Mba עם התמחות

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

MBA עם התמחות

תוכנית זו MBA תורמת לפיתוח הקריירה של אנשי מקצוע מקצועיים או קריירה המתחרים, הכנת אותם לקריירה בניהול עסקים.

התלמידים יכולים לבחור להתמחות / להתמחות בתחום לפי בחירתם, מתוך מגוון התמחויות בתחומים הבאים:

תחומי התמחות

  • ניהול כללי
  • לוגיסטיקה וניהול שרשרת אספקה
  • ניהול תפעול
  • ניהול קמעונאי
  • ניהול משאבי אנוש
  • ניהול כלכלי
  • ניהול שיווק

שכר הלימוד

$ 1374

סוף תקופת בחינת דמי. כל העמלות, למעט דמי הבחינה, נגבות במועד ההרשמה. לנוחות התלמידים, ניתן לשלם את שכר הלימוד בתשלומים כמפורט להלן. סטודנטים המעדיפים תשלומים / ECS צריכים לשלם 60 $ כתוספת תשלום.

אגרות ניתן לשלם באינטרנט באמצעות בנקאות אינטרנט, כרטיסי אשראי / חיוב, ECS או דרך טיוטת ביקוש לתשלום "אסאם דון בוסקו אוניברסיטת", ב Guwahati.

מצב נטוי -

E-learning כולל צורות שונות של למידה נתמכת אלקטרונית. מצב למידה זה מתאים לסטודנטים המעדיפים מקום / למידה בכל עת או לימוד עצמי.

מאפיינים -

  • הפעלות מוקלטות (לכל הקורסים)
  • ספרים אלקטרוניים / eLearning מודולים
  • הערכה עצמית באמצעות "מודול מבחן עצמך"

הערכה ובחינה

הערכות פנימיות

כל קורס בתוכנית יקבל ציון הערכה פנימית על סמך משימות שהוגשו במהלך הקורס (שתיים לכל קורס), השתתפות בכיתה, דיון ומבחנים פנימיים.

האחוז המינימלי הנדרש בהערכה פנימית הוא 40% לכל קורס. כל תלמיד המאמן פחות מ -40% בקורס מסוים לא ייחשב כשיר לכתוב את בחינת סיום הסיום עבור הקורס, ויהיה עליו להופיע מחדש עבור המטלות בסמסטר הבא.

בחינות חיצוניות

בחינת הסיום תבוצע פעמיים בשנה על ידי האוניברסיטה, וכן שני מחזורי בדיקה משלימים. בחינות מתבצעות באינטרנט, באמצעות Proctored אינטרנט Proctored בחינות באינטרנט מערכת. בחינות אלה ניתן לקחת מכל מקום בעולם.

בחינת סוף הסיום תהיה מורכבת משאלות בחירה מרובות ושאלה אובייקטיבית אחרת. ואת אחוז המינימום הנדרש כדי לנקות את הבחינה הוא 40%.

תכונות עיקריות

דון bosco MBA תוכניות הם תואר מוסמך, הוענק על ידי דון Bocso אוניברסיטת אחד של אוניברסיטאות הפתוחות בעולם הפתוח. התוכניות מתוכננות על ידי כמה מן המוחות האקדמיים הטובים ביותר בתחום הניהול בהודו, והם קפדניים על ידי למידה מרחוק MBA ו התכתבות MBA סטנדרטים. הכיתות נלמדות על ידי צוות הפרופסורים והפקולטה שלנו, באמצעות האינטרנט, באמצעות פלטפורמת כיתה וירטואלית ייחודית, המנסה לספק לך את החוויה הקרובה ביותר ל"מנהל עסקים רגיל "בתכניות MBA לתכתבות.

התלמידים נותנים את הבחינות שלהם בזמן שנקבע מראש, בעוד שהם מקודמים באופן מקוון על ידי צוות הפרוקטורים של האוניברסיטה, באמצעות מצלמת האינטרנט של הסטודנטים.

התלמידים ידרוש מחשב / מחשב נייד עם מצלמת אינטרנט, מיקרופון ורמקולים או אוזניות, כמו גם חיבור אינטרנט בפס רחב (512K / 1MBPS), כדי שיוכלו להשתתף בבחינות אלה.

