Keystone logo
Carey Theological College

Carey Theological College

Carey Theological College

מבוא

Carey Theological College

הסמינר האוונגליסטי המקוון של קנדה

Carey Theological College מספק חינוך תיאולוגי באמצעות תוכניות מוסמכות החל מדיפלומה ועד לתארים דוקטורטים; לצייד את הכנסייה המקומית במשאבים מקוונים, סדנאות, סמינרים, ריטריטים וכנסים; ותלמידי תלמידי אוניברסיטת קולומביה הבריטית דרך הקהילה הנוצרית הייחודית ותוכנית המגורים שלנו.

ב- Carey Theological College , המטרה שלנו היא להציע תלמידות לכל עונה בחיים. קארי מאמינה שתלמידות צריכה להיות ניתנת להשגה, אישית ונגישה לכולם. אנו מכירים בכך שהעולם זקוק למנהיגים נוצריים שישפיעו על הקהילות הגלובאליות שלנו כדי להשתתף במה שאלוהים כבר עושה בעולם. קארי עונה על צורך זה על ידי התמקדות בשני תחומים מרכזיים:

כמרים יוצרים: כל קורסי המשרד לתארים מתקדמים של קארי והתכניות המוסמכות מוצעות באופן מקוון כך שהתלמידים שלנו יוכלו ללמוד ולפתח את אמונתם בכל מקום ובכל זמן. עם המודל הפיננסי הייחודי שלנו, הבוגרים שלנו חווים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מצוינות אקדמית המכינה אותם ביעילות למשרד ללא חובות מועטים. פלטפורמת הלמידה האינטראקטיבית שלנו מעודדת למידה פעילה ומעורבות עמוקה של תלמידים ומדריכים כאחד.

תלמידי תלמידי UBC: מעונו של קארי הוא בית בטוח לבוגרי תואר ראשון המבקשים לחזק את אמונתם בקהילה הנוצרית שלנו במהלך לימודיהם ב-UBC. אנו גובים תעריפים נוחים עבור חדר פרטי עם שירותים וארוחות בתוספת חווית התלמיד הייחודית שלנו. כומר מוביל את התלמידים הללו בלימוד תנ"ך, חונכות, ריטריטים רוחניים ופעילויות חברתיות. כשהם מסיימים את לימודיהם ב-UBC, הם הופכים למנהיגים נוצריים במקצועותיהם שבחרו.

תוכניות אקדמיות של קארי

CAREY מציעה תשע תכניות שונות לתארים מתקדמים. כל תוכנית נועדה להשיג מטרות שונות, להתאים לתחומי עניין שונים ולהתקדם במסע שלך באמונה.

למידע נוסף על תוכניות התואר שלנו:

למה לבחור ב-CAREY?

המשרד הנוצרי של היום ראה ירידה במנהיגים מוסמכים ובעלי יכולת. אבל קארי לא מאמין שאלוהים הפסיק לקרוא לנשים וגברים לשרת. הסמינר נמצא לרוב רחוק מהבית, וסטודנטים פוטנציאליים יצטרכו לשקול לעקור את חייהם כדי לקבל גישה לבית ספר המציע חינוך תיאולוגי. נוסף על כך, לימודים לתואר שני יכולים לעלות ביוקר. סטודנטים שמסיימים את לימודיהם עם חוב מוגבלים לעתים קרובות היכן וכיצד הם יכולים לשרת בזמן שהם משלמים את חובם.

כיצד מטפל קארי בבעיה של חינוך תיאולוגי נגיש?

תוכנית מודולרית Pathways למידה מקוונת
דֶגֶם
שכר לימוד ופיננסים
סיוע

תוכנית מודולרית Pathways

התוכניות שלנו בנויות על מודל אשראי מודולרי שבו רמה אחת יכולה להתבסס על רמה אחרת, מה שמאפשר ללומד להתקדם לתואר גבוה יותר בקצב שלו. מודל זה נותן לתלמידים שלנו את הגמישות לערום את בחירתם של קורסי יסוד, קורסי דרישות תוכנית וקורסי בחירה כדי לקבל תעודה או להכין Pathway לתואר אקדמי גבוה יותר.

כל הקורסים הבסיסיים של קארי מתקיימים פעם בשנה, בעוד שדרישת התוכנית וקורסי הבחירה שלנו מתחלפים כל 3-4 שנים על בסיס זמינות המדריכים. משמעות הדבר היא שאתה יכול להירשם לקורסים בכל עת במהלך השנה והתוכנית שלך Pathway עדיין תמשיך לפעול. באופן כללי, כדאי לתכנן ללמוד קורסי חובה בשלב מוקדם של התוכנית כדי להשאיר את הגמישות הגדולה ביותר לקורסי בחירה והתמחות בהמשך הדרך.

לסקירה מלאה של התוכנית המודולרית שלנו Pathways , לחץ כאן.

מודל למידה מקוון

ההשתייכות של קארי לאוניברסיטת קולומביה הבריטית מאפשרת לנו להמשיך בחידושים בטכנולוגיות למידה, ולהבטיח לסטודנטים גישה יעילה לפלטפורמות שונות כדי לשפר את חווית הלמידה שלהם.

תקריב
זום הוא כלי לשיחות ועידה ושיתוף פעולה בווידאו/אודיו המאפשר פגישות ודיונים בזמן אמת עם חבריך לסטודנטים והסגל כאחד. במקום להיות פלטפורמה להרצאות בלבד, אנו משתמשים בזום כדי לאפשר חוויות למידה עמית לעמית וצמיחת קהילה.
POPULI
Populi היא אחת הפלטפורמות המרכזיות בהן תשתמשו לרישום, תשלום, מעורבות קהילתית ואפילו קורסים. Populi יכול להתמודד בקלות עם סרטונים, דיונים קבוצתיים, שיתוף קבצים ואינטגרציות עם LTIs רבים (Operability של כלי למידה) הזמינים היום.
EBSCO
כדי לעזור לך לקבל גישה למשאבים עבור קורסים ומחקרים, ל-Carey יש ספרייה דיגיטלית הולכת וגדלה דרך אוסף EBSCO שלנו. אנו מאמינים שסטודנטים לא צריכים להחמיץ את הלמידה שלהם מכיוון שהם אינם יכולים להרשות לעצמם ספרים, או מתקשים למצוא עותק; אנו מחויבים להפוך את כל המשאבים הדרושים לשיעורים ללא תשלום קרוב ל-100% עבור כל תלמיד בתוכניות שלנו.

קורסים ב-CAREY

הקורסים של קארי כוללים בדרך כלל קטעים אלה; קריאה, דיון בפורום, מטלות וכיתה מקוונת.

שכר לימוד וכספים

המשימה של קארי היא להעצים מנהיגים נוצריים נאמנים לכל דור, לכל תרבות ולכל קהילה.

על מנת להשיג את המשימות שלנו, אנו שומרים על שכר הלימוד שלנו תחרותי כדי להפוך את החינוך התיאולוגי לנגיש ככל האפשר. בנוסף, קארי גם שמחה להיות מסוגלת להציע מגוון משאבי סיוע פיננסי כדי לעזור להפחית את ההוצאות הכרוכות בלימודים. אנא צור איתנו קשר או בקר באתר האינטרנט שלנו כדי ללמוד עוד על שכר לימוד וסיוע כספי.

סטָטִיסטִיקָה

 • סטודנטים בינלאומיים:

  95%

 • 0
 • יחס סטודנט לסגל:

  12 ל-1

עדויות סטודנטים

מיקומים

 • Vancouver

  Iona Drive,5920, V6T 1J6, Vancouver

  שאלות