Read the Official Description

סקירה כללית

שפר את workability, משכורת לקוחות פוטנציאליים וידע מקצועי עם 100% המקוון שלנו חלקית במשרה חלקית דיפלומה עסקים עם האוצר.

תוכנית זו יהיה לצייד אותך עם הבנה מעמיקה של תיאוריות ושיטות בשימוש בסביבות עסקיות מודרניות. בין אם אתה רוצה לעבוד עבור פרטיים, הציבור או ללא כוונת רווח הארגון, קורס זה יעזור לך לפתח הן יכולות חוצה יכולות ומיומנויות להעברה.

בנוסף על הצגת ניהול מפתח ותיאוריות עסקיות, זה דיפלומה לתואר ראשון עסקים עם האוצר גם מאפשר לך לפתח ידע פיננסי מתמחה כולל תיאוריות ניהול פיננסי, טכניקות, מודלים ועוד.

עם השלמת הדיפלומה לתואר ראשון שלך, אנו מציעים לך הזדמנות להתקדם ללימודים לתואר שני מלא (הוענקו לאחר 180 נקודות זכות).

למידה והערכה

מבוא

לימוד מקוון נותן לך את החופש ללמוד מתי ואיפה זה מתאים לך - בבית, במהלך שעות הצהריים שלך או בכל מקום אחר יש לך גישה לאינטרנט.

כל הקורסים המקוון שלנו יש משך המחקר אינדיקציה אשר מדריך כמה זמן הקורס שלך ייקח להשלמת. משך הזמן בפועל עשוי להיות ארוך או קצר יותר בהתאם למהירות הלימודים, אפשרויות המחקר שנבחרו וזמינות המודול. ניתן להשלים את הלימודים מהר יותר מאשר את משך הקורס המעיד על ידי הכפלת מודולים בזמנים מסוימים; עם זאת, תקופות המחקר המינימלי חלות.

כל הקורסים שלנו יש תאריכי התחלה קבועים לאורך כל השנה. שנת הלימודים שלנו מאורגנת במודולים, בדרך כלל עם הפסקה של שבוע או שבועיים בין המודולים לבין הפסקה מובנית של שלושה שבועות לחג המולד. הסטודנטים יקבלו לוח זמנים של הקורסים במהלך תהליך הגשת הבקשה.

שיטות הוראה וסגנון

כפי שאנו 100% האוניברסיטה המקוונת, אנו מנצלים סביבת למידה וירטואלית במקום קמפוס מסורתי. המערכת עוקבת ומנהלת את תהליך הלמידה בזמן אמת ומספקת לך גישה מיידית לחומרי הלמידה שלך.

פלטפורמת למידה זו מאפשרת הן לתלמידים והן למורים להשתתף באופן פעיל בשיחות בזמן אמת, ולהקשיב ולהציג הרצאות וסמינרים בשידור חי באינטרנט. כל הקורסים מועברים באנגלית בלבד.

אתה נתמך לאורך הקורס שלך על ידי יועץ ייעודי לתלמיד ויש לי את ההזדמנות באופן קבוע אינטראקציה עם התלמידים האחרים ואת המורה שלך. כדי להבטיח שתקבל את התמיכה הדרושה לך מהמורה שלך, נשתמש בגודלי הכיתה שלנו ב -20 תלמידים.

הערכה

אנו מאמצים גישה המבוססת על הקצאה להערכה במקום בחינות. הערכה של דיפלומה לתואר ראשון בעסקים עם האוצר מבוסס על שילוב של קורסים בכתב.

אתם תמיד מודעים לכיתה הזמנית הנוכחית שלכם מראשית התוכנית, ומאפשרים לכם להעריך את ההצלחה של שיטות המחקר הנוכחיות שלכם ולזהות בבירור אזורים לשיפור. אנו מאמינים כי שקיפות זו נותנת לך את המידע הדרוש לך כדי להפיק את המרב מהקורס שלך. אנו משיגים זאת על ידי:

  • מראה את הסימנים שלך בבירור בספר כיתה שלך, אשר ניתן לראות בכל פעם שאתה נכנס לפלטפורמת למידה
  • את המהירות המהירה של העבודה העריכו על מנת להבטיח כי הספר שלך הוא תמיד מעודכן
  • להעריך את העבודה שלך לאורך המודול ולא לחכות לבחינות סוף השנה
  • להבטיח שיש לך קשר קבוע עם יועץ הסטודנטים שלך
  • את הפשטות והשקיפות בתכנון קריטריונים להערכה שלנו

כמו כן, יש לנו מדיניות של הבטחת עבודה של תלמידים אותנטיים. כמו גם את העובדה כי כל העבודה מוערכת לעתים קרובות, אנו משתמשים מבוססת היטב מערכת ניטור אלקטרונית לבדוק פלגיאט.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

אנו מחויבים לשיפור התעסוקה בקרב בוגרינו. קורסים מקוונים שלנו לתת לך את ההזדמנות כדי לשפר את סיכויי הקריירה שלך פוטנציאל להרוויח עם שילוב של מיומנויות מפתח כי הם להעברה ישירות למקום העבודה.

