Keystone logo
EHEI - European Higher Education Institute

EHEI - European Higher Education Institute

EHEI - European Higher Education Institute

מבוא

המכון האירופאי להשכלה גבוהה הוא מוסד להשכלה נוספת המציע תכניות מקוונות לתארים מתקדמים ותואר שני באיכות גבוהה המכינות את הסטודנטים לקריירה מצליחה בכלכלה המתפתחת. המשימה שלנו היא לטפח מצוינות אקדמית והישגי תלמידים באמצעות חווית חינוך טרנספורמטיבית ונגישה עם התמקדות חזקה בחדשנות, טכנולוגיה ויצירתיות. מוסמך על ידי MFHEA - Malta Further & Higher Education Authority, עם מספר רישיון 2023-05, המוסד מאמץ מערכת חינוך קפדנית, מכילה ונגישה בהשראת העקרונות ותקני האיכות שנקבעו על ידי EHEA - אזור ההשכלה הגבוהה האירופי.

אנו מכינים מנהיגים אחראיים לשנות עסקים וחברה

המטרה העיקרית שלנו היא לפתח את המנהיגים העולמיים של מחר, על ידי מתן סביבת חינוך מקוונת תומכת המקדמת כישרון ופוטנציאל אינדיבידואלי, מאמצת נקודות מבט שונות ומטפחת חשיבה ביקורתית ומיומנויות פתרון בעיות.

תארים מאסטר מקוונים באיכות גבוהה הנגישים לקהל עולמי

תכניות המאסטר של EHEI מאפשרות לסטודנטים עם רקע וגילאים מגוונים לזכות בתואר מוסמך על ידי לימוד בכל זמן ומכל מקום, הודות לתמיכה של פרופסורים מצטיינים ומנהיגי תעשייה מוכרים. תארים שני שלנו נועדו לתת מענה לביקוש המתפתח בשוק העבודה באמצעות תכנית לימודים חדשנית ואיכותית הזמינה במתכונת נוחה וגמישה.

מודל החינוך המקוון של המוסד מציע לסטודנטים יתרונות רבים כמו האפשרות לקבוע בעצמם את קצב הלמידה, לאזן בין עבודה ללימודים ולקבל נוכחות מותאמת בהתאם לדרישות האישיות ורמת היכולת. הודות לכלים טכנולוגיים שונים, התלמידים יכולים לשפר את הקריירה שלהם ולשמור על היתרון המקצועי שלהם תוך החלפת הידע והניסיון שלהם עם עמיתים ומורים בקהילה רב-תרבותית.

 • מוכר בינלאומי
 • שיעורים מקוונים מרתקים ואינטראקטיביים
 • למידה גמישה ומותאמת אישית
 • מבחנים והערכה מקוונים
 • תמיכה כספית ומלגות

הַאֲמָנָה

המכון האירופאי להשכלה גבוהה הוא מוסד להשכלה נוספת המציע תכניות מקוונות לתארים מתקדמים ותואר שני באיכות גבוהה המכינות את הסטודנטים לקריירה מצליחה בכלכלה המתפתחת. המשימה שלנו היא לטפח מצוינות אקדמית והישגי תלמידים באמצעות חווית חינוך טרנספורמטיבית ונגישה עם התמקדות חזקה בחדשנות, טכנולוגיה ויצירתיות.

מוסמך על ידי MFHEA - Malta Further & Higher Education Authority, עם מספר רישיון 2023-05, המוסד מאמץ מערכת חינוך קפדנית, מכילה ונגישה בהשראת העקרונות ותקני האיכות שנקבעו על ידי EHEA - אזור ההשכלה הגבוהה האירופי.

תוכניות מקוונות

התוכניות המקוונות של ה-EHEI מאפשרות לסטודנטים עם רקע וגילאים מגוונים לזכות בתואר מוסמך על ידי לימוד בכל זמן ומכל מקום, הודות לתמיכה של פרופסורים מצטיינים ומנהיגי תעשייה מוכרים. תארים שני שלנו נועדו לתת מענה לביקוש המתפתח בשוק העבודה באמצעות תכנית לימודים חדשנית ואיכותית הזמינה במתכונת נוחה וגמישה.

המודל החינוכי של המוסד מעניק לתלמידים בגילאים שונים יתרונות רבים כמו האפשרות להמשיך בעבודתם תוך כדי לימוד אקדמי, להתקדם בקריירה שלהם ולקיים אינטראקציה ולהחליף את הידע והניסיון שלהם עם עמיתים ומורים בקהילה רב-תרבותית.

מטרות מוסדיות

ייעוד המוסד ומטרותיו שואבים השראה מעיקרון הבטחת האיכות וממערכת הערכה שוטפת שמטרתה להעריך ולהוראה את האפקטיביות באמצעות שביעות רצון, תוצאות, ביצועים והשמה של התלמידים.

