MBA בסחר בינלאומי

כללי

3 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

MBA בסחר בינלאומי: ניסיון בדרכו של יזם סחר בינלאומי

בפועל Integra ותאוריה בסיסית של עסקים בינלאומיים באמצעות לימוד בעיות אמיתיות ומוחשיות ומשגה אותם כחלק מהתיאוריות החדשות.

לפתח שיטות לטיפול בתהליכים עסקי לוגיסטיקה ומיומנויות אסטרטגיות שחברה פועלת בהקשר גלובלי ויחסי אנוש להפעיל מנהיגות טרנספורמטיבי ועמוק הומניסטית עם קווי המתאר ברורים של שייכות במונחים של איש הציבור.

כישורי Dota לפתח הזדמנויות עסקיות בינלאומיות מזיהוי של אספקה ​​ליצוא והקרנתה בשווקים חיצוניים ולרכוש מיומנויות כדי להחליט כיצד קלט ותהליך מיקוח המתאים ביותר בשווקים זרים.

יוצר, עיצובים ומיישם ארגונים עסקיים או ארגונים הפועלים בתחומים של שווקים בינלאומיים.

תזמון ניהול: מיון תהליך DM

התכנית היא תוכן יחידה ושיטה, שבו תלמידים, מופעלים על ידי המורים, לפתח את היכולת שלהם לזהות ולהחליט מה חשוב בכל מצב עסקי, ללמוד לתעדף מאמץ ניהול וללכת המטרה לאפשר לנצל את ההזדמנות.

התלמיד מפתח את היכולת להמריץ את רצונו של הארגון ביעדים ואמות מידה משותפים בהקשר של אבולוציה של לכידות אסטרטגיות.

מחליט תהליך הלמידה מבוסס

הניסיון של התואר שני במנהל עסקים עם התמחות בסחר בינלאומי, בכל כיתה מתחיל עם שאלה, "מה הבעיה?" התשובה בנויה יחד בדיאלוג בין המורה וחברים לכיתה. המורה הוא תהליך דינמי של מקבל החלטות.

ניסיון התלמיד הופך להיות הנכס היקר ביותר בתהליך הלמידה. התלמיד הוא השחקן האמיתי וגדל על ידי פעילות גופנית ביכולתם לצפות ולבנות את ההחלטה, זה ולמידה מועשרת על ידי התלמיד במרכז תלמיד.

צוות מחקר עולמי

כל כיתה היא ייחודית משום שהוא מתפתח מניסיונם של עמיתיו של אדם ואנרגיה על ידי המורה. תלמיד הכיתה בנפרד מכין להשתתף בחוויה קולקטיבית של גילוי ולמידה, שבו כל אחד יכול ללכת על ידי דוגמנות היכולת של התהליך מקבל החלטות. רמת הניסיון ניהולי של המשתתפים היא מרכזית בתכנית כפי שהם השחקנים בניתוח של מקרים, לדון, לשתף ולדון בשתי שנים ובשבועות פורומים בינלאומיים.

סטודנטים ממקומות שונים בעולם, להביא גיוון לכיתה כדי להעשיר את התהליך של אינטראקציה ולמידה.

מתודולוגיה. תיאור יחידת הלימוד

המתודולוגיה החינוך הווירטואלית ISEAD עברה מערכת הדרכה מקוונת מקרה שיטה. המודל הפדגוגי מבוסס על אימון המבוסס על מיומנות ומוביל ללמידה אוטונומית ועצמאית של כל תלמיד בסביבה של דיון אינטראקטיבי והשתקפות על הגיוון של סטודנטים בתכנית.

שיעורים מועברים באמצעות האינטרנט עם אינטראקציה רצופה עם מורים ותלמידים בניתוח המעשי של מקרים. יתר על כן, על ידי מורה מיוחד שהוקצה, התלמיד מקבל תמיכה מותאמת אישית, לכל קבוצה, בכל העניינים של חיים אקדמיים במהלך התכנית.

המשתתף לגשת דרך הדף האישי שלכם לכל התיעוד (נושאים, קריאה, מקרים וחומרים אחרים). כל כיתה מתפתחת במשך השבוע המאפשר הבנה וניתוח של הסוגיות שיטתיות שפונים עם גמישות מספיק וזמן למחשבה, דיון וניתוח של מקרים בפורומי הכיתה,. בתום הפגישה, המורה כולל מסקנות לגרום לויכוח על המקרה המעשי תחת מחקר.

מתודולוגיה זו עוברת משיטה קלה ומהירה של הוראה השיתופית של בתי הספר לעסקים הטובים ביותר ברשת, עם האפשרות ליצירת קשרים עם משתתפים ממדינות שונות ותרבויות בזמן אמת.

עדכון אחרון: אוק 2014

אודות בית הספר

The Institute for Higher Education, and Development Administration (ISEAD) is associated with the School of Management Villanueva University Centre, affiliated with the University Complutense of Madri ... קרא יותר

The Institute for Higher Education, and Development Administration (ISEAD) is associated with the School of Management Villanueva University Centre, affiliated with the University Complutense of Madrid, to develop teaching, research and education in the field of training directors and executives of the Company and the Public Administration. קרא פחות
מדריד , בוגוטה , מיאמי + 2 יותר פחות