בחינות אלה ניתן לקחת מכל מקום בעולם.

מידע נוסף

אוניברסיטת אסאם דון בוסקו, האוניברסיטה הפרטית של המדינה, שהוקמה על ידי 'אסאם דון בוסקו אוניברסיטת חוק' של ממשלת אסאם (לא IX 2009), עבר האסיפה המחוקקת של אסאם המדינה בשנת 2009, מוכר על ידי ועדת מענקים האוניברסיטה (UGC) של הודו, כמו גם את החינוך מרחוק המועצה, הודו (DEC). ADBU מוכר גם חבר באגודת האוניברסיטאות של קהיליה, ACU, בריטניה, נותן לו הכרה בינלאומית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

דון בוסקו גלובלי שלום, וברוך באים למרכז הגלובלי דון בוסקו האוניברסיטה לחינוך מקוון ומרחק. הוקם על 29 מרס 2008, דון בוסקו אוניברסיטת אסאם שואפת לעצב את אנשים מבחינה חברתית ומחויבי השראה רוחנית אינטלקטו ... קרא יותר

דון בוסקו גלובלי שלום, וברוך באים למרכז הגלובלי דון בוסקו האוניברסיטה לחינוך מקוון ומרחק. הוקם על 29 מרס 2008, דון בוסקו אוניברסיטת אסאם שואפת לעצב את אנשים מבחינה חברתית ומחויבי השראה רוחנית אינטלקטואלי מוסמך, מבחינה מוסרית זקופים בשירות של הודו והעולם של היום ומחר, על ידי הקניית חינוך הוליסטי ומותאם אישית. כדי להשיג את החזון הזה, האוניברסיטה שואפת להבטיח מצוינות בהוראה ובהיווצרות, מיקומים איכותיים לכל תלמיד ותלמיד ומתמשך והערכה של כל תהליך במערכת הולכת-על. תכנית משרד קמפוס תוססת, מתן סל כישורים 'בית ספר הגמר' ואגודת בוגרים יזומה מגבירה את האיכות הגלומה בסגנון של תפקוד של האוניברסיטה. בוסקו חברת דון, והעבודה שלהם בצפון המזרח, כמו גם את שאר הודו, גם נהנה מחסותו של Dr.Manmohan סינג, ראש הממשלה הנוכחית של הודו, שהוא גם חבר פרלמנט מאסאם וסייע במאמציה של החברה עם כספים מMP המקומי פינת הקרן לפיתוחו, כמו גם מדינה אחרת, הלאומי ומנהיגים בינלאומיים. החברה גם נהנה ממעמד מיוחד ייעוץ באו"ם, עובד ברחבי העולם עם זה. בקר דון בוסקו באונסק"ו. UBS עובד עם כמה מהמוחות המתקדמים ביותר בהודו האקדמיה לעיצוב ולעזור לספק תוכניותיה. שיתופי פעולה אקדמיים עם אנשים, כמו גם חלק מהמוסדות לראש הממשלה של המדינה לעשות את זה אפשרי עבור UBS לשאוב ידע, הניסיון ומומחיות של האנשים הבאים. דון בוסקו אוניברסיטה מקיימת תוכניות שלה באמצעות הפלטפורמה המקוונת של University18, מינופו במלואם, ומספק תוכניות MBA תואר מקוונות לסטודנטים ברחבי העולם. יש לו תלמידים מכל רחבי תת-היבשת ההודית, מלבד אמריקה, המזרח התיכון, בריטניה, ואפריקה. הכרה והסמכה הסמכת האוניברסיטה אסאם דון בוסקו האוניברסיטה, אוניברסיטה פרטית מדינה, הוקמה על ידי "חוק אוניברסיטת דון בוסקו אסאם 'של הממשלה אסאם (לא התשיעי של שינה 2009), עברה באסיפה המחוקקת אסאם המדינה בשנת 2009, הוא מוכר על ידי ועדת מענקי האוניברסיטה (UGC) של הודו, כמו גם מועצת מרחק החינוך, הודו (DEC). ADBU מוכר גם וחבר באיגוד האוניברסיטאות הבריטי, ACU, בריטניה, זה נותן הכרה הבינלאומית. קרא פחות
גורוגרם , גוואהטי + 1 יותר פחות