מטרות המוסד העיקרי הן

 • להציע תוכניות לימודים מקצועיות באיכות גבוהה שנועדו לקחת בחשבון את הדרישות המתעוררות של שווקי העבודה
 • לבנות קהילה ולהעשיר את חיי התלמידים על ידי קידום צמיחה חינוכית ומקצועית
 • לעודד למידה ממוקדת סטודנטים בכל הרמות, הנתמכת על ידי משאבים טכנולוגיים ובהנחיית סגל וצוות מוסמכים
 • לספק חוויה חינוכית יוצאת דופן באמצעות שירותי תמיכה אקדמיים ומנהליים
 • לטפח שיתוף פעולה ושיתוף מחקר בין מוסדות אחרים עם אותן מטרות

קבלה

איך ליישם

 • תזמן שיחת התמצאות.
 • מלא את טופס הבקשה המקוון ושלח את המסמכים שלך.
 • בדוק ובחר את המלגות ואפשרויות התשלום.
 • קבלו את התגובה הרשמית מוועדת הקבלה במייל.
 • מלאו את מסמכי ההרשמה והתחילו את הלימודים.

קבל אוריינטציה ייעודית

מחלקת הקבלה שלנו תומכת בסטודנטים ובמועמדים פוטנציאליים כדי לקבל מידע מעמיק על התוכניות שלנו, דרישות הקבלה, תהליך הבקשה וההרשמה, והתמיכה הכספית והמלגות.

עם צוות של יועצי קבלה מקצועיים, אנו מסוגלים להגיב לשאלות הספציפיות של כל תלמיד ולספק את כל המידע הדרוש לך.

תזמן שיחה

אנא בחר משבצת זמן של 15 דקות* במהלך השבועיים הקרובים לבחירתך בטלפון או שיחת אודיו/וידאו בוואטסאפ.

אם כל המשבצות יתמלאו, נפתח משבצות חדשות מדי שבוע, אז המשך לבדוק שוב! ניצור איתך קשר עם פרטי הפגישה, כולל איך להצטרף לפגישה שלך, לאחר שנרשמת. נשמח להיפגש איתך בקרוב!

תהליך הקבלה

כדי להתקבל לתואר שני במכון האירופאי להשכלה גבוהה, על הסטודנטים להחזיק בתואר ראשון ורמת אנגלית בינונית באישור בית ספר לאנגלית או באמצעות מבחן פנימי באנגלית וראיון שיבוצע על ידי המוסד.

על התלמידים גם למלא ולהגיש את טופס ההרשמה שהוא חלק מתהליך הקבלה. טופס ההרשמה כולל שאלות ספציפיות הקשורות לרקע האקדמי והמקצועי הקודם של המבקש, הכרה בכשירות ותעודות או כישורים מקצועיים אחרים.

כדי לקדם שילוב ושוויון בקרב אוכלוסיית הסטודנטים, המוסד אינו מפלה על רקע מוגבלות בנגישות הקבלה לתכניות ופעילויותיו או בהפעלתן. המוסד מציע הזדמנויות מלגות שונות מדי שנה לסטודנטים מוסמכים ומוכשרים. כל אפשרויות המלגה הזמינות כלולות בטופס ההרשמה. סטודנטים המעוניינים להגיש בקשה למלגה נדרשים למלא ולהגיש את טופס ההרשמה ולציין בסעיף המלגות את סוג המלגה בה הם מעוניינים. הדרישות של כל מלגה מצוינות בסעיף המלגות בטופס ההרשמה.

טופס הרשמה

על הבקשה לכלול מכתב מקדים ואת המסמכים הבאים שיועלו בחלק הספציפי של טופס ההרשמה:

 • תואר ראשון או תמלילים
 • מבחן ברמת אנגלית בינונית
 • טופס הרשמה
 • תעודת סטודנט נוספת, הכרה בכשירות או כישורים (אם רלוונטי)

כל הבקשות ייבחנו על ידי מנהל הקבלה תוך התחשבות בציון התואר הראשון ובניסיונו המקצועי והאקדמי של הסטודנט. מספר הסטודנטים שיוכלו להתקבל לתכנית ייקבע על ידי המוסד על פי מספר הפרופסורים והחונכים ועל פי השירותים התומכים שיש להפעיל באמצעות התכנית. בהתאם למספר הסטודנטים היכולים להתקבל לתכנית, תינתן עדיפות לסטודנטים בעלי הציון הגבוה ביותר בתואר הראשון או בעלי ניסיון אקדמי או מקצועי מצטיין. כדי לקדם שילוב ושוויון בקרב אוכלוסיית הסטודנטים, המוסד אינו מפלה על רקע מוגבלות בקבלה ובהפעלת תכניותיו ופעילויותיו.

מיקומים

 • Naxxar

  Northlink Business Centre, Level 2, Triq Burmarrad Naxxar, Malta, 6345, Naxxar

שאלות