Read the Official Description

סקירה כללית

דיפלומה לתואר שני שלנו בניהול פרויקטים תבנה על הידע והניסיון הקיימים שלך תוך עיסוק בפעילויות שיאפשרו לך לקשר את החוויה שלך לרעיונות עכשוויים ולתרגול בתוך הקשר עולמי. נותן לך את הכישורים והידע כדי לקדם את הקריירה שלך במגוון רחב של ארגונים ותעשיות.

פותח על ידי מומחים לנושא, תוכנית מתקדמת זו מכסה מגוון של נושאים מאתגרים, עקרונות, תיאוריות ופרקטיקות בתוך ניהול הפרויקט. הרחבת החשיבה הנוכחית שלך על פני מגוון רחב של נושאים רלוונטיים לאזור הנושא ומספקת סקירה תיאורטית ומעשית של הגורמים הנדרשים לניהול הפרויקט יעיל בסביבה הגלובלית של היום תחרותי.

בקורס זה תלמד כיצד לנהל ביעילות ולנתח פרויקטים המובילים אותך להצלחה בתוך הארגון שלך או יותר afield. תוכלו גם לאסוף ידע נרחב בכלכלה ניהולית, פעולות קיימא ועוד הרבה תחומי מפתח נוספים.

עם השלמת הדיפלומה לתואר ראשון שלך, אנו מציעים לך הזדמנות להתקדם ללימודים לתואר שני מלא (הוענקו לאחר 180 נקודות זכות).

למידה והערכה

מבוא

לימוד מקוון נותן לך את החופש ללמוד מתי ואיפה זה מתאים לך - בבית, במהלך שעות הצהריים שלך או בכל מקום אחר יש לך גישה לאינטרנט.

כל הקורסים המקוון שלנו יש משך המחקר אינדיקציה אשר מדריך כמה זמן הקורס שלך ייקח להשלמת. משך הזמן בפועל עשוי להיות ארוך או קצר יותר בהתאם למהירות הלימודים, אפשרויות המחקר שנבחרו וזמינות המודול. ניתן להשלים את הלימודים מהר יותר מאשר את משך הקורס המעיד על ידי הכפלת מודולים בזמנים מסוימים; עם זאת, תקופות המחקר המינימלי חלות.

כל הקורסים שלנו יש תאריכי התחלה קבועים לאורך כל השנה. שנת הלימודים שלנו מאורגנת במודולים, בדרך כלל עם הפסקה של שבוע או שבועיים בין המודולים לבין הפסקה מובנית של שלושה שבועות לחג המולד. הסטודנטים יקבלו לוח זמנים של הקורסים במהלך תהליך הגשת הבקשה.

שיטות הוראה וסגנון

כפי שאנו 100% האוניברסיטה המקוונת, אנו מנצלים סביבת למידה וירטואלית במקום קמפוס מסורתי. המערכת עוקבת ומנהלת את תהליך הלמידה בזמן אמת ומספקת לך גישה מיידית לחומרי הלמידה שלך.

פלטפורמת למידה זו מאפשרת הן לתלמידים והן למורים להשתתף באופן פעיל בשיחות בזמן אמת, ולהקשיב ולהציג הרצאות וסמינרים בשידור חי באינטרנט. כל הקורסים מועברים באנגלית בלבד.

אתה נתמך לאורך הקורס שלך על ידי יועץ ייעודי לתלמיד ויש לי את ההזדמנות באופן קבוע אינטראקציה עם התלמידים האחרים ואת המורה שלך. כדי להבטיח שתקבל את התמיכה הדרושה לך מהמורה שלך, נשתמש בגודלי הכיתה שלנו ב -20 תלמידים.

הערכה

אנו מאמצים גישה המבוססת על הקצאה להערכה במקום בחינות. הערכה עבור דיפלומה לתואר ראשון בניהול פרויקטים מבוססת על שילוב של קורסים בכתב.

