Keystone logo
Alef Trust

Alef Trust

Alef Trust

מבוא

באינטרנט. לעולם לא רחוק.

אנו לחנך באמצעות גישה מקוונת ייחודית, מתן 1 עד 1 וירטואלי הוראה והדרכה. אנו מתמקדים בתחומי הפסיכולוגיה הטרנס-פרסונלית, לימודי המודעות, הרוחניות ויישום העקרונות הטרנס-פרסונליים בהתפתחות אקדמית, מקצועית ואישית. אנו משתפים פעולה עם האגודה הבין-אישית הבין-לאומית ועם הרשת המדעית והרפואית כדי לספק חווית למידה הוליסטית ואינטגרלית לקהל הרחב ביותר.

תוכנית 100% מקוונת שלנו לתואר שני לתואר שני, שמתחיל מדי שנה בספטמבר, מפגיש אנשים מרחבי העולם שעובדים בזירות מקצועיות מגוונות. קהילת הלמידה הבינלאומית שלנו כוללת מאמנים, מטפלים ויועצים, כמו גם אנשי מקצוע בתחום הבריאות והחינוך ואנשים ממקצועות רבים אחרים.

Alef Trust

116797_LLatBBNov182.jpeg

Alef Trust הוא ארגון ללא מטרות רווח שהוקם על ידי פרופסור (בריאן) לס לנקסטר וד"ר ג'סיקה בוקלר. פרופסור לנקסטר הוא פרופסור אמריטוס לפסיכולוגיה טרנספרסונלית באוניברסיטת ליברפול ג'ון מוורס (LJMU) בבריטניה; פרופסור נכבד לפסיכולוגיה אינטגרלית וטרנספרסונלית במכון קליפורניה ללימודים אינטגרליים; ועמית מחקר לשם כבוד במרכז למדעי היהדות באוניברסיטת מנצ'סטר. כיום הוא חבר מועצת המנהלים של האגודה לפסיכולוגיה טרנספרסונלית ובעבר כיהן כיו"ר המדור לפסיכולוגיה טרנספרסונלית של האגודה הבריטית לפסיכולוגיה ונשיא האגודה הטרנספרסונלית הבינלאומית. בנוסף למאמרים ופרקים רבים בספרים של עמיתים, יצירותיו שפורסמו של פרופסור לנקסטר כוללות: נפש, מוח ופוטנציאל אנושי, זוכה פרס הספר הטוב ביותר ברשת המדעית והרפואית; מהות הקבלה; וכן, גישות לתודעה: נישואי המדע והמיסטיקה.

116720_JessicaBockler.jpeg

ד"ר ג'סיקה בוקלר היא מתרגלת יישומית ופסיכולוגית טרנס-פרסונלית. יש לה דוקטורט בפסיכולוגיה מאוניברסיטת ליברפול באוניברסיטת ג'ון מורס. במחקרה היא בחנה את "התיאטרון כפרקטיקה טרנספורמטיבית", ובוחנת את כלי השיט של השחקן ככלי לצמיחה והתפתחות אישית. ד"ר בוקלר הוא גם מתרגל שומשום, מאומן בשימוש של סיפור, דרמה ו movmeent כרכב לעבוד עם הנשמה. היא מנהלת קריאייטיב יצירתי, אמנויות ושירותי בריאות הנפש אשר פועלת מרסיסייד, בריטניה ואת תחומי המחקר שלה כוללים גוף נפש דינמיקה ופסיכולוגיה somatice, פתרון סכסוכים יצירתיים, הפסיכולוגיה יונגיאנית ופסיכולוגיה של פולחן.

לס וג 'סיקה הם מעורבים עמוקות עם כל היבט של הוראה ולמידה בבית Alef Trust . כל אחד מהם מלמד אלמנטים של תוכנית MSc והם באופן אישי המקור ביותר חברי סגל מכובד להוביל מודולים ספציפיים.

יש לנו קהילה גלובלית באמת של סטודנטים, מורים ובוגרים. התלמידים מיישמים את הלמידה שלהם על כל תחומי החיים, כולל הקשרים התפתחותיים, סביבתיים, חברתיים, עסקיים ואישיים. אנו מספקים גם הזדמנויות למידה פתוחה לאנשים ברחבי העולם שרוצים ללמוד אך ורק לצורך העשרה אישית. הלומדים הפתוחים שלנו יש גישה לאותם משאבים איכותיים כמו הסטודנטים שלנו לתארים מתקדמים והם מהווים חלק בלתי נפרד מקהילת הלמידה שלנו. אנו מזמינים אתכם בחום להצטרף לקהילה שלנו של לומדי טרנספורמציה. ניק תיאו, מנהל התוכנית והרשם שלנו ישמח לדבר איתך על האפשרויות שלך להצטרפות לתכנית MSc.

דרישות אשרה

מכיוון שהתואר השני של Alef Trust בתודעה, רוחניות ופסיכולוגיה טרנספרסונלית מקוון לחלוטין, אין דרישות לנסיעות, ולכן אין צורך בויזה. בנוסף, Alef Trust אינו יכול להציע ויזות לאף אחד מהתלמידים שלנו.

עדויות סטודנטים

מיקומים

  • Metropolitan Borough of Wirral

    Somersby, Dibbinsdale Road, Bromborough, CH63 0HJ, Metropolitan Borough of Wirral

שאלות