Keystone logo
EU Business School Online

EU Business School Online

EU Business School Online

מבוא

בית ספר לעסקים של האיחוד האירופי באינטרנט

הוקם בשנת 1973, EU Business School (EU) הוא בית ספר לעסקים בינלאומי בעל הסמכה מקצועית בדרגה גבוהה עם קמפוסים בברצלונה, ז'נבה ומינכן. אנו מספקים שיעורים קטנים ודינאמיים באנגלית, עם מיטב תוכניות הלימודים האקדמיות של צפון אמריקה ואירופה. הגישה הפרגמטית שלנו לחינוך עסקי מכינה את התלמידים לקריירה בעולם העסקים המתפתח במהירות והגלובליזציה של היום.

האיחוד האירופי מציע תוכניות יסוד, תואר ראשון, תואר שני, MBA ותואר דוקטור, הן בקמפוס והן ברשת, עם מינהל עסקים, תקשורת, ניהול תיירות, יחסים בינלאומיים, ניהול ספורט, ניהול מדיה דיגיטלית, עסקים בינלאומיים, שיווק, פיננסים, ארגונים ואנושיים. ניהול משאבים, בין היתר.

באמצעות הרשת הגלובלית שלנו של שותפים אקדמיים, סטודנטים יכולים לזכות בתארים מוכרים על ידי המדינה בקמפוסים של האיחוד האירופי עם אוניברסיטת רוהמפטון בלונדון, אוניברסיטת דרבי בבריטניה ואוניברסידד קאטוליקה דה מורסיה (UCAM) בספרד. שותפויות עם אוניברסיטת פייס בניו יורק, אוניברסיטת קליפורניה בריברסייד, פישר קולג' בבוסטון ואוניברסיטת שינאוואטרה בבנגקוק מציעות לסטודנטים הזדמנות לזכות בהסמכה שנייה תוך כדי לימודים בסביבות מגוונות ומעשירות. תוכניות קבוצת האיחוד האירופי מוסמכות על ידי מועצת ההסמכה לבתי ספר ותכניות לעסקים (ACBSP) והאסיפה הבינלאומית לחינוך עסקית קולגיאלית (IACBE), המוכרת על ידי המועצה להסמכה להשכלה גבוהה (CHEA). כמו כן, אנו מחזיקים בהסמכת איכות בינלאומית (IQA) המוענקת על ידי האגודה לפיתוח ניהול מרכז ומזרח אירופה (CEEMAN). קבוצת האיחוד האירופי מוסמכת גם על ידי EduQua, תווית האיכות השוויצרית הראשונה המיועדת להשכלה נוספת למבוגרים.

קמפוסים של האיחוד האירופי ממוקמים על קו החוף של הים התיכון, בין האלפים השוויצרים, ובבירה הכלכלית של גרמניה, ומציעים לסטודנטים את ההזדמנות לחיות בארבע סביבות שונות ומעשירות. סטודנטים יכולים לעבור בין קמפוסים ולחקור את המגוון של ברצלונה, ז'נבה ומינכן. זה מספק תירוץ נהדר ללמוד שפה ולפגוש מגוון של אנשים תוך כדי התנסות בהזדמנויות חדשות מוכוונות עסקיות. בנוסף, סטודנטים יכולים להשתתף בחילופי דברים עם המוסדות השותפים שלנו בארה"ב, סין, בריטניה, ספרד, תאילנד, מלזיה, טייוואן, מקסיקו, ברזיל, קזחסטן, קנדה ורוסיה, בין היתר.

גלה את האיחוד האירופי דיגיטלי

למידה דיגיטלית

החינוך מתפתח כל הזמן ולימודי תואר דיגיטליים נתפסים כיום כאלטרנטיבה מצוינת לתוכניות בקמפוס. באמצעות טכנולוגיה חדישה ועולם יותר ויותר מחובר, בית הספר לעסקים של האיחוד האירופי נמצא בחזית ההוראה העסקית, ומציע תוכניות גמישות ומותאמות אישית עם היתרונות והחופש של למידה דיגיטלית.

תלמידי הקמפוס הדיגיטלי שלנו לומדים באמצעות סמינרים מקוונים אינטראקטיביים חיים, פרויקטים קבוצתיים וסימולציות עסקיות. התוכניות נתמכות בפלטפורמות אינטרנט קלות לשימוש ומועברות על ידי מרצים מוערכים המציעים שיעורים מותאמים אישית בזמן אמת מרחבי העולם.

שבועות בקמפוס

מחוץ לקורסים מקוונים, התלמידים מיישמים את כישוריהם ויוצרים קשרים באמצעות יצירת קשרים עם עמיתים במהלך השבועות בקמפוס, המתקיימים פעם בקדנציה: ז'נבה בדצמבר; מינכן במרץ; וברצלונה ביוני. קשר זה עם עמיתים וסגל מסייע להבטיח מערכות יחסים ארוכות טווח ומהווה הזדמנות מצוינת לנטוורקינג.

השבועות בקמפוס של האיחוד האירופי מלאים בפעילויות רבות כולל גיבוש צוות, אירועי רשת, חוויות תרבותיות, הרצאות אורח, בחינות וביקורי חברה. התלמידים מתנסים בתרבויות החברה ולומדים על האתגרים של ניהול סוגים שונים של עסקים, תוך קבלת תובנה לגבי הנושאים העדכניים ביותר בעסקים.

תכונות הקמפוס

עולם העסקים מחובר כעת יותר מאי פעם. על מנת לענות על הצרכים העסקיים של העתיד, האיחוד האירופי מתמקד במתן חינוך עדכני ובינלאומי לאנשי המקצוע של העתיד.

