קרא את התיאור הרשמי

דיפלומה לתואר שני בקרימינולוגיה ופסיכולוגיה פלילית מציעה הכשרה מתקדמת המיועדת לצייד את הבוגרים עם הבנה יסודית של נושאים מתקדמים וחשובים בתחום הקרימינולוגיה והפסיכולוגיה הפלילית.

עם השלמת הדיפלומה לתואר ראשון שלך, אנו מציעים לך הזדמנות להתקדם ללימודים לתואר שני מלא (הוענקו לאחר 180 נקודות זכות). לקבלת מידע נוסף, פנה אל חבר צוות הקבלה.

קורס זה אינו מוכר על ידי האגודה הפסיכולוגית הבריטית (BPS).

יעדי קריירה

הסמכה לתואר ראשון הוא הישג גדול מוערך מאוד על ידי המעסיקים. סקרים אחרונים מראים שבוגרים בעלי תארים גבוהים יותר צפויים לקבל משרות ברמה המקצועית או הניהולית ופחות סביר שיהיו מובטלים. עבור עבודות מסוימות, הסמכה לתואר ראשון עשוי להיות חיוני, עבור אחרים הוא מציע יתרון תחרותי.

כמו חברות לחפש את הבוגרים עם מיומנויות מתקדמות ביותר, תעודת הסמכה בקרימינולוגיה ופסיכולוגיה פלילית יכול לתת לך את היתרון התחרותי שאתה צריך להתקדם אלה עמדות ברמה העליונה.

הזדמנויות קריירה לבוגרים קיימים במגוון עיסוקים, הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי.

זה יכול לכלול את אחד מאות תפקידים שונים בתוך שירות המשטרה (מ אנליטית תפקידים צוות משטרה המשרתים שוטרים משרתים), עבודה עם עבריינים מעובדי תמיכה לצוות המבחן ואת כלא, עבודה בתוך השירותים הקורבן ותפקידים בתוך מגוון רחב של אכיפת החוק סוכנויות משירותי הביטחון לסוכנות הפשע הלאומית.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 30 תוכניות שמוצעות על ידי University of Essex Online »

עדכון אחרון: June 4, 2018
This course is מקוונים
Start Date
הרשמה פתוחה
Duration
16 חודשים
תכנית חלקית
Price
6,800 GBP
כל אחד יקבל הנחה של 10% אם הם משלמים את שכר הלימוד השנתי או תשלום דמי הקורס מראש.
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
הרשמה פתוחה
מועד אחרון להגשת בקשה

הרשמה פתוחה

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date