורומי דיון נפרדים, תוכלו להוסיף את התגובות שלכם לצד התוכן.

אתה יכול להתחיל לקרוא את מה שיש לאנשים אחרים לומר על הנושא ואז להצטרף כשאתה מוכן. אם אתה אוהב במיוחד הערה, אתה יכול לבחור לעקוב אחר המחבר שלה, כך שתוכל למצוא בקלות את האנשים וההערות שהכי מעניינים אותך.

נבנה על המושגים האלה של 'דיון בהקשר' ו'עקוב 'במהלך החודשים הקרובים כך שלמידה חברתית תרגיש פחות כמו שיחה מאולצת ויותר כמו צ'ט עם חברים על הרעיונות שלך ועל מה שלמדת.

למידה גלויה

אחת הדרכים לשפר את הלמידה היא להראות את התהליך כך שתדעו מה הולך הלאה, היכן אתם נמצאים בקורס ועד כמה הגעתם. רשימת המטלות נותנת סקירה כללית על הקורס, הצגת הפעילויות בכל שבוע ושמירה על התוצאות שהשלמת.

דף הפרופיל מספק סיכום של הפעילות שלך, כולל הקורסים שלך וכל ההערה שהגבת. אנו נרחיב אותם עם שלטי שילוט נוספים לקראת הקורס ואינדיקציות להתקדמותך.

למידה הנתמכת בקהילה

מודל שיעורי הדרכה אינטנסיבי לא יכול לעבוד בקורסים בחינם בהיקפים גדולים, ולכן עלינו להציע תמיכה מקוונת ללא רשת גדולה של מורים. הפיתרון הוא לרתום את כוחה של הקהילה, שם הלומדים יכולים לעשות שימוש מיידי בכישוריהם החדשים שנרכשו על ידי שיתוף הידע שלהם עם בני גילם.

מעקב אחר לומדים אחרים הוא חלק ממערכת עוצמתית שאנו בונים שתאפשר לך להכיר בתרומות טובות ולקדם אנשים המציעים עצות מועילות, ולפתח את המוניטין שלך. בדרך זו, ההצלחה נובעת לא רק מהעברת מטלה והשלמת קורס, אלא גם FutureLearn לקהילה FutureLearn .

למידה חברתית בהיקפים גדולים

כל הגישות הללו צריכות לעבוד עם מספר עצום של לומדים כך שההערות לא סתם עוברות, וניתן לבנות מוניטין לאורך זמן. זו הסיבה שהחלטנו ליצור פלטפורמה חדשה למידה חברתית בהיקף מסיבי, תוך שימוש במומחיות של האוניברסיטה הפתוחה, ה- BBC, מעצבי המדיה החברתית, כמו גם שותפינו ב- FutureLearn . זו דרך חדשה ללמוד.

הערות

למידה נראית מעוצבת בהשראת עבודתו של ג'ון האטי, למידע נוסף, בקר בicht-learning.org.

מודל התמיכה בקהילה מגיע מיצירה של דיאנה לורילארד על מסגרות שיחה ללמידה פורמלית.

138409_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg
Brooke Cagle / unsplash

באמצעות FutureLearn

בחר קורס

גלוש ברשימת הקורסים שלנו כדי למצוא משהו שתרצה ללמוד עליו. יש לנו קורסים במגוון נושאים ותמיד מוסיפים עוד. הקורסים משתנים באורך. רובם אורך שישה עד עשרה שבועות, אך יש לנו גם כמה קורסים קצרים יותר של שבועיים ושלושה שבועות.

קרא ביקורות על קורסי FutureLearn כדי לראות כיצד לומדים אחרים נהנים ללמוד מקוונים באמצעות FutureLearn .

אולי כדאי להזמין חבר לקחת איתך חלק? אתה יכול לעשות זאת באמצעות דוא"ל ומדיה חברתית כשאתה מצטרף.

למדו בחינם, שדרגו או קנו ללא הגבלה

אתה יכול לבחור כיצד ללמוד על הקורסים המקוונים המקוונים שלנו. להלן ההבדל בין למידה בחינם, שדרוג וקנייה ללא הגבלה:

חופשי

גישה לקורס למשך הזמן שלו + 14 יום, ללא קשר למועד ההצטרפות

שדרג

  • גישה לקורס כל עוד הוא קיים ב- FutureLearn
  • גישה למבחני קורס אם יש כאלה
  • תעודת הישג או הצהרת השתתפות מודפסת ודיגיטלית כשאתה זכאי

ללא הגבלה

  • גישה לבחירתך מבין מאות קורסים ובחינות מקוונות מקוונות למשך שנה
  • תעודת הישג דיגיטלית להדפסה בכל הקורסים הקצרים ברגע שאתה זכאי
  • החופש לשמור על תוכן של אחד מהקורסים שזכית בהם תעודת הישג דיגיטלית
  • הגמישות להשלמת הקורסים הקצרים בזמנכם תוך שנה

הצג את עצמך

בזמן שאתה מחכה שהקורס יתחיל, תוכל למלא את דף הפרופיל שלך כך שלומדים אחרים יוכלו לגלות עליך יותר. אתה יכול למצוא את הפרופיל שלך בתפריט בצד שמאל למעלה של המסך.