לבית הספר לעסקים של האיחוד האירופי יש ארבעה קמפוסים הממוקמים בספרד, שוויץ, גרמניה ודיגיטל. ניתן למצוא קמפוסים של האיחוד האירופי על קו החוף שטוף השמש של הים התיכון, למרגלות האלפים השוויצריים, בבירה הכלכלית של גרמניה ובאינטרנט, המציעים לסטודנטים את ההזדמנות לחיות בשלוש ערים אירופיות מובחנות ומעשירות או להמשיך בקריירה שלהם. לומד באינטרנט.

גלה את האיחוד האירופי דיגיטלי

קמפוס דיגיטלי

לימודים דיגיטליים בבית הספר לעסקים של האיחוד האירופי מחברים סטודנטים באופן מיידי לרשת של עמיתים, מרצים ומומחים עסקיים מכל העולם. באמצעות התוכניות הגמישות והזמינות שלנו, התלמידים יכולים לארגן את לימודיהם סביב מחויבויות אחרות ועדיין ליהנות מכל התכונות המרכזיות של חינוך בקמפוס. התוכניות הדיגיטליות שלנו משקפות את עמיתיהם בקמפוס ומשתמשות בשילוב של טכניקות הוראה מסורתיות ושיטות מודרניות. השיעורים מתארחים בפלטפורמות קלות לשימוש, והטכנולוגיה העדכנית ביותר מבטיחה חווית למידה חדשנית.

התוכניות מועברות על ידי מרצים מוערכים ומנוסים מהתעשייה ומעולם האקדמיה כאחד. הסילבוס שלנו כולל מפגשי דוברים אורחים וסמינרים מקוונים חיים וכן שלושה שבועות בקמפוס בז'נבה, מינכן וברצלונה.

  קבלה

  תהליך הקבלה לבית הספר לעסקים של האיחוד האירופי הוא פשוט. סטודנטים יכולים לבחור להגיש בקשה מקוונת או לשלוח את בקשתם בדואר.

  מועמדים מוערכים על פי עוצמת היישום שלהם תוך התחשבות בפוטנציאל המנהיגות של התלמיד, הישגים אקדמיים, ביצועים במבחנים סטנדרטיים, פעילויות חוץ לימודיות וחוויות אישיות.

  ההרשמה מתקיימת לאורך כל השנה תוך ניצול תאריכי ההתחלה של התוכנית שלנו לאורך כל השנה. תלמידי קרן ותואר ראשון יכולים להתחיל את לימודיהם באוקטובר, ינואר, מאי ויולי, בעוד שתוכניות התואר השני וה-MBA שלנו מתחילות באוקטובר, ינואר ומרץ. גמישות זו מאפשרת לסטודנטים להתחיל ללמוד בהקדם האפשרי.

  צוות הקבלה שלנו זמין לעזור לך בכל שאלה או שאלה שיש לך. למידע נוסף על האיחוד האירופי, אנו ממליצים לך גם לבקר בקמפוסים שלנו, לפגוש את הסטודנטים הנוכחיים שלנו ולהשתתף בשיעורים ובמפגשים הפתוחים שלנו.

  1. השלם את הבקשה שלך והכין את המסמכים שלך.
  2. כתוב או צלם את מאמר המוטיבציה הנלווה שלך.
  3. שלח מסמכים הנדרשים לתוכנית.
  4. הבקשה נבדקת על ידי מחלקת הקבלה.
  5. המתן לאישור שמקומך הובטח.
  6. התחל את לימודיך בבית הספר לעסקים של האיחוד האירופי.

  דירוגים

  • מדורג מספר 1 במגוון הכיתות והפקולטה לפי QS Top MBA 2021
  • תוכנית MBA מדורגת מספר 3 בספרד על ידי מגזין פורבס
  • הוענק ארבעה כוכבים על מצוינות בחינוך עסקי על ידי QS Stars
  • ה- MBA המקוון של האיחוד האירופי מדורג במקום ה -20 בעולם לפי QS Top MBA
  • ה- MBA של האיחוד האירופי מוכר כמספר 23 בעולם על ידי אמריקה אקונומיה
  • מדורג במקום ה -42 בדירוג ה- MBA האירופאי של QS 2021
  • מדורגת החמישית במדריך QS MBA חזרה על דוח ההשקעה עבור עליית שכר באירופה
  • ממוקם במקום השישי כבית הספר לעסקים הטוב ביותר לסטודנטיות על ידי מגזין קפיטל
  • מדורג בין 100 המובילים בעולם להתמחות קריירה (MBA ביזמות)
  • מדורג בין 100 המובילים בעולם להתמחות קריירה (MBA בשיווק)
  • מדורגת ברשימת 140 המובילות בדירוג ה- QS העולמי של QS 2021
  • ה- MBA המקוון של האיחוד האירופי מדורג במקום הראשון בדירוג העולמי המקוון של מגזין מנכ"ל מגזין שבע שנים ברציפות
  • מדורגת ברמה הגבוהה ביותר לתוכניות MBA גלובליות ואירופאיות על ידי מגזין מנכ"ל
  • ה- Executive MBA של האיחוד האירופי דירג את המדורג הראשון בדירוג ה- Executive Executive של ה- CEO של מגזין מנכ"ל
  • תוכנית מדורגת בכדור DBA לפי מגזין מנכ"ל
  • ברשימה כעשרים בתי ספר עסקיים מובילים על ידי מגזין סקירה כלכלית של סין
  • רשום כ 30 מוסד השכלה גבוהה באירופה ליזמות על ידי חברות סטארט-אפ של האיחוד האירופי

  מיקומים

  • Barcelona

   EU Business School c/ Diagonal 648 Bis, Barcelona, 08017, Barcelona

  • Geneva

   Rue Kléberg, 6, 1201, Geneva

  • Munich

   Theresienhöhe, 28, 80339, Munich

  שאלות