Phd בפיתוח ופיתוח דיפלומטיים

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

סקירה כללית:

EUCLID DSDD (דוקטורט בפיתוח בר-קיימא ודיפלומטיה) היא תכנית מקוונת המשלבת קורסים נדרשים, ולאחר מכן הכנת והצגה של עבודת הדוקטורט הרלוונטית למדיניות.

מטרתו היא להכשיר מומחים מוכרים לתפקידים בכירים בתחום רחב של ביצוע מדיניות פיתוח בר קיימא ויישום, עם קריירה מוצלחת בארגונים ממשלתיים ולא ממשלתיים, כמו גם תאגידים רב לאומיים. היא מעניינת במיוחד את תלמידי התואר השני הרלוונטיים ומטרתם להשיג תואר שלישי, הנחוץ יותר ויותר באקדמיה ובמוסדות בין-לאומיים.

EUCLID DSDD היא גם תוכנית ייחודית במובן זה היא תוכנית הדוקטורט היחידה בפיתוח בר קיימא המוצע למעשה על ידי מוסד רב צדדי עם מכון SD מיוחדים (הארגון הבינלאומי לפיתוח בר קיימא, הלוגו לעיל), ובכך מאפשר אינטראקציה ישירה עם מתרגלים כמו גם פתיחת הזדמנויות התמחות נדירה.

מטרות התכנית:

תוכנית זו מניחה רקע חזק בכלכלה ובעניינים גלובליים. תלמידים שאין להם בסיס או רקע כזה יידרשו להשלים את תוכנית הגשר המותאמת אישית לפני הרישום הרשמי.

ה- DSDD מציע בחינה מעמיקה של השדה העצום של פיתוח בר קיימא, כולל כלכלה אקולוגית, מדיניות ציבורית, שינוי אקלים, יעדי פיתוח בר קיימא, פיתוח קהילתי, היבטים תרבותיים של פיתוח ואסטרטגיות התפתחותיות לאומיות.

אבן הפינה שלו היא המצגת, ההגנה ופרסום עבודת הדוקטורט.

תוכנית זו נועדה בעיקר להכשיר צוותים ממשלתיים או עובדי IGO שכבר עובדים בתחום, אך היא מתאימה גם להכשיר אנשי מקצוע וסטודנטים לתהליכי עבודה עם גופים ממשלתיים, ארגונים לא ממשלתיים וארגונים בינלאומיים כגון IGAD, האיחוד האירופי, האיחוד האפריקאי , OSCE, הבנק העולמי, וכו '

דרישות קבלה:

  • מועמדים חייבים להיות בעלי תואר שני או שווה ערך בינלאומי, שהונפקו על ידי מוסד המופיע במדריך אונסק"ו / מסד הנתונים של ווד.

  • מועמדים בחסות הממשלה (שהם כבר עובדי ממשלה) יכולים להתקבל ללא תואר שני, אם רמת ההשכלה והניסיון שלהם מספיקים. EUCLID עשויה לדרוש מהמשתתפים האלה להשלים קורסים בגשר לפני ההרשמה לתוכנית.

  • נדרשת שליטה בשפה האנגלית (המדוברת והכתובה) ותיבדק.

  • הסטודנטים צפויים להיות במקום להקדיש 10-15 שעות לימוד אפקטיביות על בסיס שבועי.

ערכי אשראי:

ערכי האשראי מתבטאים הן במונחים של USCH (ארה"ב אשראי שעה) ו ECTS (אירופה אשראי מערכת העברה). בדרך כלל, 14 שעות של הוראה בכיתה במהלך הסמסטר 1 מייצג 1 USCH או 1.5 ECTS (בתוספת זמן לימוד עצמי), אשר מומרת כמות המקבילה של המחקר בהקשר של תוכנית המרחק.

סך כל ערך האשראי עבור DSDD הושלמה, על פי סטנדרטים בינלאומיים, הוא 90 USCH מעבר של רווקים.

פיירס ואלומני:

מכיוון שה- EUCLID הוקם כדי להכשיר דיפלומטים פעילים וצוות ממשלתי, התלמידים שלנו יכולים להיות בטוחים כי בני גילם וחבריהם הבוגרים יקימו רשת ברמה גבוהה.

גישה אקדמית ותוצאה:

זה הוגן לומר כי תוכניות של EUCLID מתוארים טוב יותר כמו "מרחק" ולא "מקוון" תוכניות הלימודים. פירוש הדבר שהתלמידים אינם חייבים להתחבר ביום מסוים ובזמן מסוים כדי להשתתף בדיונים על לוח המודעות, כפי שקורה לעתים קרובות עם תוכניות 'מקוונות'.

במקום זאת, התוכניות שלנו מדגישות את היכולת לספוג כמות עצומה של חומר על בסיס אישי, מה שהופך אותם מתאים לקוראים מהירים אשר בכוחות עצמם יש תיעוד של קריאה ספרים אינטנסיבית עניין נלהב בתחום הלימוד שלהם.

EUCLID מעריכה את הכישורים הבין אישיים והבין-אישיים של המועמדים - שהם חיוניים להצלחה אישית ומקצועית - על סמך ניסיון קודם שאושר באמצעות ראיון אישי נרחב. מכיוון שה- EUCLID הוקם כדי לשרת דיפלומטים פעילים וגורמים ממשלתיים אחרים, צפוי כי מיומנויות מקצועיות אלה יירכשו ויוצגו במהלך הקריירה של המבקש.

במקרים מסוימים, EUCLID עשויה להציע קורסים ספציפיים (אשר עשויים אפילו לא להיות רשומים כחומרים אלקטיביים) על מנת להביא מיומנויות בין אישיות (כולל דוברי הציבור) לרמה המבצעת.

עם השלמת התכנית, כל סטודנט צפוי להיות מומחה לנושא בסוגיה רלוונטית למדיניות.

לוח זמנים לרישום:

EUCLID יש רישום מתמשך (הכנסה) עבור תוכנית זו. זה מקובל להחיל כמה חודשים מראש אבל מומלץ ליישם 60-40 ימים מראש. חריצים ציבוריים כלליים מוקצים על בסיס ראשון לבוא, הראשון שימש.

עדכון אחרון: יול 2017

אודות בית הספר

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO).

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO). קרא פחות
וושינגטון , בנג'ול , בנגי , הרפובליקה המרכז אפריקאית ברשת , גמביה און ליין + 4 יותר פחות