אנו נשלח לך דוא"ל כדי ליידע אותך מתי הקורס יתחיל. אם נרשמת זמן רב מראש, אנו נשלח לך גם דוא"ל 'חודש ללכת', שיעזור לך להתכונן לקורס.

התחל את הקורס

לאחר תחילת הקורס יופיע קישור בלוח המחוונים של הקורסים שלך. זה ייקח אתכם לקורס רשימת 'לעשות', אשר יראה לכם מה לעשות בהמשך.

לעשות

קורסי FutureLearn מחולקים לשבועות. אלה כוללות פעילויות שונות שעליך לשאוף להן להשלים במהלך השבוע, כל אחת בנויה מרצף של צעדים פשוטים, כדי לעזור לך ללמוד. לכל שבוע ניתן שם תיאורי, כך שתמיד יודעים מה צפוי ותוכלו אפילו לנווט ביניהם, לראות מה עולה, או להתעדכן מההתחלה אם תאחרו להתחיל.

סרטונים, אודיו ומאמרים

אתה יכול ללמוד על ידי צפייה בסרטונים, האזנה לאודיו וקריאת מאמרים. אחרי רבים מהצעדים האלה אחריהם חידונים קצרים שיעזרו לכם לבדוק שהבנתם.

הערות בשוליים

בכל מאמר, וידאו או קטע שמע יש מרחב המאפשר ללומדים להגיב ולשאול שאלות. זה מופיע בשוליים במסכים גדולים או מתגלה למטה על מסכים קטנים.

תוכלו לדון זה בזה בנושאים ומחנכים יציעו הדרכה ותשובות לשאלות. לחץ על כפתור התגובה כדי להצטרף לשיחה.

סמן כמושלם

יש מתג בסוף כל שלב שמאפשר לסמן אותו כשלם. זה מעדכן את רשימת 'לעשות', אך השארת הכיבוי לא מונעת ממך להמשיך לשלב הבא. אם אתה לא בטוח שהבנת משהו כראוי, אתה יכול לעזוב אותו ולחזור אליו אחר כך.

דיון

מדי פעם תיתקל בצעד דיוני, בו יינתן לנו נושא לדבר עם עמיתים לומדים. לדבר על רעיונות זו דרך ממש נהדרת ללמוד ולגבש מידע, אז תן לזה ללכת, גם אם אתה מוצא את זה מרתיע!

פעילות

רוצה לגלות על מה כולם מדברים כרגע? עבור לדף פעילות הקורס כדי לראות אילו שאלות אתה יכול לעזור לענות ואילו נושאים נידונים.

תשובות

ברגע שתתחיל להגיב, סביר להניח שתקבל תשובות מלומדים אחרים. תראה את אלה בדף התשובות. תקבל גם התראות דוא"ל כך שלעולם לא תחמיץ תשובה.

לעקוב אחר

הבחין במישהו שמעלה נקודות מעניינות ושואל שאלות נהדרות? לחץ על כפתור 'עקוב' בדף הפרופיל שלהם ותוכל לסנן את הדיונים כך שיכלול את האנשים שאתה הכי מתעניין בהם. אם מישהו עוקב אחריך ואתה עוקב אחורה, אתה יכול ללמוד יחד.

חידונים

פעילויות רבות יכללו חידון, רגע להשהות ולבדוק עד כמה הבנת היטב את נקודות המפתח מהסרטון או המאמר הקודם לפני שתמשיך הלאה. החידונים לא נקבעים, אתה מקבל מספר בלתי מוגבל של ניסיונות בכל שאלה ואנחנו נותנים לך משוב ורמזים בכל צעד.

בדיקות

אם שדרגתם את הקורס תוכלו להיבחן. המבחנים עובדים באותה צורה של חידונים אך מבחני הניקוד מוגבלים לשלושה ניסיונות. אלה נחשבים לכיוון הכללי שלך ונועדו לבחון את הידע שלך. אנו ניתן לך שלוש נקודות אם תקבל שאלה בפעם הראשונה, שתיים בניסיון השני שלך ואחת בשלישית שלך.

משימות

רבים מהקורסים שלנו מציעים לכם גם את ההזדמנות לבצע מטלות ולקבל משוב של לומדים אחרים על הקורס. לכל מטלה יופיעו הוראות ברורות כיצד לכתוב או ליצור את המטלה, וכן לתת משוב בונה לאחרים. זו הזדמנות נהדרת להוציא לפועל את מה שלמדתם ולקבל טיפים לשיפור.

השלמת הקורס

לאחר שתסיים את הקורס, אם שדרגת ועומדת בדרישות לתעודה, תקבל תעודה דיגיטלית ובהמשך תעודה מודפסת שתעזור לך להפגין את למידתך.

אם לא שדרגתם עדיין יש לכם סיכוי לסיים את הקורס. אם תשדרג תוכל לחזור ולהשלים כל בדיקות על מנת לקבל תעודה.

בחר את המנה הבאה

חינוך הוא זיהומיות: אנו בטוחים שתיהנו כל כך מחווית FutureLearn , FutureLearn לקורס אחר עוד לפני FutureLearn הראשון FutureLearn !

הסמכות

בעל הסמכת EFMD Equisבעל הסמכת AMBAבעל הסמכת AACSB

מיקומים

  • London

    1-11 Hawley Crescent, , London

תוכניות

המוסד מציע גם:

שאלות