MS בביולוגיה מולקולרית

כללי

תיאור התכנית

מטרת תוכנית זו היא שהתלמידים יפתחו הבנה מתקדמת ועדכנית של ביולוגיה תאית ומולקולרית וביוכימיה. תכנית הלימודים בנויה סביב פורמט הרצאה וקורסים מבוססי דיון המתמקדים בביולוגיה של התא, גנטיקה מולקולרית וביוכימיה. קורסים בחירה מתקדמים מכסים נושאים כמו הבסיס הסלולרי של מחלות אנושיות, אימונולוגיה, ביולוגיה התפתחותית, הולכת אות ומדעי המוח.

ניתן להשלים את לימודי התואר השני בביולוגיה מולקולרית באופן מקוון; עם זאת, חלק מקורסי השכלה מרחוק דורשים השתתפות בשידור חי דרך פלטפורמת LIVE (CL) בכיתה שלנו. על התלמידים להפגין מומחיות טכנית בביולוגיה של תאים / מולקולריים בין סיום קורס או על ידי ניסיון בעבודה. פרטים נוספים על תוכנית זו ניתן למצוא באתר של משרד החינוך המרחוק.

תכנית לימודי התואר השלישי של 30 נקודות זכות בביולוגיה מולקולרית הינה תכנית מקוונת ממוקדת מאוד ומוכוונת למחקר המיועדת במיוחד לסטודנטים במשרה חלקית שיש להם עניין בענף הביוטכנולוגיה. תוכנית לימודים מקוונת זו מתאימה באופן אידיאלי לאנשים המחפשים קריירה מחקרית ביו-רפואית באקדמיה, בתעשייה ובממשל.

דרישות לימודים לתואר ראשון

 • 2 סמסטרים: כימיה כללית
 • 2 סמסטרים: כימיה אורגנית
 • 2 סמסטרים: פיזיקה
 • סמסטר 1: מבוא לגנטיקה
 • סמסטר 1: מבוא לביולוגיה של תאים מולקולריים
 • 2 סמסטרים: קורסים במתמטיקה

שימו לב: סטודנטים שהתקבלו חייבים להשלים 9 שעות לימוד רצופות של שיעורי לימודים ברמת 300 ומעלה, ללא ציון נמוך מ- B- כדי להמשיך ולקיים קורסים.

באישור הוועדה לתארים מתקדמים ורשם Lehigh University , ניתן להעביר מקסימום שישה נ"ז של קורסים רלוונטיים לביולוגיה מולקולארית לקראת סיום התואר השני. דרוש ציון קורס ב 'ומעלה עבור נקודות זכות העברה.

תוכנית הלימודים

תלוי בהשכלתו של התלמיד לתואר ראשון, נלקחים תחילה קורסי ליבה בביולוגיה תאית ומולקולרית, ואחריהם מתקיימים קורסים מתקדמים בסגנון סמינריון, כולל מחקר מחלקתי, ומאמרי כתבי עת שקוראים ונדונים בהם.

קורסים מרכזיים

קורסים חובה
BIOS 345 גנטיקה מולקולרית (3) BIOS 411 ביולוגיה תאית מתקדמת (3)
BIOS 371 אלמנטים של ביוכימיה I (3) BIOS 421 ביולוגיה מולקולרית של תאים I ** (3)
BIOS 372 אלמנטים של ביוכימיה II (3) BIOS 422 ביולוגיה מולקולרית של תאים II ** (3)
BIOS 407 מחקר (6 נ"ז נדרש) BIOS 427 טכניקות בביולוגיה של התא והמולקולרית * (3)

* קורס זה יכול להסתיים בתיאום בלהיי או באתר המרחק בהתייעצות עם יועץ מחקר צוות והפקולטה להיי. עם זאת, יתכן כי אין צורך בקורס זה (וניתן להחליף קורס אחר במקומו) אם התלמיד הוכיח מיומנות בביולוגיה מולקולרית ובטכניקות ביוכימיות. במקרה זה, יש לסכם תיאור של המחקר או הניסיון הטכני בתחום ולהגיש אותו עם בקשת הקבלה של התלמיד.

** קורסים אלה דורשים השתתפות בשידור חי דרך פלטפורמת Classroom LIVE שלנו.

אפשרות למחקר שאינו תזה זמינה באישור ועדת המחלקה של הסטודנט.

בחירות

קורסי בחירה המוצעים באמצעות תכנית התלמיד יכללו קורסי התמחות שונים כגון:

בחירות בחירה
BIOS 327 פיתוח ומחלות (3) BIOS 464 ביולוגיה מולקולרית של אורגניזמים אוקראוטיים (3)
BIOS 328 אימונולוגיה (3) BIOS 466 מבנה ותפקוד של RNA ומתחמי ריבונוקלאופרוטאין (3)
BIOS 376 ביולוגיה התפתחותית (3) BIOS 471 הולכת אות אוקריוטית (3)
BIOS 442 בסיס סלולרי למחלות אנושיות (3)

רשימת בחירות זו הינה ראשונית ומוצגת למידע בלבד. אין קשר לסדר בו הם מופיעים למעלה ומתי הם נקבעו. קורסים בחירה אחרים במדעי הביולוגיה עשויים להיות זמינים בכמה סמסטרים.

שימו לב: קורסי בחירה במחלקות אחרות עשויים להתאים לתואר MS אך דורשים אישור של התוכנית לביולוגיה מולקולרית.

דרישות קבלה

 • תוכנית זו מוצעת באמצעות חינוך למרחקים.
 • הכניסה פתוחה: קיץ / סתיו / אביב
 • מועד אחרון לסתיו לבחינת בקשות: 1 ביולי
 • המועד האחרון לבחינת הבקשה: 1 בנובמבר
 • מועד אחרון לקיץ לבדיקת מועמדות: 15 באפריל

פרטי התקשרות

ארין קורטולו, רכזת אקדמית
דוא"ל: erc419@lehigh.edu
מספר טלפון: 610-758-3681

דרישות קבלה

2 מכתבי המלצה חובה

תואר ראשון ממוסד מאושר עם ממוצע נקודות ציון כולל לפחות 3.0. מועמדים עם שיעורי מוסמך לתואר ראשון מתחת לגיל 3.0 יכולים להתקבל באישור המחלקה בה הם מעוניינים לעבור קורסים.

עדכון אחרון: אוג 2020

אודות בית הספר

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... קרא יותר

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. קרא פחות