Keystone logo
EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

מבוא

בית הספר לעסקים EDHEC: עיצוב חינוך מקוון

מתוך השאיפה לשפר את הפיתוח הדיגיטלי שלו, EDHEC Business School יצר את EDHEC Online, פלטפורמה דיגיטלית מקוונת של 100%. מתוך הרצון לענות על הדרישה לגמישות מאנשי מקצוע ומנהלים עתידיים, EDHEC Online מכוון בעיקר לאנשי מקצוע פעילים שרוצים לרכוש מיומנויות חדשות על מנת להגביר את הקריירה המקצועית שלהם באמצעות הכשרה לתעודה ברמה גבוהה, נגישה בכל מקום ובכל זמן.

192778_pexels-canva-studio-3153201.jpg

מגוון שלם של קורסים מקוונים

מהתואר הראשון במדעים ועד לתכניות מנהלים ותואר שני, EDHEC Online מבוסס על דרך חדשה של למידה, ומציע קורסי תעודה והסמכה בניהול בכל הנושאים הקשורים לאתגרים עסקיים חדשים. תוכניות ההכשרה ניתנות על ידי פרופסורים של בית הספר לעסקים של EDHEC ומומחי חברה המביאים את המומחיות והידע שלהם.

פלטפורמה של מצוינות

EDHEC Business School הוא מייסד שותף של ה-International Future of Management Education (FOME) בשיתוף עם Imperial College London ועוד כמה בתי ספר יוקרתיים לעסקים ואוניברסיטאות ברמה עולמית. מטרת הברית הזו היא לחולל מהפכה בתעודות למידה מרחוק על ידי שילוב ידע טכנולוגי ופדגוגי.

בנוסף, מספר שותפויות או הסכמים עם שחקנים מרכזיים בעולם ה-EdTech מעשירים את חווית הלמידה שמציעה EDHEC Online.

מטרה אחת: להעשיר את חווית הלמידה

EDHEC Online מאפשר ל-EDHEC Business School לספק גישה לתכנים המצטיינים שלו לסטודנטים רבים ככל האפשר, המונעים על ידי חידושים דיגיטליים משמעותיים. EDHEC Online פיתחה מערכת "e-learning מקומית", המבוססת על 4 עמודי תווך ומתמקדת בתלמיד:

 • תמיכה ייעודית מפרופסורים של EDHEC באמצעות מפגשי אימון אישיים וקבוצתיים קבועים,
 • אינטראקציות מיוחסות עם פרופסורים ומנטורים אקדמיים של EDHEC במהלך פגישות שבועיות בכיתות וירטואליות ובקמפוס המקוון,
 • טכנולוגיות חדשות ללמידה מותאמת אישית (סרטונים, חידונים, למידה ניידת, הערכות מקוונות וכו')
 • חוויות למידה חדשניות בין אם באופן אישי או מרחוק (גיבוש צוות, סמינרים, משחקים עסקיים וכו')

"על ידי יצירת EDHEC Online, EDHEC Business School ממקם את עצמו בחזית המודל הרב-קמפוסי של המחר. לכן אנו מציעים לסטודנטים שלנו הזדמנויות מרובות לקורסי תעודה ברמה גבוהה של מצוינות אקדמית וטכנולוגית כדי להצליח בעולם המשתנה במהירות"

בנואה ארנוד, דיקן התוכניות ומנהל EDHEC Online

תכונות הקמפוס

EDHEC הוקמה על ידי יזמים שהיו נחושים לחנך ולטפח את הדור הבא של מנהיגים עסקיים. יותר ממאה שנה מאוחר יותר, תכניות התואר של EDHEC ממשיכות לדרג בין הטובות באירופה (דירוג ה-Financial Times).

תוכניות מוסמכות בינלאומיות ובעלות דירוג גבוה

הודות להסמכה המשולשת שלו (EQUIS, AACSB ו-AMBA), EDHEC Business School הוא אחד מבתי הספר הטובים ביותר לעסקים בצרפת ומחוצה לה. השתייכות למעגל הקרוב מאוד של מוסדות מוסמכים משולשת היא ערובה למצוינות אקדמית ולבינלאומיזציה של הקורסים.

חיפוש זה אחר חריג מוכר בדירוג הלאומי והבינלאומי. נחשב לאחד מבתי הספר הטובים ביותר לעסקים בצרפת, השפעתו ברחבי העולם ממשיכה להתפתח. מדורג ב-7 בתי הספר המובילים לעסקים באירופה בשנת 2022 על ידי ה-Financial Times, בית הספר לעסקים EDHEC ממשיך לאשר את המצוינות והמומחיות של תוכניות ההכשרה שלו. מנהיגותו התבססה על הבמה העולמית הודות למחויבותם של הפרופסורים, השותפים והתלמידים התורמים ליוקרתה של EDHEC, הרבה מעבר לכותלי בית הספר.

