ONLINESTUDIES.CO.LI

האוניברסיטאות הטובות ביותר, מכללות ובתי ספר לעסקים בהממלכה המאוחדת

תעודות לתארים מתקדמות הן אופציה חינוכית לתלמידים שרוצים להתמחות הידע והכישורים שלהם בתחום מסוים. לתעודת לתואר עשויה לסייע לתלמידים להשיג יכולות חשובות שיובילו להתקדמות הקריירה והזדמנויות מקצועיות אחרות.

למידה מרחוק היא שיטה של ​​מתן חינוך לתלמידים שאינם נוכחים פיזית בקמפוס. מחקרים שונים הראו כי תוכניות למידה מרחוק יכולות להיות יעילה וכיעיל כמו תוכניות בכיתה רגילות לפעמים אפילו יותר טובה!

חינוך בבריטניה הוא עניין devolved עם כל אחת מהמדינות של הממלכה המאוחדת שיש מערכות נפרדות תחת ממשלות שונות: ממשלת בריטניה אחראית לאנגליה, והממשלה הסקוטית, ממשלת וולשית וצפון אירלנד ההנהלה אחראית לסקוטלנד , ויילס וצפון אירלנד, בהתאמה.

אוניברסיטאות ובתי ספר לעסקים בנורווגיה. מצא את כל המידע אודות האוניברסיטאות המדורגות העליונות בהממלכה המאוחדת כאן, ולפנות אליהם ישירות!

12 תוצאות ב תואר שני, הממלכה המאוחדת, למידה מרחוק Filter

תעודה לתואר שני בניהול אסטרטגי

Global Impact Training And Higher Education
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 8 - 12 חודשים הרשמה פתוחה הממלכה המאוחדת London + 1 more

ניהול אסטרטגי כרוך גיבוש ויישום המטרות העיקריות והיוזמות שננקטו על ידי ההנהלה הבכירה של חברה בשמם של הבעלים.

תעודת הסמכה לתואר ראשון בחינוך (בינלאומי)

Teesside University
מקוון תכנית חלקית 1 שנה אוגוסט 2019 הממלכה המאוחדת Middlesbrough

קורס זה מציע מקצועות חינוך שוטפים ושואפים, העובדים במגוון הקשרים, מסלול גמיש לקראת קבלת תעודת הסמכה לתואר ראשון בחינוך בינלאומי (PGCEi). הקורס רלוונטי לכל המקצועות ומתמקד בשיפור התרגול האינדיבידואלי באמצעות השתקפות ביקורתית ופיתוח הבנה של הנוהג המחקרי. הוא מאפשר לך להשוות גישות הוראה במדינות שונות ולפתח גישה גלובלית לחינוך.

PgCert פתולוגיה אינפורמטיקה יישומים עסקיים - למידה מרחוק

Queen's University Belfast
מקוון תכנית חלקית 5 חודשים ספטמבר 2019 הממלכה המאוחדת Belfast

תעודה זו היא מרגשת, תוכנית למידה מרחוק חדשנית שמטרתה לשפר את הידע התיאורטי של המשתתף ואת הכישורים המעשיים ב MP ו להעצים אותם להמשיך בקריירה באקדמיה, בריאות או בתעשייה. הקורס מתמקד בחדשנות ויזמות; תוך שימת דגש על תפקידה המרכזי של MP בתחום האבחון המולקולרי, הניסויים הקליניים וביוטכנולוגיה / ביופרמה.

תעודת הסמכה לתואר ראשון בחינוך (למידה מרחוק)

Leeds Beckett University
מקוון תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע הממלכה המאוחדת Leeds UK Online + 1 more

אימון להיות מורה הוא אחד הדברים הכי מאתגרים שתעשה אי פעם. עם זאת בחשבון, קורס מקוון זה נועד להתאים את התחייבויות אחרות המקצועי שלך יהיה כרוך הערכות רלוונטיות לחיים העבודה שלך.