אתם תמיד מודעים לכיתה הזמנית הנוכחית שלכם מראשית התוכנית, ומאפשרים לכם להעריך את ההצלחה של שיטות המחקר הנוכחיות שלכם ולזהות בבירור אזורים לשיפור. אנו מאמינים כי שקיפות זו נותנת לך את המידע הדרוש לך כדי להפיק את המרב מהקורס שלך. אנו משיגים זאת על ידי:

  • מראה את הסימנים שלך בבירור בכיתה שלך, אשר ניתן לראות בכל פעם שאתה נכנס לפלטפורמת למידה
  • את המהירות המהירה של העבודה העריכו על מנת להבטיח כי כיתה שלך תמיד מעודכן
  • להעריך את העבודה שלך לאורך המודול ולא לחכות לבחינות סוף השנה
  • להבטיח שיש לך קשר קבוע עם יועץ הסטודנטים שלך
  • את הפשטות והשקיפות בתכנון קריטריונים להערכה שלנו

כמו כן, יש לנו מדיניות של הבטחת עבודה של תלמידים אותנטיים. כמו גם את העובדה כי כל העבודה מוערכת לעתים קרובות, אנו משתמשים מבוססת היטב מערכת ניטור אלקטרונית לבדוק פלגיאט.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

אנו מחויבים לשיפור התעסוקה בקרב בוגרינו. קורסים מקוונים שלנו לתת לך את ההזדמנות כדי לשפר את סיכויי הקריירה שלך פוטנציאל להרוויח עם שילוב של מיומנויות מפתח כי הם להעברה ישירות למקום העבודה.

זה דיפלומה לתואר ראשון בניהול פרויקטים ידגים המעסיקים הנוכחי והעתיד שיש לך את התשוקה ומסירות ללמוד מקוון מראש בקריירה שלך כמנהל.

הידע בניהול פרויקטים שתצבור מהתכנית יאפשר לך להתקדם במספר סביבות מקצועיות, בעוד שהמיומנויות הניתנות להעברה (כולל תקשורת, חשיבה ביקורתית ומחקר) שתפתח ייתן לך את הביטחון להתקדם כמעט כל ענף או מגזר.

דרישות כניסה

יש לנו דרישות כניסה גמישות המסתכלות הן על הניסיון האקדמי והן על בסיס העבודה שלך, כמו גם על המוטיבציה שלך לעשות את הקורס. ישנם שני מסלולי כניסה לתכנית PG DIP לניהול פרויקטים:

1. מסלול כניסה אקדמי

על מנת לספק את דרישות מסלול הכניסה האקדמית לתוכנית PG DIP לניהול פרויקטים, עליך לקבל את הכישורים הבאים כמפורט:

  • תואר ראשון ממוסד מאושר לתואר בהצטיינות בבריטניה או הכשרה מקצועית רלוונטית.

אם אנגלית היא לא השפה הראשונה שלך, IELTS (אקדמי) 6.5 או שווה ערך. אם אינך מחזיק ב- IELTS או בהסמכה שווה, אנו דורשים מהתלמידים לעבור מבחן באנגלית ללא תשלום.

אתה לא צריך להוכיח את הידע שלך באנגלית אם אתה אזרח של, או אם סיימת את המקבילה שווה תואר בבריטניה, בכל אחת מהמדינות האלה.

2. נתיב כניסה פתוח

אנו מכירים בכך שתוכלו לרכוש מיומנויות במגוון רחב של דרכים, וכי ביצועים אקדמיים קודמים אינם המדד היחיד ליכולתו של המבקש. לכן, אם אינך עומד בתקנים האקדמיים המינימליים לעיל, ייתכן שעדיין תהיה זכאי להירשם דרך נתיב הכניסה הפתוח שלנו.

על מנת לספק את דרישות מסלול הכניסה הפתוח לתוכנית PG DIP לניהול פרויקטים, עליך לעמוד בקריטריונים הבאים כמפורט להלן:

  • לפחות 5 שנות ניסיון בכירים בעבודה.
  • מיומנות השפה האנגלית צריכה להיות ברמה המקבילה ל- IELTS (אקדמי) 6.5.

הבקשה שלך תיחשב על בסיס אישי תוך התחשבות המוטיבציה שלך לעשות את הקורס, ניסיון עבודה קודם וכישורים רלוונטיים אחרים המדגימים את היכולת שלך להשלים בהצלחה את התוכנית.

21 יום הכסף בחזרה להבטיח

אם תירשם לתוכנית PG Dip לניהול פרויקטים שלנו אך תחליט כי למידה מקוונת אינה עבורך, אנו נאפשר לך לסגת בתוך 21 ימים ממועד ההתחלה שנקבע במכתב ההצעה שלך. אם שילמת מראש הפקדה ראשונית, תקבל החזר כספי מלא.

Program taught in:
אנגלית

See 30 more programs offered by University of Essex Online »

Last updated August 14, 2018
This course is מקוונים
Start Date
Oct. 2019
Duration
16 חודשים
תכנית חלקית
Price
7,072 GBP
By locations
By date
Start Date
Oct. 2019
Application deadline

Oct. 2019