Keystone logo
© ©Flexible Learning with Falmouth University
Flexible Learning with Falmouth University

Flexible Learning with Falmouth University

Flexible Learning with Falmouth University

מבוא

הוקם בשנת 1902, בעבר היינו בית הספר לאמנות של פאלמות ', מכללת פאלמות' לאמנות ועיצוב, ובמכללת אוניברסיטת פאלמות '. השגנו מעמד אוניברסיטאי מלא בדצמבר 2012 ודורגנו בזהב במסגרת הצטיינות הוראה (TEF) 2017.

אוניברסיטת Falmouth יש כיום מעל 4700 תלמידים מרמת הקרן, כדי דוקטורט נמשך מ -100 מדינות ברחבי העולם. הסטודנטים רשומים ב -54 קורסים; מארכיטקטורה לאנימציה, יזמות עסקית למחשוב, אופנה לעיתונות.

הם נהנים מהוראה ברמה עולמית ומתקנים חדישים. בכל המקצועות הנלמדים בפאלמות ', מטרתה המרכזית של האוניברסיטה היא לספק לסטודנטים את הכישורים לקבל עבודה נהדרת ועם ביטחון יזמי להפוך את רעיונותיהם להצלחה מסחרית. מהיום הראשון, התלמידים שלנו לומדים לפתח את היצירתיות שלהם, את כישורי היזמות ואת הידע בענף. עם סיום לימודיהם הם מוכנים ומוטיבציה להצטרף לתעשיות היצירתיות המרגשות והמרהיבות. לא רק שהבוגרים שלנו מקבלים משרות נהדרות - שיעור התעסוקה הבוגר שלנו הוא 97% - 28% מקימים עסק משלהם. זה גבוה פי ארבעה מהממוצע בבריטניה. טיפוח רוח יזמות זו הוא המפתח לאופן הלימוד שלנו. בעוד שקורנוול הוא הבית שלנו, התחזיות של פאלמות 'הן בינלאומיות. תיק העבודות שלנו מתמקד יותר ויותר בעולם ומציב אותנו בחזית המספקת השכלה מהשורה הראשונה, בכל מקום שאתה נמצא בעולם. הצוות שלנו, עם הקשרים הענפיים שלהם והניסיון המוכח שלו בתחום המסחרי, יהיה מרכזי בהעברה מוצלחת של קורסים חדשים פורצי דרך. עכשיו ההזדמנות שלך לגלות מדוע פאלמות 'היא מספר אחת.

ללמוד גמישות עם אוניברסיטת פלמאות '

לאוניברסיטת פלמות' יש רקורד מוכח וצברה מוניטין רב בכך שהיא מספקת את קרש הקפיצה לקריירה של סטודנטים בכל רחבי העולם וברבות מהחברות היצירתיות המובילות והידועות. לימוד תוכניות אוניברסיטת פלמות' בגמישות מכל מקום בו אתה נמצא, מציע לך את ההזדמנות ללמוד במהירות או בעצימות אישית המתאימים לך ולהתאים ללוחות זמנים לא סדירים של עבודה. המגזר היצירתי הוא מגזר הצמיחה בעולם. בין אם אתה מבקש לשפר את הקריירה שלך או להתחיל את הקריירה שלך במגזר היצירתי, תוכניות הלמידה הגמישות של אוניברסיטת פאלמות' מציידות אותך במיומנויות ובידע הנכונים לעשות זאת, מבלי להפריע להכנסה ולהתקדמות הקריירה שלך. אנו מעודדים את כולכם שעובדים במגזר היצירתי בעולם לעולם לא להפסיק להתפתח.

הקורסים שלנו הם קפדניים, מעשיים ונועדו לצייד אותך בידע ובכישורים כדי להפוך למקצוען יעיל בתחום העיסוק שלך. כל המודולים מפותחים ונלמדים באופן מקוון על ידי אנשי אקדמיה של Falmouth שהם מומחים בתעשייה בתחומם. הגישה שלנו תומכת בך בכל שלב בדרך, ומבטיחה חווית למידה שווה באיכות לקורסי המאסטרים שלנו בקמפוס.

תכונות עיקריות

 • למד בגמישות מהבית, ממקום העבודה או בתנועה בכל מקום בעולם
 • אין צורך לעבור מחדש, לקחת הפסקה בקריירה או להגיש בקשה לויזה
 • מובנית כדי לעזור לך להשלים את הקורס בתוך שנתיים של מחקר במשרה חלקית
 • ללמוד יחד עם רשת עם תלמידים אחרים מרחבי העולם
 • הוראה מקוונת איכותית: הרצאות תמציתיות ומשאבים דיגיטליים שפותחו על ידי האקדמאים המובילים בענף המלמדים את המודולים
 • תמיכה אקדמית מהשורה הראשונה: מדריכים זמינים מדי יום בכדי לתת לך הדרכה ומשוב
 • פעילויות למידה מרתקות אשר מסייעות לך ליישם תיאוריה לתרגול
 • משוב עשיר ממורים ועמיתים, עם הפעלות של משוב חי
 • כל ההערכות נלקחות ומוגשות באופן מקוון
 • הזדמנויות קבועות לפגישות פנים אל פנים עם מרצים, סטודנטים עמיתים ודוברי התעשייה, שנערכו הן בפאלמות 'והן במקומות בינלאומיים
 • כל מה שאתה צריך זמין הפלטפורמה האינטואיטיבית שלנו למידה מקוונת; אתה לא צריך להיות אשף טק ליהנות ללמוד מקוון עם Falmouth
 • פרס התואר השני שווה בתוארו ובאיכותו לזו הניתנת לקורסים מבוססי הקמפוס שלנו

סטָטִיסטִיקָה

אוכלוסיית הסטודנטים: 4700+ סטודנטים מ -100 מדינות
שיעור התעסוקה: 97% (28% הקימו עסק משלהם)

  מיקומים

  • Falmouth

   Woodlane, Falmouth Cornwall TR11 4RH, TR11 4RH, Falmouth

  שאלות