חפש כאן לבתי ספר ואוניברסיטאות מובילים לתואר ראשון!

אם אתה רוצה להמשיך את החינוך לרמה הגבוהה ביותר עם הזדמנויות מחקר מיוחד, כדאי לשקול להירשם דוקטור לפילוסופיה של התוכנית. בתואר שלישי, אתה בדרך כלל לקחת שיעורים הראשון שנתיים או שלוש ואז לבזבז עוד שנתיים עד ארבע שנים על מח… קרא יותר

אם אתה רוצה להמשיך את החינוך לרמה הגבוהה ביותר עם הזדמנויות מחקר מיוחד, כדאי לשקול להירשם דוקטור לפילוסופיה של התוכנית. בתואר שלישי, אתה בדרך כלל לקחת שיעורים הראשון שנתיים או שלוש ואז לבזבז עוד שנתיים עד ארבע שנים על מחקר. דרושה כתיבה כתובה מסתיימת.

אתה יכול לשאול, "מה הוא דוקטורט של עיתונאות תקשורת המונים?" זוהי תוכנית תואר רחב, כי בדרך כלל כוללת את ההפצה של מידע באמצעות התקשורת הכתובה, שידור רדיו, טלוויזיה, סרטים, ופרסום. סביר להניח שתבחר תחום מיקוד ללימודים שלך. אתה יכול לקחת קורסים מדיה ותרבות, תורת הפרסום, חוק התקשורת, ואת ההיסטוריה של תקשורת המונים.

בזמן שאתה לומד לתואר שלישי בעיתונאות ותקשורת המונים, אתה יכול לרכוש מיומנויות חיים שימושיים, כגון איך לכתוב תמציתית, מחקר יעיל, ולנהל את הזמן ביעילות. אלה הם מיומנויות שיכולים לתרגם לכל מקצוע.

ההוצאות הכוללות שלך על קבלת תואר שלישי בעיתונאות ותקשורת המונים יהיו שונים מבית הספר לבית הספר. גורמים כגון מיקומו של בית הספר, שכר הלימוד ועמלות ומספר הנקודות הנדרשות משפיעים על העלות. השווה את התוכניות בזהירות לבחור את האדם המתאים לך.

עם דוקטורט בעיתונאות ותקשורת המונים, אתה יכול להיכנס לעולם התקשורת ולהיות משדר חדשות, עיתונאי, עורך, כתב, מנהל תוכנית, או מפיק. סוכנויות פרסום יכול להעסיק אותך כיועץ או אנליסט מחקר שוק. דוקטורט יכול גם לעזור לך להיכנס למנהל כמנהל תקשורת.

אוניברסיטאות הקרובות לבית ובארצות זרות מציעות דוקטורט בעיתונאות ותקשורת המונים. בתי ספר מסוימים עשויים להציע קורסים מקוונים גם כן. אם אתה מוכן להתחיל, לחפש את התוכנית שלך למטה לפנות ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי טופס להוביל.

קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה: 
Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου
Cyprus Online , Cyprus

לתכנית הדוקטורט "מערכות מידע ותקשורת" יש תפקיד מרכזי במחקר בנושאים הקשורים למערכות מידע ותקשורת. ... +

לתכנית הדוקטורט "מערכות מידע ותקשורת" יש תפקיד מרכזי במחקר בנושאים הקשורים למערכות מידע ותקשורת. -
PhD
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 שנים
יווני
ספטמבר 2020
מקוונים