הסמכה לתואר ראשון הוא הישג גדול מוערך מאוד על ידי המעסיקים.

הידע המומחה והבנה אתה מרוויח PG שלנו DIP עסקים עם האוצר יכול לשפר את workability ואת הקריירה לקוחות פוטנציאליים.

הקורס גם יעזור לך לפתח מספר מיומנויות מפתח להעברה שיעזרו לך להתבלט מן הקהל כמעט בכל התעשייה. אלה כוללים מיומנויות תקשורת, פתרון בעיות, חשיבה ביקורתית ועוד.

דרישות כניסה

דרישות כניסה

יש לנו דרישות כניסה גמישות המסתכלות הן על הניסיון האקדמי והן על בסיס העבודה שלך, כמו גם על המוטיבציה שלך לעשות את הקורס. ישנם שני מסלולים כניסה על PG שלנו Dip עסקים עם תוכנית האוצר:

1. מסלול כניסה אקדמי

על מנת לספק את דרישות מסלול הכניסה האקדמי לתוכנית PG Dip Business Business Finance שלנו, עליך לקבל את ההסמכה הבאה כמינימום:

  • תואר ראשון ממוסד מאושר לתואר בהצטיינות בבריטניה או הכשרה מקצועית רלוונטית.

אם אנגלית היא לא השפה הראשונה שלך, IELTS (אקדמי) 6.5 או שווה ערך. אם אינך מחזיק ב- IELTS או בהסמכה שווה, אנו דורשים מהתלמידים לעבור מבחן באנגלית ללא תשלום.

אתה לא צריך להוכיח את הידע שלך באנגלית אם אתה אזרח של, או אם סיימת את המקבילה שווה תואר בבריטניה, בכל אחת מהמדינות האלה.

2. ניסיון עבודה מסלול כניסה

אנו מכירים בכך שתוכלו לרכוש מיומנויות במגוון רחב של דרכים, וכי ביצועים אקדמיים קודמים אינם המדד היחיד ליכולתו של המבקש. לכן, אם אינך עונה על הסטנדרטים האקדמיים המינימליים לעיל, ייתכן שאתה עדיין זכאי להירשם דרך מסלול הכניסה לחוויית העבודה שלנו.

כדי לספק את חוויית העבודה דרישות מסלול הכניסה לתוכנית PG Dip Business Business Finance שלנו, עליך לעמוד בקריטריונים הבאים כמפורט להלן:

  • לפחות 5 שנות ניסיון בכירים בעבודה.
  • מיומנות השפה האנגלית צריכה להיות ברמה המקבילה ל- IELTS (אקדמי) 6.5.
  • אם אינך מחזיק ב- IELTS או בהסמכה שווה, אנו דורשים מהתלמידים לעבור מבחן באנגלית ללא תשלום.

אתה לא צריך להוכיח את הידע שלך באנגלית אם אתה אזרח של, או אם סיימת את המקבילה שווה תואר בבריטניה, בכל אחת מהמדינות האלה.

הבקשה שלך תיחשב על בסיס אישי תוך התחשבות המוטיבציה שלך לעשות את הקורס, ניסיון עבודה קודם וכישורים רלוונטיים אחרים המדגימים את היכולת שלך להשלים בהצלחה את התוכנית.

21 יום הכסף בחזרה להבטיח

אם אתה נרשם PG שלנו Dip עסקים עם תוכנית האוצר אבל להחליט כי למידה מקוונת היא לא בשבילך, אנו מאפשרים לך לסגת בתוך 21 ימים מיום ההתחלה כאמור על מכתב ההצעה שלך. אם שילמת מראש הפקדה ראשונית, תקבל החזר כספי מלא.

Program taught in:
אנגלית

See 30 more programs offered by University of Essex Online »

Last updated April 15, 2018
This course is מקוונים
Start Date
Apr. 2019
Aug. 2019
Duration
16 חודשים
תכנית חלקית
Price
7,072 GBP
By locations
By date
Start Date
Aug. 2019
Application deadline
Start Date
Apr. 2019
Application deadline

Apr. 2019

Aug. 2019