הדירוג הבינלאומי שלנו

 • מס' 5 מאסטר במימון, Financial Times, 2021
 • מספר 2 מנהלי MBA בצרפת, האקונומיסט, 2020
 • #9 תכניות מאסטר בניהול (MiM), Financial Times, 2021
 • בית הספר לעסקים מס' 7 באירופה, Financial Times, 2022

מערכת אקולוגית קוסמופוליטית

בבית הספר לעסקים EDHEC, תלמידים מרקע מגוון מאוד נפגשים, משתפים פעולה ומתפתחים יחד:

 • 8,600 סטודנטים נרשמו לתכניות השכלה גבוהה מסורתית, 35% מהם הם בינלאומיים
 • 245 הסכמי חליפין ותואר כפול עם המוסדות האקדמיים המובילים בעולם
 • רשת של כ -50,000 בוגרים ב-130 מדינות

גישה חדשנית ללמידה מקוונת

כמייסד שותף של הברית הבינלאומית Future of Management Education (FOME) , EDHEC עובדת עם כמה מבתי הספר לעסקים הטובים בעולם כדי לחולל מהפכה בלמידה מרחוק . איך FOME עובד? חברי הרשת משלבים משאבי הוראה פדגוגיים ודיגיטליים כדי להביא מחקר וידע חדשים ליותר תלמידים ברחבי העולם.

זה אומר שאפשרויות הלמידה שלך באמת בלתי מוגבלות. המשמעות היא שאין שום דבר שמפריע לך להרחיב את הידע שלך ולרכוש מיומנויות עסקיות וניהול חדשות.

מי החברים ב-FOME?

כל אחד מחברי FOME מביא את קבוצת המומחיות העסקית, הניהולית והפיננסית שלו, כמו גם צוות מומחים וחוקרים משלו. האפשרויות לעבודות קורסים ולמידה הן אינסופיות ואתה מקבל את הכל דרך EDHEC Online.

חברי FOME מאמינים שללמידה דיגיטלית צריכה להיות השפעה זהה ללמידה פנים אל פנים, ולכן הם מתמקדים רק בהבאת לשוק את טכנולוגיות הלמידה שיתנו השראה לתלמידים לשנות את עצמם ואת הארגונים שלהם באמת.

רשת בוגרי EDHEC ללמידה מרחוק

54,000 בוגרי ה-EDHEC שלנו עובדים ביותר מ-4,500 חברות שונות ומתגוררים ב-130 מדינות שונות , אך הם עדיין מתאספים לעתים קרובות כדי להיזכר בזמנם ב-EDHEC ובקריירה, משפחותיהם וחייהם מאז סיום הלימודים. במהלך כל שנה נתונה, בוגרי EDHEC נפגשים במסעדות, מועדונים, חדרי ישיבות ובתים פרטיים ל-550 אירועים בשנה .

הזדמנויות אלו מספקות זמן לחבר בין דורות שונים של בוגרי EDHEC ולבנות מערכות יחסים חזקות בין בוגרים בעלי רקע תרבותי שונה. בוגרים רבים מפרסמים מקומות פנויים דרך פורום העבודה המקוון של מרכז הקריירה של EDHEC מכיוון שהם רוצים לעבוד עם בוגרי EDHEC אחרים - הקשר כל כך חזק!

רשת בוגרים זמינה לסטודנטים מקוונים

סטודנטים מקוונים הנרשמים לתכניות לתואר נהנים גם מרשת הבוגרים הענפה של EDHEC. שגרירי בתי ספר מוצבים ברחבי העולם ומארחים באופן קבוע אירועים חברתיים ומקצועיים.

מדגם של אירועי בוגרים כולל:

 • ה-EDHEC Rendez-Vous השנתי,
 • יום השגרירים,
 • מסיבות קבלת פנים לסטודנטים חדשים,
 • ויום קמפוס הבוגרים.

סטודנטים מקוונים יכולים גם לגשת לרשת הבוגרים של EDHEC כדי למצוא מנטורים וחברים ללימודים אם הם נתקלים בקושי בנושא מסוים.

  הסמכות

  בעל הסמכת EFMD Equisבעל הסמכת AMBAבעל הסמכת AACSB

  מיקומים

  • Lille

   Lille, צרפת

   Chat with students

   שאלות