Online PgC in Strategic Human Resource Management for Business Executives

GCU - Glasgow School for Business and Society
מקוון תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע הממלכה המאוחדת Glasgow

PG Cert ניהול פרויקטים

University of Essex Online
מקוון תכנית חלקית 8 חודשים בקשת מידע הממלכה המאוחדת UK Online

קח את הצעד הראשון לתוך ניהול פרויקטים עם קורס PG תעודת שלנו. חקור את האתגרים הניצבים בפני מנהלי הפרויקטים, ולבנות בסיס ידע להשתמש בו בתוך סביבת העבודה שלך. קורס קצר זה מושלם לסטודנטים המבקשים להתקדם כמנהל, למצוא תפקיד ניהול חדש לגמרי, או שהוא יכול לשמש אבן דריכה לקראת ניהול הפרויקט שלנו MSc מלא.

PG חינוך Cert (חינוך)

University of Essex Online
מקוון תכנית חלקית 8 חודשים בקשת מידע הממלכה המאוחדת UK Online

זה PG Cert חינוך (עיסוק חינוכי) יכול להיות מושגת כמו ההסמכה עצמאית או יכול להיות הצעד הראשון לקראת PG שלנו DIP החינוך או את מלוא יחידת החינוך (M.Ed).

PG Cert עסקים וניהול

University of Essex Online
מקוון תכנית חלקית 8 חודשים בקשת מידע הממלכה המאוחדת Colchester UK Online + 1 more

הרשם לתעודת הסמכה לתואר ראשון במינהל עסקים וניהול כדי לפתח את הבנתך את הנוהג הניהולי, להגביר את המודעות שלך למסגרות, לתאוריות ולכלים הנוכחיים ולשפר את יכולתך לתכנן וליישם שינוי במקום העבודה.

PG Cert שיטור החקירה הפלילית

University of Essex Online
מקוון תכנית חלקית 8 חודשים בקשת מידע הממלכה המאוחדת UK Online

חקור את האתגרים העומדים בפני המשטרה צוותי חקירה במקרה פלילי, תוך גילוי גם טכניקות רבות המשמשות לחקור פשעים גדולים. קורס קצר זה הוא מושלם עבור סטודנטים המעוניינים לעבור לקריירה בתחום השיטור או החקירה, או שהוא יכול לשמש אבן דריכה לעבר שלנו MSC קרימינולוגיה מלאה פלילי פסיכולוגיה.

PG Cert Criminology ופסיכולוגיה פלילית

University of Essex Online
מקוון תכנית חלקית 8 חודשים הרשמה פתוחה הממלכה המאוחדת Colchester

תעודת הסמכה לתואר ראשון בקרימינולוגיה ובפסיכולוגיה פלילית מציעה הכשרה מתאימה לבוגרים המעוניינים לעבוד במגוון עיסוקים, הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי, כולל המשטרה, רשויות אכיפת החוק ועוד.

BSC פסיכולוגיה (בהצטיינות)

University of Essex Online
מקוון תכנית חלקית 48 חודשים הרשמה פתוחה הממלכה המאוחדת UK Online Colchester + 1 more

פותח על ידי פסיכולוגים מוסמך, תואר BSc (Hons) הפסיכולוגיה שלנו מאפשר לתלמידים לגלות את העולם המרתק של הפסיכולוגיה. 100% באינטרנט במשרה חלקית, זה הכיר מוכר יכין אותך למגוון רחב של מקומות והזדמנויות.

PG Cert עסקים וניהול (נפט וגז)

University of Essex Online
מקוון תכנית חלקית 8 חודשים ספטמבר 2019 הממלכה המאוחדת UK Online

לפתח מיומנויות ניהול מפתח עם דגש על היישומים שלהם בתעשיית הנפט והגז עם קורס זה קצר שלאחר הקורס *. יש ביקוש גבוה למנהלים מוכשרים ובטוחים בתוך זה רב טריליון דולר בתעשייה, וזה כמובן עושה את זה מעשי לך לטפח את הכישורים הדרושים כדי להצליח תוך התאמת סביב התחייבויות העבודה הקיימים שלך.