Keystone logo
קנדה

לימוד באינטרנט ב קנדה 2024

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  624
 • נתח של שירותים

  47
 • מנוי לאינטרנט

  58
 • תחבורה מקומית

  67

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  9
 • כרטיס קולנוע

  10
 • חצי ליטר בירה מקומית

  5

דרישות אשרה

על מנת ללמוד בקנדה יותר מ-6 חודשים, עליכם לקבל אישור לימודים קנדי, המשמש כוויזת סטודנט קנדי למשך שהותכם.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

אישור לימודים קנדי

מחיר ומטבע

CAD 150

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

רוב האזרחים הזרים חייבים להגיש בקשה להיתר לימודים. אישור לימודים, לאחר הוצאתו, מאפשר לאזרח זר ללמוד בקנדה במכון מאושר למשך הקורס או התוכנית שצוינו. במקרים מסוימים, אינך דורש אישור לימודים כדי ללכת לבית הספר בקנדה:

 1. אם הקורס או התוכנית שאתה מתכוון ללמוד הוא באורך של פחות מ-6 חודשים.
 2. אם אתה בן משפחה או צוות של נציג זר לקנדה.
 3. אם אתה חבר בכוח חמוש זר. עם זאת, עדיין תצטרך אישור נסיעה אלקטרוני (eTA) כדי לטוס לקנדה.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

יישום מקוון/נייר

אתה יכול להגיש בקשה להיתר לימוד קנדי באופן מקוון או באמצעות בקשת נייר, אותה ניתן להשיג מאתר האזרחות וההגירה בקנדה (CIC).

אתר אינטרנט:https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit/apply.html

איך עושים את הבקשה?

1. תחילה עליך לקבל מכתב קבלה מתוקנן מספק השכלה גבוהה מוכר.

2. השלב הבא הוא לקבל חבילת בקשה לוויזת סטודנט לקנדה, מאתר האינטרנט של CIC (http://www.cic.gc.ca) או על ידי פנייה למשרד הויזה המקומי שלך, או לשגרירות או הקונסוליה של קנדה בביתך מדינה.

3. על מנת לקבל את חבילת הבקשה שלך, תצטרך לענות על כמה שאלות על עצמך באתר CIC. שאלות אלה יקבעו אם אתה זכאי להגיש בקשה מקוונת לקבלת היתר סטודנט קנדי, ואילו מסמכים תצטרך לספק. אם תימצא זכאי, תקבל קוד צ'ק-ליסט אישי, תקף ל-60 יום, לו תזדקק על מנת להגיש את בקשתך באופן מקוון. הקפד להדפיס את הדף המכיל את הקוד שלך לעיון עתידי. העמוד יכלול גם מדריך בקשה, סכום משוער של שכר לימוד, רשימת מסמכים שתצטרכו להגיש עם הבקשה והנחיות לשלבים הבאים שלכם.

4. כאשר אתה מוכן להגיש מועמדות, צור חשבון MyCIC, שבו תזין את קוד רשימת הבדיקה האישי שלך. לאחר מכן תקבל את רשימת המסמכים האישית שלך המאפשרת לך להעלות ולשלוח את המסמכים שלך ל-CIC.

5. לאחר שהמסמכים וטופס הבקשה שלך מוכנים ושילמת את האגרות שלך, תוכל להגיש את הבקשה המלאה שלך ל-CIC.

6. ייתכן שחלק מהמועמדים יצטרכו להגיע לראיון במשרד הוויזה המקומי שלהם.

7. כאשר בקשתך תאושר, תקבל מכתב היכרות, בעוד שסטודנטים ממדינות הדורשות אישור נסיעות אלקטרוני (eTA) ו/או אשרת שהייה זמנית יקבלו אותם במידת הצורך. ה-eTA יהיה מקושר לדרכון שלך. חשוב שתיסעו עם הדרכון בו השתמשתם בעת הגשת בקשה לאישור הלימודים. ה-eTA יהיה תקף לחמש שנים או עד שפג תוקפו של הדרכון שלך, המוקדם מביניהם.

8. הצג את אלה יחד עם הדרכון שלך, הוכחה לכספי שלך ומכתב הקבלה שלך (וכל מסמך אחר שהומלץ לך לקחת) לסוכנות הגבולות של קנדה (CBSA) בקנדה, אשר לאחר מכן תנפיק את הקנדי שלך אישור לימודים ולאפשר לך גישה לקנדה. המסמכים הנדרשים עבור ויזת הסטודנט בקנדה כוללים:

 • טופס בקשה מלא;
 • מכתב הקבלה המקורי מהאוניברסיטה;
 • דרכון/תעודת נסיעה בתוקף, המאפשר גם לחזור לארץ הולדתך. אם אתה גר בארה"ב, זה לא הכרחי;
 • שני תצלומים עדכניים בגודל פספורט, עם מפרט שם ותאריך לידה מאחור;
 • הוכחה לתמיכה כספית במהלך הלימודים שלך המייצגת: שכר לימוד + 833 CAD לחודש (עבור כל המחוזות, למעט קוויבק) או שכר לימוד + 917 CAD לחודש (קוויבק);
 • מכתב הסבר;
 • אם אתה מתכוון ללמוד בקוויבק, תזדקק גם ל-Certificate d'acceptation du Québec, תרגום לאנגלית וצרפתית עבור המסמך שלך, הצהרה מהמתרגם והעתק מאושר של המסמכים המקוריים;
 • הוכחה ששילמת את דמי היתר הלימוד (150 CAD).

מתי כדאי להגיש בקשה?

זמני העיבוד משתנים. זה תלוי בסוג הבקשה שאתה מגיש, והיכן היא מעובדת. יישומי נייר בדרך כלל נמשכים בערך פי שניים יותר מאשר יישומים מקוונים. תמיד מומלץ לבדוק את זמני העיבוד זמן רב מראש: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

לאחר שיש לך אישור לימודים קנדי, תוכל להגיש בקשה לחידושו מתוך קנדה אם תחליט להמשיך בלימודים.

זמן עיבוד

הזדמנויות עבודה

ניתן לעבוד בקמפוס או מחוצה לו עד 20 שעות במהלך סמסטרים באוניברסיטה ומשרה מלאה בהפסקות כגון חופשות החורף או הקיץ, ללא צורך באישור עבודה. כדי להעפיל, עליך להיות בעל אישור לימודים בתוקף ולהיות סטודנט במשרה מלאה. תזדקק גם למספר ביטוח לאומי (SIN) משירות קנדה כדי לעבוד בקנדה או כדי לקבל הטבות ושירותים מתוכניות ממשלתיות. אישור הלימודים שלך יהפוך לבלתי תקף 90 יום לאחר שסיימת את תוכנית הלימודים שלך, כך שתצטרך לרכוש אישור עבודה לאחר סיום הלימודים אם תרצה להישאר בקנדה לאחר הלימודים ולחפש עבודה. זה תקף לשלוש שנים.

שעות לשבוע

20

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

אשרת סטודנט לקנדה עשויה להידחות אם קצין הויזה חושד שמטרת המבקש בנסיעה לקנדה הוצגה בצורה שגויה - אם קורס לימודים לא היה הסיבה האמיתית לכך שאדם הגיש מועמדות. סביר אף יותר, שהוכחת הכספים שסופקו עשויה להיות בלתי מספקת להוצאות הצפויות של שכר לימוד, מזון, שכר דירה וכו', או שאינה מתאימה בבירור למסלול לימודים שנטען.