Keystone logo
Australian Graduate School of Leadership

Australian Graduate School of Leadership

Australian Graduate School of Leadership

מבוא

משימה ומטרות

קידום ידע והבנה: אנו מבקשים לקדם ידע והבנה באמצעות שיתופי פעולה ארוכי מחקר עם מספר אוניברסיטאות, ובאמצעות ניתוח תמאטי של הרפרטואר ההולך וגדל של מקרי מבחן מנהיגות אורכיים שפותחו על ידי המכללות האקדמיות של DBL אשר קייטרינג עבורנו CSU.

לאפשר לאנשים ללמוד לאורך חייהם (לצמיחה אישית ולהגשמה, השתתפות אפקטיבית בכח העבודה ותרומות בונה לחברה): תרמנו לפיתוח, במהלך 40 השנים האחרונות, של כמה אלפי מנהלים בכירים ומובילים בעסקים אוסטרליים רבים ומשרדי הממשלה. לאחרונה, יישמנו סדרה של 12 שבועות, אינטנסיבית על העבודה תוכניות מנהיגות אסטרטגית עבור הבנק המרכזי באוסטרליה. השקפותינו בדבר חשיבות הלמידה המתמדת במסגרת שיקולי איזון בין עבודה / חיים מתוארים בדו"ח של חקירה שערכנו במהלך שלוש השנים האחרונות בחסות ה- NSW לעתיד העבודה 2020. (ISBN 9780980499100) דוח זה הוא זמין באתר האינטרנט שלנו.

עמידה בדרישות שוק העבודה באמצעות חינוך איכותי: הצגנו מספר מסירות של הקורס וחידושי תוכן שנועדו לשפר את איכות הפיתוח הניתן למשתתפים בקורס. אנו מפיקים מידע שימושי ממפגשי דיון קבוצתיים קטנים וראיונות מעמיקים פרטניים עם משתתפי עבר וחברי המועצה המייעצת. אנו מכירים ומשלבים בקורסים שלנו ככל האפשר את המגמה לקראת "התאמה אישית של הקורס". מטרתנו היא לגשר על הפער בין התיאוריה והפרקטיקה באופן יעיל יותר ולספק ערך חזק הרבה יותר לשניהם.

לצייד את הקהילה עם ידע חברתי, תרבותי ובינלאומי, מיומנויות וגישות לשיפור איכות החיים לכל האזרחים: אנחנו מוסד בוגר מיוחד. עם זאת, אנו מכירים בכך שיש לנו פוטנציאל להשיג השפעה גדולה יותר ממה שגודלנו עשוי להצביע על ציווי מנהיגים קהילתיים עם ידע חברתי, תרבותי ובינלאומי, מיומנויות וגישות המסייעות להם לעשות עבודה טובה יותר לשיפור איכות החיים עבור כולם אזרחים.

תרומה לחברה דמוקרטית, שוויונית ותרבותית: המציאות של מנהיגות שהמשתתפים נוטים לגלות במסע הלמידה שלהם מדגישה בדרך כלל את המעבר המתרחש במנהיגות הארגונית מתוך התמקדות אוטוקרטית ביצירת רווחיות לטווח קצר בעיקר לטובת קבוצה מוגבלת של בעלי עניין כלפי מנהיגות מבוזרת בשיתוף פעולה המאמצת גישה שירותית הוליסטית ומקיפה של כל בעלי העניין, ביחס לכל בעלי העניין, ללא התחשבות בכוחם היחסי ובהשפעתם.

תרומה למשק לאומי משופר באמצעות רמות גבוהות של מיומנויות, ידע ומחקר (כולל מחקר משותף עם עסקים, תעשייה וממשל): ראשיתו של הארגון לפני 40 שנה היתה ליצור גשר בין הקהילה העסקית לבין חברות מובילות בעולם, אקדמאים. גשר זה הוקם על ידי חמישה תאגידים הגדולים הידועים ביותר של אוסטרליה. שיתוף הפעולה האינטנסיבי המתמשך שלנו עם העסק והתחייבותנו לקשר בין תיאוריה לתרגול במהלך 40 השנים האחרונות מצדיק את מיצובנו כגשר בין העולם האקדמי לבין מנהיגות עסקית ברמות בכירות. לאחרונה, כללנו את המגזר האזרחי כשותף חשוב בבניית הגשר.

115971_pexels-photo-2193300.jpeg

סקירה כללית והיסטוריה

מכון השיווק הבינלאומי של אוסטרליה בע"מ (IMIA) הוקם בשנת 1970 על ידי חמש תאגידים אוסטרליים עיקריים: Amatil, APM, CSR, ICI והבנק של ניו סאות 'ויילס (כיום Westpac). תאגידים אלה נותרו מעורבים עד 1990, כאשר IMIA הפך למרכז עצמאי לתואר ראשון ללימודי עסקים אסטרטגיים. בשנת 2010, IMIA הפכה את Australian Graduate School of Leadership למוסדות להשכלה גבוהה באוסטרליה (AGSL), ועם חברת הבת שלה, מרכז IMIA ללימודי עסקים אסטרטגיים, ממשיכה להציע פיתוח מנהיגות וייעוץ אסטרטגי לארגונים ויחידים.

הפקולטה של IMIA התקשרה בתחילה מבית הספר למינהל עסקים בהרווארד ובבתי ספר עסקיים אחרים בארה"ב ובאירופה. בסוף שנות השמונים הונהג מרכיב חזק של הסגל האוסטרלי. מנהל הסגל הראשון של IMIA היה לשעבר דיקן הקבלה באוניברסיטת הרווארד. ד"ר רמזי פיד מונה למנהל סגל בשנת 1984 ובשנת 1990 מונה למנהל המכון. בשנת 1991 הוקמה קמפוס סידני CBD של IMIA.

בנוסף לקורסים קצרים, תדרוכים עסקיים ושירותים חדשים בתחום הייעוץ והייעוץ, IMIA מפתחת ומציעה קורסי הסמכה מוסמכים לתואר שני מטעם ובשיתוף עם שותפים באוניברסיטה. חומרים הקורס ניתנים באופן מקוון, המאפשר למשתתפים ללמוד בכל עת ובכל מקום יש להם גישה לאינטרנט. זה איפשר למנהלי היום, עם התחייבויות בלתי צפויות נסיעות ועומסי עבודה, לשלב את התחייבויות המחקר שלהם בהצלחה לתוך חייהם.

115972_pexels-photo-2065490.jpeg

מיקומים

  • Sydney

    Level 25, 88 Phillip Street, NSW 2000, Sydney

תוכניות

    המוסד מציע גם:

    שאלות