Keystone logo
© Tufigno Photo Services
EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

מבוא

המכון האירופי לניהול צופה קהילת למידה ומחקר מקוונת שונה באופן מובהק של המאה ה-21, שבה אנשי מקצוע עובדים יחד ולומדים כיצד ליישם ידע כדי למצוא פתרונות קצרים וארוכים לארגון שלהם וליצור שינוי חיובי בעבודה שלהם ובחיים שלהם.

למידה ב-EIM עוסקת בבניית מיומנויות מקצועיות של המאה ה-21 שלומדים יכולים ליישם מיד בעבודה ובחיים שלהם. כך אנו מבקשים לגרום לך כמקצוען לצמוח ולהרים את הידיים באוויר.

מיומנויות אלו מכסות יכולות אקדמיות ומתודולוגיות יחד עם שיפור היכולות החברתיות והאישיות של התלמיד הנדרשות כדי להיות תחרותיים בשוק העבודה בהווה ובעתיד.

אנו מיישמים שיטות דידקטיות מותאמות אישית, ממוקדות לומד ואינטראקטיביות ביותר המועברות על ידי צוות סגל בינלאומי עם פרופסורים ומאמנים עם יותר מ-10 שנות ניסיון מקצועי. EIM משתמשת בטכנולוגיות ובמתודולוגיות למידה מקוונות משולבות כדי לשפר ללא הרף את חוויות הלמידה של הלומדים.

100% למידה אינטראקטיבית מקוונת

אנו מדמיינים גישת למידה מקוונת שונה באופן מובהק של המאה ה-21.

אנו מיישמים את שיטת הלימוד הנודעת של אוקסברידג'. שיטה זו מבוססת על מפגשי הדרכה אינטראקטיביים שבהם התלמידים יתוודעו לתיאוריה בשילוב עם מטלות שבועיות הכוללות קריאת מאמרים מדעיים ומקצועיים והכנת מטלות כתובות בצורה של מאמרים אקדמיים, מקרי מקרים בינלאומיים, ובמידת האפשר חיים- מקרי מקרה עם חברות בינלאומיות או מבוסס על הארגון שלך.

הסטודנטים יקבלו הזנה שבועית מהעמיתים ומהמרצה. שיטת הלמידה תכלול בנוסף סדנאות ודיונים לפיתוח אסטרטגיה ומצגות של מנהיגים עסקיים. התמיכה כוללת מפגשי אימון אישיים קבועים להמשך פיתוח היכולות האסטרטגיות והמנהיגותיות של הסטודנטים במהלך תכנית ה-MBA.

חומרי הכיתה, המטלות והציונים מנוהלים באופן מקוון באמצעות פלטפורמות הלמידה של EIM, כולל שיחות ועידה בווידאו לתמיכה בהדרכות ומפגשי אימון. הציונים מנוהלים וזמינים דרך פלטפורמת המידע לתלמידים של EIM Smartsheet.

איפה אתה יכול להשתמש בתואר שלך?

תוכניות המוסד והתואר שלנו מוסמכות באופן מלא על ידי הרשות להשכלה נוספת והגבוה של מלטה (MFHEA). עם הסמכה זו, ניתן להכיר בתוכניות התואר שלך במדינות רבות. זה מאפשר לך להמשיך בלימודים במדינות שונות, ותוכל לקבל הכרה בכישורייך ובכישוריך בשוק עבודה גיאוגרפי רחב יותר.

כדי לאפשר הכרה במדינות אחרות, מלטה משתתפת במה שנקרא meta frameworks, המאפשרות להשוות כישורים לאומיים ולהכיר את רמתם במדינות שונות, ראה דוח MFHEA Reference Report 2016.

השתתפותה של מלטה במסגרת הכישורים של אזור ההשכלה הגבוהה האירופי מרמזת שניתן להכיר בתואר שלך גם ב-49 המדינות החברות באזור ההשכלה הגבוהה האירופי (EHEA), כולל כל חברי האיחוד האירופי, האזור הכלכלי האירופי פלוס שמונה מדינות אירו-אסיה מדינות חברות EHEA.

באופן דומה, השתתפותה של מלטה במסגרת הכישורים הטרנס-לאומיים גורמת לכך שניתן להכיר בתואר שלך ב-31 מדינות חברות בחבר העמים באפריקה, אסיה, האיים הקריביים, אירופה ובאזורי האוקיינוס השקט, מדינות חבר העמים TQF.

186882_186845_TICKET.hs_file_upload-AACSB-logo-member-color-RGB1.jpg

מכון המחקר EIM

לחוקרי מכון המחקר EIM יש ניסיון רב במחקר אקדמי ויישומי בנושאים הקשורים לתחומי הלימוד של המכון האירופי לניהול, לרבות שיטות מחקר, ניהול, יזמות, קיימות, בינלאומיות של עסקים, טרנספורמציה דיגיטלית, פינטק, מכונה. למידה, מדעי נתונים, בינה מלאכותית, מודלים עסקיים מבוססי פלטפורמה וכו'. חלק מנושאי המחקר הנוכחיים שלנו הם:

  • מהירות הבינלאומית של חברות הייטק חדשניות
  • Live Case Studies בהשכלה גבוהה
  • הגינות של אסטרטגיות תמחור דינמיות
  • עיצוב מקרים מרובים כמתודולוגיית מחקר
  • ניידות בת קיימא
  • ניידות חכמה ושילוב תחבורה ציבורית באמריקה הלטינית

צוות החוקרים המנוסים שלנו פרסם והציג כמה מאות מאמרים אקדמיים בכתבי עת שנבדקו עמיתים או בכנסים אקדמיים עם כמה אלפי ציטוטים. רובם גם חברי מערכת של כתבי עת אקדמיים. אנחנו תמיד מצפים לפגוש חוקרים חדורי מוטיבציה שירצו להיות חלק מהצוות שלנו.

שאלות